תזכורת-1/10 מתפגש הפורום

נועית10

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifתזכורת-1/10 מתפגש הפורום../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מצרפת קישור עם כל הפרטים המלאים וטרמפים. אם מישהו עדיין זקוק לטרמפ הוא מוזמן לשרשר.

נועית10

New member
../images/Emo26.gifוהקישור הנכון והפרטים

חברים יקרים שלום בתאריך 1/10/07 יום שני , חול המועד סוכות, בשעה 20:00 בבת ים יערך מפגש לחברי פורום למען הקהילה ונתינה מהלב וניפגש כולנו לערב שכולנו הנאה, אוכל, תרומה לקהילה ומפגש חברים. בתוכנית: דברי פתיחה וקבלת פנים. הרצאה בנושא: קבלה נורמולוגיה ואיך הם מתחברים לחגי ישראל. ארוחת ערב. כל משתתף יתרום לטובת המפגש: דמי השתתפות סמליים בסך 10 ₪ יועברו לרווחת הילדים בבית החם של מאיר, (מי שמעוניין לתרום יותר זה אפשרי). 1 בקבוק שתייה. מאכל חלבי כגון:עוגה, פשטידה, גבינות או כל דבר אחר לטובת הארוחה שנקיים במהלך הערב. הסבר הגעה: רחוב בר אילן דניאל 67 בבת ים למגיעים מכיוון צפון יש לנסוע באיילון דרום לכיוון בת ים חולון על הנתיב השמאלי. לעבור את מחלף וולפסון ישר. לקחת ימינה במחלף יוספטל לבת ים. ברמזור 5 לפנות ימינה לרחוב בר אילן דניאל. לחנות במס' 67 ובצד ימין של בניין מס' 67 ישנה סימטה עם שלט ענק של בית כנסת, צמוד לבית הכנסת נמצא הבית של מאיר.

נועית10

New member
../images/Emo77.gifיש לנו צ'ופר למי שמגיע לכן חשוב לנו לדעת

את מס' המשתתפים. תודה

anchi1512

New member
../images/Emo124.gif מי מגיע למפגש?

אני מגיעה, מה להביא? ואגב נועית, אני לא מצליחה לאתר את הכתובת במפה, יש רחוב דניאל ויש רחוב בר אילן והם אינם סמוכים [לפחות לפי המפה שלי].
ענת

נועית10

New member
../images/Emo26.gifהבהרה לגבי המפגש../images/Emo36.gif

נשמח שגם כל האנשים שלא בטוח יודעים אם יגיעו למפגש בגלל סיבה זו או אחרת ולא יכולים לאשר עכשיו במידה ויתאפשר לכם אתם מוזמנים להגיע למפגש גם בלי לאשר הגעה. רצינו לדעת את מס' המדוייק של המשתתפים ע"מ להעניק שי
צנוע לכל אחד מכם,
אתם מוזמנים להגיע גם בלי לאשר הגעה, אנחנו נהיה שם ונחכה לכם עם הרבה הפתעות
.

יש מישהוא שיכול לאסוף אותי מחדרה עם כן אז הטל

שלי הוא 0525235811 לעדכן אותי בטלפוןן בבקשה תודה רבה למי שיכול לעזור לי בטרמפ .

נועית10

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהמפגש מתקיים כרגיל-מחכים לכם../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

סוזי10

New member
לא מאוחר לטרמפ שוקולטה ואני

יוצאות מרמת גן. לא אכפת לי לאסוף מי שצריך גם מתחנה מרכזית.

אשמח אם תאספי מישהי מרמת גן

היא ביקשה שאאסוף אותה אבל אין לי מקום ברכב. אם זה בסדר, אתן לך את הפרטים שלה במסר.

למעלה