שאלון מלאני לכולם

Music4Life

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo99.gif שאלון מלאני לכולם ../images/Emo99.gif../images/Emo41.gif

חמודים, וחמודות יקרים, אני לא יודעת אם אצלכם עושים דברים כאלה אבל בא לי לעשות לכם שאלון על מלאני המושלמת..
...שלנו . מצטערת מראש אם השאלות שאני הולכת לחבר [לבד] הן צפויות או לא מקוריות...אבל מה כבר אני כ"כ יכולה לחדש
בקיצור כולם מתבקשים מבלי יוצא מן הכלל לענות, זה גם מעניין אותי להכיר אותכם בעניין האהבה שלכם למלאני ולראות כל מיני דברים....
אז תענו
ותהנו
מתחילים :
מה שימכם המלא
זוכרים מתי היתה הפעם הראשונה שראיתם את מלאני ומה חשבתם, והאם היא היתה הספייסית הכי אהובה עליכם כבר מההתחלה
תמנו 3 תכונות שאתם הכי מעריכים ביצור היפה הזה שנקרא :"מלאני גיין צ'זהולם"....
האם הצלחתם לפגוש את המלאכית אי פעם
לראות אותה בהופעה
ספרו על זה מעט.....
השמועה שהכי הכי מעצבנת אותכם שאמרו אי פעם על מל
תמנו כמה רגעים שהכי זכורים לכם ממלאני שהופעה בטלוויזיה - יכול להיות ראיון, או הסרט של הספייס, או מה שבא לכם......משהו שאתם לא יכולים לשכוח
יום אחד עם מלאני בעיר שלה, לונדון. איך הייתם רוצים שזה יהיה
בתור הזמרת שהיא, האומנית, מה אתם הכי מעריכים בה
|מבחינה מקצועית בלבד!]
מבין 4 האלבומים שהיא הוציאה, איזה אחד הוא הכי אהוב עליכם
[ואתם מוכרחים לבחור אחד!]
זה רק אני או שתום הזה מזה מניאקקקקקקקקקקק שיש לו את מלאני בתור בת זוג
ס'רבאק...למה הוא ולא אני למה
מה אתם חושבים /אומרים על כל המעריצות המטורפות האלה שמסתפרות כמו מלאני ומתלבשותכמוה בשביל להיות כמוה
טוב אין לי כוח יותר...... לדעתי השאלות מעפנות אבל באמת אין הרבה מה לשאול כ"כ......בכל זאת, תענו :) לילה טוב

britmel

New member
עונה../images/Emo13.gif

מה שימכם המלא: רעות גרשוני גיל: 22 עוד 1 זוכרים מתי היתה הפעם הראשונה שראיתם את מלאני ומה חשבתם, והאם היא היתה הספייסית הכי אהובה עליכם כבר מההתחלה תמנו 3 תכונות שאתם הכי מעריכים ביצור היפה הזה שנקרא :"מלאני גיין צ'זהולם".... האם הצלחתם לפגוש את המלאכית אי פעם לראות אותה בהופעה ספרו על זה מעט..... השמועה שהכי הכי מעצבנת אותכם שאמרו אי פעם על מל תמנו כמה רגעים שהכי זכורים לכם ממלאני שהופעה בטלוויזיה - יכול להיות ראיון, או הסרט של הספייס, או מה שבא לכם......משהו שאתם לא יכולים לשכוח יום אחד עם מלאני בעיר שלה, לונדון. איך הייתם רוצים שזה יהיה בתור הזמרת שהיא, האומנית, מה אתם הכי מעריכים בה |מבחינה מקצועית בלבד!] מבין 4 האלבומים שהיא הוציאה, איזה אחד הוא הכי אהוב עליכם [ואתם מוכרחים לבחור אחד!] זה רק אני או שתום הזה מזה מניאקקקקקקקקקקק שיש לו את מלאני בתור בת זוג ס'רבאק...למה הוא ולא אני למה מה אתם חושבים /אומרים על כל המעריצות המטורפות האלה שמסתפרות כמו מלאני ומתלבשותכמוה בשביל להיות כמוה

