גמר החוליה החלשה

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif גמר החוליה החלשה ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

שלום וברוכים הבאים לפורום אמריקן איידול, ולמשחק החוליה החלשה של הפורום לעונה מספר 8 של אמריקן איידול. במהלך השבועות האחרונים אנחנו הצבענו לטובת מי שבאמת אהבנו בתוכנית, והדחנו את מי שלא עמד בציפיות, וכעת הגמר הגדול. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל מי שהשתתף עד כה ומקווה שנעמיד גמר כמו שצריך. אז תודה לכם.
כאמור הפיינליסטים שלנו הם אליסון אירהיטה וקריס אלן. ואכן מגיע להם את כל הכבוד שבעולם ומחיאות כפיים סוערות.
הפעם יוצגו כל הביצועים של אותו מתמודד בעונה, ואתם מוזמנים להצביע על פי מי שלדעתיכם ראוי יותר לנצח. זהו התפקיד שלכם להכתיר את האמריקן איידול של פורום 1239. כך שזוהי ההזדמנות האחרונה שלכם להשפיע. חוקים
- אין חוק הצלת מנהלות. - עליכם לבחור את האמריקן איידול שלכם סטטיסטיקה
- מודח אמיתי - אדם למברט. - מנצח אמיתי - קריס אלן. הביצועים (ניתן להעזר בYoutube על מנת לשמוע את הביצועים לאלה שמתלבטים) אליסון -
You Make Me Feel Like Give In to Me Blame It on Your Heart Papa Was a Rollin' Stone Don't Speak I Can't Make You Love Me I Don't Want to Miss a Thing Hot Stuff Someone to Watch Over Me Cry Baby Slow Ride קריס -
A Song for You Remember the Time Make You Feel My Love How Sweet It Is Ain't No Sunshine All She Wants to Do Is Dance Falling Slowly She Works Hard for the Money The Way You Look Tonight Come Together Apologize Heartless What's Going On No Boundaries ביחרו את האדם שאתם הכי חושבים שראוי לתואר באמצעות האייקון -
. והאדם שיקבל הכי הרבה
יזכה בחוזה הקלטות וירטואלי ובתואר האמריקן איידול של הפורום לשנת 2009. בהצלחה

Lady in red2

New member
אליסון ../images/Emo45.gif

עוד בתוכנית חשבתי שהיא צריכה להגיע לגמר והצטערתי שהיא הודחה, טוב שלפחות כאן היא הגיעה.

ר ו ח ל י

New member
אליסון! ../images/Emo45.gif

חוץ מזה שאני מתה עליה ועל הקול שלה, היו לה הרבה יותר ביצועים טובים מלקריס והיא הייתה די עקבית לאורך העונה

DarkestQueen

New member
אליסון../images/Emo45.gif

תאכלס לשניהם מגיע. לדעתי הם היו עקביים כל העונה. נתנו הופעות מעולות ושמרו על הסטייל האומנותי שלהם לאורך כל התחרות. קריס זכה במציאות אז חשבתי להצביע לאליסון כאן כי באמת היה לי קשה לבחור.

למעלה