הודעה חשובה - סגירת הפורום

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהודעה חשובה - סגירת הפורום../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

ב21 לינואר 2009 פתחנו פורום לזמר המדהים והאהוב עלינו כ"כ פבלו רוזנברג למרות שלא השגנו את כל היעדים והמטרות שהצבתי לפורום של זמר מוביל ואהוב כ"כ , היה לנו נחמד ונעים לשתף חוויות ומידע מגוון ומעניין על הזמר האנרגטי והפעיל שאותו אנחנו מוקירים ואוהבים מאד . העובדות והאילוצים מחייבים אותנו לחזור לפורמט של הקומונה . מקווה שכולם יקבלו זאת בהבנה , אין לנו מה לעשות נגד זה ואני גם לא חושב שצריך . כולם מוזמנים לכתוב להגיב ולבקר בקומונה של פבלו רוזנברג .

ועוד ללא הזכרנו את דובאי ../images/Emo13.gif יוני בחור 10

הבעיה היא שיש קטריונים וסטנדרטים כדאי להיות פורום , כשהפורום לא הכי פעיל ולא מצליח להתרומם למקומות שהנהלת תפוז חושבים שהוא צריך להיות , כנראה שצריך להסתפק בקומונה . לא התנגדתי ולא ניסיתי לשכנע אחרת מפני שאני חושב שהם צודקים , גם אם זה מלווה ברגשות מעורבים . דבר אחד אני יודע בטוח : אי אפשר לעצור את הרצון של המעריצים להיות בקשר ולהחליף מידע וחוויות ( אם בקומונה או באתר נוסף לפבליטו שאני חושב לפתוח ) ודבר נוסף והכי חשוב : את פבליטו המוזיקה וההופעות לא ניתן לעצור לעולם , תמיד ניהיה שם ותמיד נתמוך ונפרגן . בעודי כותב שורות אלו אני שומע את פבליטו עם המתכון השבועי בתוכנית הבוקר של ישראל הכל תכנות הרדיו האזוריות

myh350

New member
לא חשוב איפה יהיה האתר או קומונה אני איתך...

ולעולם נשארת נאמנה לפבלו.....

העגול

New member
../images/Emo45.gif מצטרף אליך מירב פורום או קומונה

תפוז או חפוז העיקר שאנחנו ביחד .

למעלה