britmel

New member
מתקנת

מה שימכם המלא: רעות גרשוני גיל: 22 עוד 10 ימים ף-) זוכרים מתי היתה הפעם הראשונה שראיתם את מלאני ומה חשבתם, והאם היא היתה הספייסית הכי אהובה עליכם כבר מההתחלה כן ברור אני כזה הייתי כזה יןלדה בת 11 ואוו איזה ספורטיבית מגניבה חח ההפך ממני תמנו 3 תכונות שאתם הכי מעריכים ביצור היפה הזה שנקרא :"מלאני גיין צ'זהולם".... נחמדה,חברותית למעריצים,מקסימה האם הצלחתם לפגוש את המלאכית אי פעם לראות אותה בהופעה ספרו על זה מעט.....ק בהופעת איחוד שלך הספייס אבל הייתי ממש קרובה לבמה וצעקתי הרבה קיוותי שהיא תשמע אותי חחח היא פשוט מדהימההה פשוט התחרפנתי כשהיא שרה את איי טורן טו יו כ"כ קרוב אלי... השמועה שהכי הכי מעצבנת אותכם שאמרו אי פעם על מל: שהיא לסבית חהחה תמנו כמה רגעים שהכי זכורים לכם ממלאני שהופעה בטלוויזיה - יכול להיות ראיון, או הסרט של הספייס, או מה שבא לכם......משהו שאתם לא יכולים לשכוח: ההופעת סולו שלה באיחוד וכל מיני ראיונות וקליפ חההבה יום אחד עם מלאני בעיר שלה, לונדון. איך הייתם רוצים שזה יהיה: ואוו לטייל איתה ולדבר איתה ולבהות בה בתור הזמרת שהיא, האומנית, מה אתם הכי מעריכים בה |מבחינה מקצועית בלבד!] הקול המילים המוזיקה שלמות
מבין 4 האלבומים שהיא הוציאה, איזה אחד הוא הכי אהוב עליכם [ואתם מוכרחים לבחור אחד!] Beateful Intention
זה רק אני או שתום הזה מזה מניאקקקקקקקקקקק שיש לו את מלאני בתור בת זוג ס'רבאק...למה הוא ולא אני למה כן כן כולנו תוהים.. למה טום... אבל הוא באמת בחור טוב ורואים שהיא מאושרת זה הכי חשוב..:) מה אתם חושבים /אומרים על כל המעריצות המטורפות האלה שמסתפרות כמו מלאני ומתלבשותכמוה בשביל להיות כמוה חחחח משוגעות הן גם מכינות שלטים ואז מצחיקות את מלאני חהחההח פשוט משוגעות חחחח רודפות אחריה ברחבי קנדה חחחח ואירופה... מטרופות בקיצור אבל נחמדות...
מושלמת-------------->>>

Music4Life

New member
../images/Emo99.gif עונה לשאלון היפה שלי..

