כוכב נולד - חצי גמר

מעריכה מאד את השיפוט הזה כי..

אם זה לא היה כך,אז לשם מה היה צריך לשפוט מתכנית לתכנית. קולולו לעמירו ועצב חצוי עבורי ועבור זיקו. העיקר שלא היה צריך שח"ל

מיק101

New member
הענין הוא שחלק מהם, למשל מירי הצביעו לפי היום

וחלק מהם עפ"י כל העונה....

לא'דעת מה אתכם,אני ביצעתי את חובתי../images/Emo9.gif

הצבעתי ללירי וללא כל צורך להשאיר אשראי או משו אחר. אבל בזמנו כן השארתי אשראי,אז כנראה בגלל זה. ההגשה של לירון היא הגשה של כוכב,לדעתי

מיק101

New member
אני לא משאירה פרטים

אחרי הסאגה שהיתה לי עם יוניסל - נו טנקס..... ההגשה של לירון היא הגשה של מי שחושב שהוא כוכב, לדעתי אמאלהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה עמירו לא פה נכון????????????????????????????????????

*עכשיו ביצעתי את חובתי השנייה והצבעתי לנוי../images/Emo6.gif

נראה לי שבקצב הזה אני אמשיך גם לדוד ולחגית

מיק101

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

על חגית אני מרשה לך לוותר

יונתנסקי

Well-known member
גם אני "התגייסתי" בלי כרטיס אשראי

ובלי קוד לסלולארי. אתם יודעים למי הצבעתי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני נוהגת לאכול סטייקים,לא בני אדם

יונתנסקי

Well-known member
אני לא אגיד למישהו "אין לך טעם"

אני אגיד לו שטעמי שונה משלו, כי לכל אחד הכבוד שלו והטעם שלו. והטעם שלי הוא מתוק, אם טועמים אותו.....

יונתנסקי

Well-known member
תסחקי תסחקי,

אני הולכת לחתוך את הורידים... לא בגללך שלא יישב על מספונך. בגלל שנוי הולך הביתה. למה אני מתפלאה בעסם ? תמיד ההימורים שלי לא מסליחים (מלבד נינט ודיאנה שגם היו בחירותי בזמנו.) שבוע טוב שיהיה......

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא נורא,יונתנסקי,נוי עדיין לא אמר את המלה האחרונה. התכנית זו הבמה הראשונית ומרגע זה תלוי מאיזה חומר בנוי הכוכב ומה יעשה עם החשיפה הגדולה שקיבל. אני מאמינה מאד באיכויות של נוי להביא אותו לשחקים אינסופיים של מיצוי הכשרון. קול חלומי,אני נפגעתי
ותקשיבי עכשיו את המלים שאנשי היכל התהילה אומרים,לגבי מצבי הכשלון שחוו במהלך השנים.

יונתנסקי

Well-known member
אני בדיוק מאזינה לקיטורי רוחמה

וחרטות בני אלבז. הכי חמור (אנושית) - אדם. ונוי, נקווה שיצליח, אבל אם הןא בבית ספר - שיגמר ללמוד קודם. אגיד כמו כל אמא פולניה - "לפחות תוציא בגרות...."

חחחחחח,אבל לזה אמא שלו כבר תדאג../images/Emo8.gif

או שזיקו ידאג. ומנסיון,רוב אלה שהיו בינוניים בנערותם ולא אהבו יותר מדי ללמוד-תפסו את עצמם בסופו של יום וסיימו באוני' בהצלחה יתרה ומעבר ולאחר מכן הגיעו לתפקידים בכירים. כנ"ל גםלהיפך,לגבי אלה שנחשבו השקדנים שבחבורה..(כמובן שתמיד יש יוצאים מן הכלל,אבל אני מכירה רבים שתואמים את מה שתיארתי).

למעלה