תזכורת-שני הקרוב מפגש הפורום

נועית10

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifתזכורת-שני הקרוב מפגש הפורום../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

ההודעה הקודמת ברחה ואי אפשר להקפיץ אז פותחת הודעה חדשה בנוגע למפגש. חברים למרות החסימה של רוני המפגש יתקיים ורוני יעשה את המאמצים להגיע וגם אנחנו נגיע כדי שנמשיך להיות חברים אחד של השניה ונחבור לערב שכולו הנאה, אוכל, תרומה לקהילה ומפגש חברים ועכשיו יותר מתמיד נשאר מגובשים. גם אם אין לכם אפשרות לאשר כעת הגעה, עדיין נשמח שתגיעו בלי לאשר הגעה! האישור נועד ע"מ להעריך מס' אנשים שמגיעים פחות או יותר בכדי שנוכל להעניק לכם
שי צנוע, אז כל מי שלא בטוח כרגע ואין לו תשובה מוזמן להגיע גם בלי לאשר הגעה.
מיכלית היקרה שלנו ארגנה את המפגש ואני עזרתי לה וחברה של מיכלית תעביר לנו הרצאה מהנה אז להלן הפרטים: חברים יקרים שלום בתאריך 1/10/07 יום שני הקרוב , חול המועד סוכות, בשעה 20:00 בבת ים יערך מפגש לחברי פורום למען הקהילה ונתינה מהלב וניפגש כולנו לערב שכולנו הנאה, אוכל, תרומה לקהילה ומפגש חברים. בתוכנית:
דברי פתיחה וקבלת פנים.
הרצאה בנושא: קבלה נורמולוגיה ואיך הם מתחברים לחגי ישראל.
ארוחת ערב. הרבה והרבה כייף והתרגשות חיבוקים
ונישוקים
כל משתתף יתרום לטובת המפגש:
דמי השתתפות סמליים בסך 10 ₪ יועברו לרווחת הילדים בבית החם של מאיר, (מי שמעוניין לתרום יותר זה אפשרי).
1בקבוק שתייה.
מאכל חלבי כגון:עוגה, פשטידה, גבינות או כל דבר אחר לטובת הארוחה שנקיים במהלך הערב.
הסבר הגעה: רחוב בר אילן דניאל 67 בבת ים למגיעים מכיוון צפון יש לנסוע באיילון דרום לכיוון בת ים חולון על הנתיב השמאלי. לעבור את מחלף וולפסון ישר. לקחת ימינה במחלף יוספטל לבת ים. ברמזור 5 לפנות ימינה לרחוב בר אילן דניאל. לחנות במס' 67 ובצד ימין של בניין מס' 67 ישנה סימטה עם שלט ענק של בית כנסת, צמוד לבית הכנסת נמצא הבית של מאיר.
מי שזקוק לטרמפ מוזמן לשרשר.

../images/Emo9.gifהיי...כנראה שאגיע אם יהיה לי "שינוע../images/Emo8.gif"

שכחתי לגמרי מהמפגש ומה וטוב שיש תזכורת... אם יהיה טרמפ מאיזור כביש הטייסים בת"א אשמח לבוא! בכל מקרה גם אם לאו- אני בטוחה שיהיה ערב מדהים ומרגש ותבלו ותיהנו...

איציק78

New member
אני עובר בטייסים

תתקשרי אלי בשעה 8 בערב . לפלאפון שלי 0525404242 איציק

A N N 7

New member
נועית10 הכול יפה. וגם מרגש. אין לי האפשרות ל.

אני גם מפסידה וגם עצובה . אני גם שלחתי לך מסר לגבי טעמים שאני יכולה להכין ולא הגבת לי זה לפני חג הסוכות. אולי כך היה תמריץ לבן שלי לקחת אותי כי היה מרחם על הדברים? טוב זה מה שהיה לי לומר בנושה זה. ואדע לתרום את תרומתי הקטנה לילדים בתאריך 11.9.07 אהיה במרכז ואני מבטיחה לשמור מגש יפה למאיר השמן וגם תרומה כספית קטנה לילדים בטיפול אני אהיה שם כי יש לי אירוע בעזרת השם לאחי נכה צהל אכן כך סיפרתי לך יש לו בריתה. ואני מכינה מתוקים ומאבנים ומגש שמור לך ולמי שרוצה לטעום אני לא מדברת כותבת הכול יהיה נכון. בעזרת השם ומה נותר לי להגיד שתהנו לכם שם . רק טו ועוד יהו ימים טובים על כולם דש לכולם ממני חני. מאחלת לכם שם הצלחה וחג שמח.

למעלה