בקרוב בסלקום

Pinkas XL

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifבקרוב בסלקום../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

NEC - e606
היום ביליתי בביתו של אחד מבכירי סלקום, והנה הדברים שאמר לי
המכשיר NEC - e606 עתיד לעבוד ברשת ה-3G החדשה של סלקום, אך כרגע עובד ברשת ה-GPRS הרגילה בלבד. המכשיר יכנס לאחר השקת רשת ה-3G החדשה של סלקום בספטמבר.

2cookie

New member
הממ להאמין או לא...

מצד אחד זה אפשרי, מצד שני אפשרי שזה מתיחה. טוב נו, מתיחה
אם זה היה אמיתי לא היית מפרסם ב1 באפריל.

ranzz

New member
זה לא נשמע כמו מתיחה..

1. פיני לא בקטע של השטויות האלה. 2. ידוע ממזמן שמכשירי NEC בבדיקות בשביל UMTS. 3. זה לא פוטושופ. 4. שיחקתי עם E606 על רשת "3" באנגליה וזה אחלה מכשיר.

2cookie

New member
אני אמרתי פוטושופ?

בכל מקרה כבר יש גירסה חדשה של E606... אפשר להיות יותר מקוריים

ranzz

New member
תקשיב

זה שיש NEC E606 או היה בארץ בבדיקות בסלקום ובאורנג' זה בדוק, לעומת זאת אני לא אתפלא אם כל מה שהוא אמר לפינקאס זה ערימת שטויות, לעיתים קרובות אפשר לפגוש אנשים שמחזיקים מכשירים שעוד לא שווקו, אבל זה לא אומר שיש להם מושג קלוש על השיווק העתידי של המכשיר.

brunu

New member
רן

הSPV 2 אמור להכנס וכידוע אמרת שאז יהיה מצב לעברית בסמארטפון השאלה איפה?

ranzz

New member
אל תמהר להיות בטוח שהוא נכנס

איפה? איפה שהSPV2 ימכר. לאירון אין שום כוונה למכור עברית לסמארטפון לאנשים שמביאים את המכשיר מחו"ל, הם מתעלים את הSOFTWARE שלהם אך ורק דרך ספקית הסלולאר שתמכור את המכשיר. למיטב ידיעתי המצב זהה גם בPDAC.

brunu

New member
תראה פוקט כתבו שהוא נכנס

ואני מאמין לפוקט אז תחליט כי גם אתה מפוקט חח ונגיד אני מביא לאורנג' MPX220 ויעשו לי עברית?

brunu

New member
שוב../images/Emo35.gif../images/Emo4.gif

התכוונתי מביא לאחר השקת הSPV אם יושק

ranzz

New member
אני יגיד לך אחת ולתמיד ותקלוט

1. יש שתי חברות שמפתחות עברית למערכת הפעלה WINDOWS MOBILE FOR SMARTPHONES או SMARTPHONE. החברות הן PDAC ואירון. שתיהן לא מוכרות את העברית לאנשים פרטיים אלא רק לחברה סלולארית כך שהמכשיר ישווק עם העברית שלה. זה לא משנה אם זה אחרי שהמכשיר יושק כי לאף אחת מהחברות אין עמדות של שירות לקוחות פרטיים, פשוט אין לך לאן להביא את המכשיר ובנוסף הם לא רוצים להתעסק עם כמות קטנה של אנשים, המקסימום אנשים שיביאו את המכשיר מחו"ל אפילו לאחר השיווק שלו יהיו כמה מאות אנשים, החברות לא צריכות את זה על הראש. זה בדיוק כמו שאוזיקום לא מוכרים את סימביאן עברית לאנשים פרטיים. 2. מה הקשר MPX220 וSPV? העברית היא לא גלובלית למערכת ההפעלה, אלא מפותחת באופן נפרד לכל מכשיר מפני שהיצרנית מוציאה את המכשיר עם הרבה התעסקויות בFIRMWARE ובOS. בחלומות הכי פרועים אי אפשר להתקין איזהשהו תוסף עברית שמיועד ל I-MATE2 על MOTOROLA MPX220, זה רחוק מלהיות מציאותי. 3. חודשים ארוכים דיברו על להכניס את הE100, עכשיו חודשים ארוכים מדברים על הE200, על אף שהשמועות נוטות עכשיו לרמזור ירוק לשיווק אני לא חושב שזה יקרה. הE200 הוא פשוט בעייתי מדי, אנשים בישראל פשוט לא יסכימו לסבול זמני סוללה של 6 שעות כשמשתמשים בבלוטות', כולנו יודעים שהשגעון עכשיו זה אוזניות בלוטות' ואף אחד לא יסכים לקנות מכשיר שכולל אופציית בלוטות' אבל בשביל להשתמש בה צריך להצמיד אותו למטען כל כמה שעות.

brunu

New member
בקשר ל1

אז למה אמרת שכן יהיה מצב לעברית אם יושק הSPV? אז במסרים אמרת...

ranzz

New member
תסתכל שוב בתיבת מסרים שלך

אני מסתכל על התכתובת ובפירוש אמרתי שאין מצב.

Pinkas XL

New member
../images/Emo26.gif

קוקי, איפה אתה רואה סמל של "3"
**בתמונות באדיבותה של חברת פורום ותיקה
**

למעלה