שרשור מסגרות

צמוקיה

New member
עונה

1. גן בקיבוץ 2. שבוע חופש בסוף אוגוסט 3. עד כה לא היו ימי חופש. בערב חג שני שזה חצי יום עושים גשר, כל השאר יש גן כרגיל 4. סביר בהחלט בהתחשב שאין אצלנו כמעט חופשים 5. מאחר ואין אצלנו חופשים (חנוכה, פורים , פסח וקיץ) אני לא ממש יודעת מזה "סביר"

תודה

הגן שלכם נשמע כמו חלום להורה העסוק מאוד. מה זאת אומרת לא היו חופשים? גם לא ימי שבתון? ראש השנה וכו'?

צמוקיה

New member
ראש השנה ויום כיפור כמובן שאין גן

חנוכה ופורים כרגיל פסח כמו שציינתי רק בערב חג שני כל שאר הימים כרגיל לגבי החגים הבאים לא זכור לי שיש חופש מיוחד פרט ליום העצמאות

לילי73

New member
עונה

1. גן פרטי 2.מה15 לאוגוסט 3. ערב ראש השנה וערב כיפור,יום אחד בפורים וכל השבוע של פסח 4. זה נראה לי סביר. הייתי מוסיפה גם חו"ל המועד פסח כי יש כאלה שעובדים. שנה שעברה היה פתוח השנה היא החליטה שזה סגור 6.מלאה

muga

New member
עונה בקיצור

גן פרטי 22 ימי חופש במהלך השנה (חגים+ערבי חג) חופשת קיץ מה-12.8 נראה לי סביר אני לא עובדת

עונה גם על סקר ימי חופשה 1- באיזו מסגרת נמצא הילד? כרגע שניהם בגנים קיבוציים פרטיים. בשנה הבאה הבכור בגן חובה עירוני ../images/Emo4.gif 2- כמה ימי חופשה יש בקיץ? החופשה מתחילה ב-15 לאוגוסט. משעובר בתוך הקיבוץ מגן לגן (כמו הקטן שלי, כמו שהגדול עשה בשנה שעברה) אז חוזרים לגן כבר אחרי שבוע להסתגלות שהיא לפני 1 לספטמבר. יוצא שיש רק שבוע חופש בקיץ. למי שלא ממשיך בקיבוץ - חופש מה15 לאוגוסט. 3- כמה ימי חופשה בשאר השנה? מעט מאוד. אין שום חופש למעט חגים או או ערב חג יוצר גשר. למשל, עכשיו בפסח ערב חג ראשון, יום שני, גן עד 12, חופש ביום שלישי. רביעי עד שישי גן רגיל, ובערב חג שני, יום ראשון, עשו גשר. יום שלישי (איסרו חג) חוזרים לגן. 4- זה נראה לך הרבה / מעט / סביר? נראה לי מ-ע-ו-ל-ה, ואני בפניקה מה יהיה בשנה הבאה בגן עירוני 5- מהו מספר ימי החופשה בשנה שנראה לך הכי סביר? מה שיש לי עכשיו בגנים של הקיבוץ ../images/Emo6.gif 6- את עובדת במשרה מלאה / חלקית? מלאה פלוס פלוס ../images/Emo4.gif

עונה:

1. פרטית 2. כל אוגוסט 3. הרבה: ימי שישי,חנוכה,סוכות, שבועיים וחצי פסח, יום עצמאות, לג בעומר, פורים. 4. הרבה, אבל בגלל שהגננת מעולה אני מוכנה לספוג 5. 30 6. חלקית

merime

New member
עונה נה נה

1- באיזו מסגרת נמצא הילד? גן פרטי 2- כמה ימי חופשה יש בקיץ? מלא! הגן מסתיים ב8.8 אחר כך ישנה אופציה לקייטנה (שלא נשלח אליה) 3- כמה ימי חופשה בשאר השנה? מלא! 27 ימים!!!! 4- זה נראה לך הרבה / מעט / סביר? מלא! נראה לי די ברור מהתשובות שלי 5- מהו מספר ימי החופשה בשנה שנראה לך הכי סביר? כמה שפחות (בפסח יש אצלנו 9 ימי חופש!) 6- את עובדת במשרה מלאה / חלקית? אני עצמאית במשרה מלאה פלוס פלוס תודה

ngנוצה1

New member
שבת שלום, מבקשת שוב את עזרת הפורום המכובד

משהי מכירה גן שיקמה בחיפה, ברח' לילך?( גן ערוני) אני לא רוצה שבתי הצעירה תלך לגנים שבהם שובצה ורוצה לערער, שמעתי על גן שיקמה וייש גם אופציה לגן מרווה אבל יותר רחוק לנו, אשמח לשמוע מכאלה שמכירות.תודה מראש

מירב דר

New member
מחפשת פעוטון באשדוד

אז עברנו דירה לאשדוד והחלתי לחפש מסגרת לקטנה... הלכתי היום לרשום את הקטנה למסגרת באשדוד, הלכתי לגן שמאד הומלץ על ידי מכריי הקרובים יותר או פחות ופשוט הזדעזעתי.... הגן עצוב, לא צבעוני, ארוחת הבוקר ניתנת בסבבים, החצר קטנה ומבולגנת, המשחקים מוגבהים מהילדים (שלא יערבבו בין משחקי הקופסא (????) ואוף............. ואז החלטתי לחפש מסגרות נוספות- ואין!!! הכל מלא, או מרוחק מידי מהבית, או שפשוט לא עונים שם.... מי יכולה לעזור לאמא במצוקה? מכירות אולי מסגרת לבת שנה ו-4 החל מעכשיו או לספטמבר???? תודה לעוזרות או למרגיעות.... מירב

מעון סביונים באזור ט"ו

המעון שייך לחברה למתנ"סים ונמצא בפיקוח משרד התמ"ת. הנסיכה בת שנה ושבעה חודשים, נמצאת שם מגיל 3.5 חודשים ואנחנו מאוד מרוצים, אבל אני לא יודעת עד כמה הוא יתאים לך: 1. זאת לא מסגרת קטנה - בתינוקיה (הקבוצה שתתאים לה אם היא תיכנס עכשיו) יש 20 ילדים עם 4 מטפלות. 2. גם כאן אוכלים בסבבים - אני לא רואה כל בעיה בכך (ואני מודה שאני גם לא מבינה למה זה מפריע לך), אבל ציינת את זה כאחד החסרונות שראית בגן שביקרת בו. 3. המשחקים אמנם לא מאוחסנים במקום גבוה, אבל חלקם בקופסאות פלסטיק שהילדים לא יכולים לפתוח בעצמם ונזקקים לעזרת המטפלות. שוב - לי זה לא מפריע ואני אפילו מוצאת הגיון בכך (למשל - הילד ילמד שאי אפשר לפתוח את כל המשחקים בת אחת וצריך לסדר לפני שפותחים עוד ועוד משחקים), אבל כמו בסעיף הקודם, אני מציינת את זה כי הזכרת את הנושא בהודעה שלך. עד כמה שאני יודעת, אין מקום פנוי בתינוקיה, כך שכנראה שאם תחליטי להכניס אותה עכשיו לא יהיה להם מקום עבורה (אבל תמיד שווה לבדוק). לגבי ספטמבר - צריך להתקשר לברר, אני מניחה שעדיין יש מקומות פנויים. בהצלחה.

למעלה