אחחחחחחחחח מלאנייייייייייייי, אני לא אמות מאושרת אם אני לא יראה אותה שוב........
עברו 7 שנים לא
יותר...ואני מתגעגעת....... יאללה עונה : מה שימכם המלא
ניבה צ'יזהולם...............חחחחחחחחחחח
הייתי כ"כ מתה. שם משפחה, קלזון .
עוד 8 ימים , 26. בואו לפורום "שרית חדד" לאחל לי מזל טוב, יהיה שם שירשור [וכם שרית חדד...שמעתם נכון...] כאן בתפוז
זוכרים מתי היתה הפעם הראשונה שראיתם את מלאני ומה חשבתם, והאם היא היתה הספייסית הכי אהובה עליכם כבר מההתחלה
וואו, לא אני לא זוכרת...זה היה לפני 12 פאקינג שנים....אבל מההתחלה ישר אהבתי אותה הכי הכי, היא פשוט הדהימה אותי, כבשה את ליבי והאחת שהכי התחברתי אליה...כי גם אני הייתי כמוה, ספורטאית בבית ספר ובכל מקום...וטומבוי לגמרי כילדה צעירה... תמנו 3 תכונות שאתם הכי מעריכים ביצור היפה הזה שנקרא :"מלאני גיין צ'זהולם"....
כנות דבר ראשון חשוב!, אח"כ צניעות [גם חשוב] ואח"כ ואחרון הייתי אומרת......נחמדות. האם הצלחתם לפגוש את המלאכית אי פעם לראות אותה בהופעה ספרו על זה מעט.....
כןןןן כןןןןןןןן כןןןןןןןןן
כולי אושר....ב2002 כשהיא היתה פה, עשיתי ה-כ-ל, ואני אומרת וחוזרת ה-כ-ל בשביל לראות את אהובתי הניצחית שכאבתי בגללה 5 שנים מיוסרות.......רציתי חזק חזק יותר ממה שאתם אי פעם תדמיינו, והצלחתי
וואו זה סיפור ארוך ומרגששששששששששששששש
השמועה שהכי הכי מעצבנת אותכם שאמרו אי פעם על מל
לא יודעת היו כל מיני......אויל שהיא לסבית...יא כמה טוחנים את זה כבר
נמאס ליייייייייי
כמה נמאס ! תמנו כמה רגעים שהכי זכורים לכם ממלאני שהופעה בטלוויזיה - יכול להיות ראיון, או הסרט של הספייס, או מה שבא לכם......משהו שאתם לא יכולים לשכוח
בסרט ספייס וורלד, כל מיני קטעים ספיציפים, אין כוח לספר עליהם....... יום אחד עם מלאני בעיר שלה, לונדון. איך הייתם רוצים שזה יהיה
אוו אווו....הייתי רוצה פשוט להיות איתה, בכל מקום, לא משנה לי......העדפה בבית שלה לבד לבד...בלי הטום הזה!
אני רוצה לדבר איתה שעות, לראות סרטים, לבשל ביחד, לצחוק.......וגם אם אפשר......
אתם יודעים מה...
אני אשמח !!!!!!!!!!!!!! [*מתעלפת*]
בתור הזמרת שהיא, האומנית, מה אתם הכי מעריכים בה |מבחינה מקצועית בלבד!]
את הכשרון שלה, היא כותבת את שיריה לבד, את המילים כמובן, הלחן, העיבוד, הכל . את הכוחות שלה....וכו' מבין 4 האלבומים שהיא הוציאה, איזה אחד הוא הכי אהוב עליכם [ואתם מוכרחים לבחור אחד!]
האחרון -this time, לא יודעת, איתי לפחות תמיד התחברתי לכל דבר הכי "חדש" שהיא הוציאה..... זה רק אני או שתום הזה מזה מניאקקקקקקקקקקק שיש לו את מלאני בתור בת זוג ס'רבאק...למה הוא ולא אני למה
חחחחחחחח
זה מאוד נכון, כי אני אמרתי
....הוא מניאק..אני מקנאה רצח....אבל הוא עושה אותה מאושרת...אז אני בעד
אבל אם הוא יפגע בה אי פעם אני אבוא במטוס
ללונדון אזיין לו ת'צורההההההההה, ולאאאא במובן של ההנאה
מה אתם חושבים /אומרים על כל המעריצות המטורפות האלה שמסתפרות כמו מלאני ומתלבשותכמוה בשביל להיות כמוה
נו...לא חסר הרי...יש כאלה בחו"ל כמו בארץ...כל מדינה המפסיכים שלה...מה אני חושבת על זה
מה אני יכולה כבר להגיד - בריאות שלמה להן.......לא מבינה ת'התפרעויות האלה אבל שיהיה לבריאות...ב"ה אני שפויה עם כל האהבה שלי למל, כבר עברתי ת'שטויות האלה......היא רק אדם כמוני. זהו, לילה טוב ובחייאת...... תענו כבר אתם גם

למעלה