המפגש!

SaberTooth

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהמפגש!../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

גבירותי ורבותי, הנחיות אחרונות למפגש! אתם יכולים להתחיל להגיע מחר החל מהשעה 2 ככה (כי לפני זה אני פשוט לא אהיה בבית...). שימו לב שהאוטובוס האחרון למודיעין מתל אביב יוצא מרכבת צפון ועובר בעזריאלי ובתחנה המרכזית בשעה ארבע וחצי, וכן שהאוטובוס הפנימי האחרון שעובר ברחוב שלי יוצא בשעה 2 וחצי (ומגיע לרחוב שלי בערך בשעה רבע ל-3), ככה שאם תגיעו אחרי זה פשוט תצטרכו ללכת ברגל. חשוב מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד (!!!!!) להביא שקי שינה, פשוט כי אם לא תביאו, לא יהיה לכם איפה לישון. חוץ מהמיטה שלי, ישנה רק עוד מיטה אחת בבית, ואין ספות (אפילו לא ורודות) או מזרנים או משהו כזה... אם אתם לא מביאים שקי שינה, על אחריותכם. מעבר לכך, אם אתם רוצים להביא משחקי קופסה או משהו כזה, אז תביאו, כי לי אין בבית. :x ביום שבת, אתם צריכים לעזוב עד הערב. האוטובוס הראשון לתל אביב ממודיעין יוצא בשעה חמש וחצי, אבל אין אוטובוסים פנימיים בשבת, אז בכל מקרה תצטרכו ללכת לתחנה...
כסף - אמממ... באופן עקרוני יש אצלי די והותר אוכל בבית, אבל תביאו כסף אם אתם רוצים להזמין משהו. כמו כן, אם אין לכם כוח ללכת בתוך מודיעין, רצוי להביא כסף למונית (מונית בשישי בצהריים - 18 שקל; בשישי בערב ובשבת - 25 שקל).

SaberTooth

New member
אה... כן... ו...

כל מי שרוצה את מספר הפאלפון שלי, כתובת או כל דבר דומה אחר, מוזמן לפנות אלי בפרטי במירק (אין טעם לפנות אלי במסר כי אני בקושי בתפוז).

NitsNats©

New member
אממ |חלב|../images/Emo115.gif|מיוחדת|

אנחנו נגיע בסביבות השעות המאוחרות של הלילה... :X.

Alaithlos

New member
אנחנו נגיע.. כשנגיע.../images/Emo15.gif

זה דיי תלוי ברז ואמא שלו => מתי אנחנו יוצאים..

PopPy

New member
>.<

אין לי שק"ש או כל דבר דומה או שאפילו מזכיר שק"ש :X ואני באה מתישהו בערב, נראה לי.

I Love Paige

New member
../images/Emo127.gifמה שהיא אמרה.

אין לי חצי שק"ש בבית... אני מניח ששמיכה ורצפה זה לא כזה רע, נכון?
כאילו, אמ, אופס. אבל באמת שאין לי.

Woogyman

New member
שתי שאלות -

(סתם לידע כללי) 1. הבית שלך יהיה ריק, או יהיו אנשים חוץ מאיתנו? 2. יש לך דיוידי? קורא צרובים? תודה וביי

SaberTooth

New member
שתי תשובות -

1. לא, אמא שלי תהיה בבית. 2. יש לי דיוידי, אבל אני לא יודע אם הוא קורא צרובים... אף פעם לא ניסיתי.

Woogyman

New member
הגיע הזמן לנסות ../images/Emo3.gif../images/Emo110.gif

נסה לשים שם דיסק צרוב של מוזיקה או משהו ותבדוק אם זה קורא אותו. (שנדע אם להביא מלאי דברים צרובים)

Oaf

New member
אמממ...../images/Emo19.gif

הוראות להגיע? מרגע שדורכים במודיעין? ואני אגיע בסביבות שתיים-שתיים וחצי, אם אין לך התנגדות.
נחזיר לך על המפגש אצלי.

למעלה