כוכב נולד - חצי גמר

../images/Emo106.gif../images/Emo23.gifלירון רמתי לשלישיית הגמר

תקשיבו, אני לא מפסיקה לחשוב עליו חחחח. יש לי תחושה שנדלקתי עליו. אני מצטמררת רק מלשמוע אותו שר
כשהוא שר אני שלולית וכשהוא מסתכל למצלמה אני מרגישה איך מבטיו חודרים אליי היישר ללב. עכשיו...
שמתי לב לדבר מעניין. בתכניות האחרונות יעל החברה שהביאה אותו לתכנית באודישן בהפתעה לא נמצאת באולפן וזה די מחשיד, כי כל שידור היא הייתה באה. האם זה רמז שיש צרות בגן עדן?
האם זה הזמן שלי לתקוף ולהראות שאני מתעניינת? מה אומרות?
אני מאוהההההבת

לירון רמתי לשלישיית גמר,אבל בעיה אם זה יהיה..

על חשבון נוי. אם אני מבינה את דעת הקהל,אז דוד הוא מאסט בגמר ואם ככה,נשאלת השאלה:יש אפשרות לוותר על חגית?! אוף,חגית היא בת יחידה שם.. בקיצור,רק עבור ההתאהבות הגדולה שלך בלירון-אני מפרגנת לו גמר..גם אם זה יהיה על חשבון נוי
לדעתי יש באולפן 1000 בנות שרק ממתינות לקבל כל רסיס מידע על מושא אהבתן-הלו הוא לירון,אבל שיהיה לך בהצלחה..לכי על זה

מיק101

New member
אילנה, זו באמת בעיה....הרביעיה הזו מושלמת

והיום מישהו כאן יבכה מאד (מקוה שזו לא אהיה אני)

לא את ולא אני נבכה סגרנו?../images/Emo35.gif

כי שניהם חייבים לעבור גם לירון וגם דוד. אני לא הצלחתי להתחבר לדוד, אבל אני בהחלט מבינה שיש לו איכויות כזמר. שניהם מייצגים שירה אחרת לגמרי כל אחד בתחומו והם מביאים משהו נוסף לשירה שחגית ובטח שנוי לא מביאים וגם בחיים לא יביאו. זה או שיש לך את הקסם הזה או שאין.

מיק101

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo218.gif../images/Emo112.gif../images/Emo62.gif../images/Emo232.gif../images/Emo28.gif../images/Emo77.gif

מיק101

New member
טוב נו, יש לי סידור שאף אחד לא יבכה

חגית יאסו תעוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gifתודה,חחחחח

עכשיו נותר לקוות שזה גם מה שיהיה,חחחחח

../images/Emo153.gifלא מבינה איך אפשר לאהוב בוק?

אז יש לו קול מדהים לנוי - אמת - אבל צריך לדעת לעשות בו משהו, לחדור ללבות הקהל, צריך להעביר תחושה ממך החוצה ולנוי אין את זה. הוא עומד כל השיר בלי תזוזה כמו לולב, מבטו קר ומנוכר, לא מעביר שום רגש מיוחד משלו. אולי אם היינו בוחרים בלי לראות את הופעות הזמרים הייתי יכולה להגיד שבהחלט יש לבחור בו, אבל בגלל שזה בא קומפלט כל החבילה - שירה, הגשה, רגש, ייחודיות, הופעה אנלא לא יכולה לעשות זאת. אי אפשר להתעלם מכל הדברים האלה. ואבא שלו הזה - רק בגלל האבא הפסיכי הזה לא הייתי בוחרת בו. יאללה שישב כבר וירגע מתנהג כאילו ימות העולם אם לא יעבור ואני חושבת שהילד גם מקבל את התחושות האלה וזה משרה עליו לחץ בנוסף על זה שכבר קיים אצלו. לחץ של לא לאכזב את אבא חלילה.

מיק101

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo191.gif../images/Emo153.gif../images/Emo157.gif../images/Emo256.gif../images/Emo156.gif../images/Emo190.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מסכימה אתך

ויפה כשאת מכריזה על כך שאת מאוהבת,אז רואים גם

את פנייך הרכות יותר וזה יפה

איבונה3

Well-known member
לדעתי דוד לביא חייב לזכות

הוא כוכב !!!!!!!! אני מצטמררת כשהוא שר.....הוא אחד יחיד ומיוחד...

מיק101

New member
השטח פנוי, גם אני לא רואה את החברה שלו יותר

בהצלחה מותק

יונתנסקי

Well-known member
כיון שאני לא מהמאוהבות בו - אז תרשו לי

להטיל בו דופי - זה בעניין "צרות בגן העדן". כל זמן שהיה פלוני-אלמוני וזקוק לחיזוקים - היה עם החברה שלו. עכשיו, משהפך לסלב-צעצוע - ויש אחריו "מזדנבות" (עמירו, את ביניהן..
) אז הוא תפס תXת (ככה מדברת מורה וסבתא?) והולך לרעות בשדות זרים? אני לא רואה זאת בעין יפה..... (יענו, תסמונת מלכות היופי). אז ראשית - אני לא אוהבת את הז'אנר. שנית - הוא מכוער ותמיד נראה מוזנח שלישית - יש לו עיניים אדומות (גם לזוהר היו). אבל הוא חביבה של מרגולגול - אז הוא כנראה תקוע בגמר. לטעמי - ממש גמר מעפן. החגית הזו מזמן היתה צריכה לעוף - כולה ילדה במסיבת סיום של כיתה ח' על לירון כבר כתבתי למעלה. לאריה הקטן (לביא) יש יציאות מוסיקליות לא רעות, אבל אם נשוה אותו לחבר'ה שהגיעו לשלב כזה מתקדם ב"כוכב" בשנים עברו - אז הוא גם לא מפיל אותי. נוי - בהתחלה לא סבלתי אותו בגלל אביו הבכיין (אותו ואת קלרה). אני גם חושבת שהוא התפתח במהלך התכנית. משהתחילו לאט לאט להתעופף אלו שהיו פייבוריטים שלי (לי, כנראה תמיד יש טעם עקום...), בעיקר מלי שלום - התחלתי פתאום לשים לב לנוי הזה, שחרף גילו שר נהדר. ראשית - יש לו מתת-אל וזה קולו (רק שלא יתחלף לו). , בניגוד לכמה שופטים שהם שפוטים על הפייבוריטים שלהם - הוא כן מבין מה הוא שר. ולסיכום: אם יתאפשר להצביע מהאתר ללא חשיפת מס' כרטיס השראי, אצביע לטובתו כברירת מחדל. וסליחה על המעדר שהחזקתי בידי.

מיק101

New member
אני מבקשת ה"אריה הקטן" הוא כפיר אריות

ויש לו קול מצמרר ו"עליות" של רבע טון, כאילו הוא כינור.... שלא לדבר על הצניעות הכובשת (אותי) שלו.... טוב, אז למזלי, במאקו אפשר להצביע רק עם פרטים של כרטיס אשראי.... (אגב, גם אני לא מצביעה שם, בגלל אותו תנאי מטומטם) כן ועוד עידור קטן - אני בדעתך בכל מה שכתבת על הלירון הזה - אחד לאחד חושבת כמוך

למעלה