SE Z1010

shahar16i

New member
בונא הZ600

ענק... איך אתה מסתדר איתו?! לפחות שמחזיקים אותו יש תחושה של טלפון אמיתי ולא צעצוע אבל הוא עדיין עבה מאוד... עכשיו שיחקתי איתו דוד שלי קנה אחד. ובנוסף יש לי עכשיו T310 בעברית! תגידו לי להתחדש...

ranzz

New member
תתחדש... אני מסתדר איתו סבבה

אל תשכח שהSPV היה גוש לא קטן שלא לדבר על קודמו ה3650 בלוקמאסטר... אבל באמת שאני והZ600 זה סיפור אהבה בו העובי לא ממש מפריע

shahar16i

New member
ועברית?...

שאלתי את דוד שלי מה נסגר אם הוא שם לו הוא אמר שבנתיים הוא לא חיבר את המכשיר לדונגל בכלל אז עדין לא... אבל ראיתי שיש לו שם את הגירסא שלו עם עברית על המחשב.

ranzz

New member
איזה דונגל? בלוטות' או TERMINATOR?

כבר יש לי גישה לצריבה עברית חינם, רק צריך שקודם הבלוטות' דונגל שלי יגיע, כי אני רוצה לצרוב גירסא אחרת על המכשיר (GENERIC במקום TMOBILE) ואז כל התמונות שלי יאבדו, אז ברגע שהדונגל שלי יגיע אני יעביר אותם למחשב ואז אוכל לצרוב גירסא חדשה + בלי טימובייל בכל מקום + עברית.

™I©Eman

New member
אבל מצד שני

יש גם תמונות כאלה.. (בהן האלגוריתם מגזים בעיבוד התמונה).. עוד תמונות אורן (oror) יכול להעלות
אבל אני לא חושב שב-6230 יש את אותה מצלמה, לאור התמונות במובייל ריוויו שבהן רואים שהאיכות של המצלמה גרועה מאוד...

2cookie

New member
לפחות נראה אומנותי-משהו../images/Emo3.gif

והצבעים טובים... בכל מקרה אלו תוצאות של הפחתת רעש אגרסיבית...

™I©Eman

New member
גם ל-7600 יוצאות לפעמים תמונות

מצויינות.. נראה כמו אופטיקה לא רעה ואלגוריתם שעושה עבודה מצויינת במקרים מסוימים (אבל לא תמיד כמו בשארפ למשל).. לדוגמא, הנה תמונה שצילם oror (תודה על התמונות!
), לדעתי איכות מצויינת...

Tomi Tomas

New member
איזה כרית שיש פה בבית

באופן אירוני החתול שלי אוכל אותה

למעלה