מסגרות
מסגרות
מסגרות

zara29

New member
בקשת חוות דעת על פעוטון

שלום! מישהי מכירה את פעוטון "מעין של אהבה" בנס ציונה? אני מחפשת מסגרת לבתי כשתהיה בת חצי שנה, בסוף מאי. יש חוות דעת? חיוביות או שליליות. תודה!

מחפשת נואשות גן מוצלח בגבעתיים-רמת גן

מחפשת נואשות אחר גן מוצלח בגבעתיים-רמת גן. ביתי כמעט בת שנתיים ואנחנו חדשים בסביבה. אשמח מאוד לקבל המלצות על גנים

rona351

New member
גן בגבעתיים

אני אמא לילדה בת שנתיים. בשנה הבאה נעבור לשכונת בורוכוב בגבעתיים ואינני מכירה את האיזור. האם אוכל בבקשה לקבל המלצות על גנים?

מישהי שמעה משהו על "גן שבעת הגמדים"?

אשמח לקבל מידע (גם טוב וגם לא) על הגן הזה. תודה רבה רבה!!!

חמודבה

New member
באיזה אזור?

יכולה להמליץ על גן ברחוב פבריגט ברמת גן (פנייה מבן גוריון באזור של תל גנים) - "גן שלנו" אם זה מעניין אותך מבחינת אזור אני אשמח לתת לך עוד פרטים

נ ת ו ש ה

New member
באיזור זה יש את גן שולה

שנחשב מומלץ מאד. הבעיה היא שהמקומות שם נתפסים מוקדם מאד, אז אני מציעה לך לברר כבר עכשיו. בהצלחה!

חמודבה

New member
כותבת לך מסר

היי, אז כמו שכתבתי הגן הוא ברחוב פבריגט שזה רחוב שמחבר בין בן גוריון לעוזיאל ונמצא קרוב מאוד לבן צבי - ריינס (גבעתיים) ממליצה בחום, זאת השנה השנייה שלנו שם ואני בהתלבטות אם להשאיר שנה נוספת. בעיקרון הגן הוא לגילאי 2-4 (קצת פחות קצת יותר) השעות הן מ 07:30 עד 16:00, הוא נקרא "גן שלנו"... אני לא יודעת מה עוד את רוצה לשמוע... אם יש לך שאלות נוספות אני אשמח לענות ואם את רוצה את המספר שלהם תגידי לי בהצלחה ותעדכני אם את הולכת לשם

תודה! אשמח לקבל

אשמח לקבל את המספר שלהם. איך הגננות? והאם יש לך המלצות על עוד גנים (או אפילו המלצה לאיזה גן לא מומלץ ללכת)?

חמודבה

New member
אין לי המלצות נוספות

גם לא דיס המלצות. שןלחת לך במסר את הטלפון

gallish

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo82.gifמסגרות../images/Emo41.gifמסגרות../images/Emo41.gifמסגרות../images/Emo82.gif../images/Emo41.gif

YHOA

New member
המלצה לגן ילדים

בוקר טוב...... אני לא בטוחה שזה המקום המתאים כי אני חדשה ,אבל אני ממש רוצה להמליץ על גן מעולה ששלושת ילדי היו בגן זה גן ברעננה מאוד ממולץ לגן קוראים גן אורית והגננת מדהימה היא עם נסיון של 30 שנה , אם תראו את הגן הוא גן של פעם..... אני מסיימת אלה השנה כבר 6 שנים רצופות אנחנו אצלה ופשוט אין מלים. הייתי חייבת לשתף אותכם. מומלץ בחום למי שמחפש גן מקסים עם אהבה סבלנות ונתינה וחינוך לערכים..........

xxss1

New member
מכירים את גן יומבו?

אני מחפשת גן לבן שלי שיהיה בספטמבר בן שנתיים וחצי. גן בהרצליה. הייתי בגן שרית והילד לא "התחבר" לגננת. הייתי בגן יומבו בנווה ישראל וניראה לי שהיה לו ממש כייף!!! מכירים עוד גנים? אני לא מכירה את הגנים ואני חייבת לרשום אותו כבר.....!!!

אין שם 5

New member
מתלבטת קשות

הבת שלי תעלה בשנה הבאה לגן טרום חובה. יש לי אפשרות לרשום אותה לגן עירייה בעיר שלנו,היא כרגע בגן פרטי. הגנים בעיר שלי נחשבים יחסית טובים,אבל אז זה מסגרת של גן וצהרון כי אנחנו עובדים עד 17:00. האפשרות השניה היא לרשום אותה לגן בקיבוץ מעולה באזור שלנו- באופן אישי אני מעדיפה את החינוך בקיבוץ,גדלים בטבע וכו'. ההתלבטות היא לגבי המשך הדרך- אם היא לא תלמד גם בקיבוץ זה אומר שהיא עולה לכיתה א' יחסית לבד,בלי חברים מהגן (למרות שאני יודעת שיש ילדים מהעיר שלנו בקיבוץ). מה דעתכן?

מישהי שמעה על הגן הספרותי של לאה בר"ג?

ברחוב קלאוזנר? זה בעצם משפחתון המנוהל ע"י גננת מוסמכת. היה פעיל עד לפני שנה בערך ואמור להיפתח מחדש בספטמבר הבא. אם מישהי מכירה/שמעה, אשמח לקבל המלצות/אי המלצות. תודה

למעלה