My Rock Chart-Week 6

TomTal

New member
../images/Emo41.gifMy Rock Chart-Week 6../images/Emo41.gif

טוב, אז בגלל ששבוע שעבר לא עשיתי מצעד (אגב אני מודע לעובדה שפיספסתי די הרבה מצעדים בשבועות האחרונים ואני מבטיח שזה לא יקרה עוד הרבה זמן...) השבוע יש 6 כניסות חדשות(!) והן בונבוניירות אחת אחת. אני יודע שלא כל הלהקות ולא כל השירים מוכרים, אבל זאת אחת המטרות של המצעד, אז אני ממליץ לנסות כל אחת מהכניסות גם אם אתם לא מכירים את הלהקה. לינקים מצורפים, מה אכפת לכם ללחוץ?
מקרא
-עלייה
-ירידה
-צועד במקום
-כניסה חדשה
-העלייה הגדולה
-הירידה הגדולה
-המקום הראשון מקומות 20-11 20. Cut Off Your Hands-Oh Girl
19. OneRepublic-Stop And Stare
- מקום אחד 18. Morrissey-That's How People Grow Up
- שלושה מקומות 17. מלכה באיה-רוחות מלחמה
16. Glasvegas-Daddy's Gone
- שלושה מקומות 15. Joe Lean & The Jing Jang Jong-Lonely Buoy
14. Jimmy Eat World-Always Be
13. Scouting For Girls-Elvis Ain't Dead
- תשעה מקומות 12. We Are Scientists-After Hours
- שתי מקומות 11. Young Knives-Up All Night
- ארבעה מקומות העשירייה הגדולה 10. Lenny Kravitz-I'll Be Waiting
- שתי מקומות 9. Until June-Sleepless
8. The Cribs-I'm A Realist
7. Pete And The Pirates-Mr. Understanding
6. Alter Bridge-Ties That Bind
- עשרה מקומות 5. These New Puritans-Elvis
- שלושה מקומות 4. The Little Ones-Ordinary Song
- שתי מקומות 3. CSS-Music Is My Hot Hot Sex
- חמישה מקומות 2. One Night Only-Just For Tonight
- מקום אחד 1. British Sea Power-Waving Flags
- חמישה מקומות / שבוע ראשון בפסגה נכנסו למצעד Pete And The Pirates-Mr. Understanding- http://www.youtube.com/watch?v=14_U78314T8 The Cribs-Im A Realist- http://www.youtube.com/watch?v=cw5jkBrsxk8 Jimmy Eat World-Always Be- http://www.youtube.com/watch?v=U5wWK2ZfpRw Joe Lean And The Jing Jang Jong-Lonely Buoy- http://www.youtube.com/watch?v=0IRK9hKFXMQ מלכה באיה-רוחות מלחמה- http://www.youtube.com/watch?v=7E7dCJcmK0E Cut Off Your Hands-Oh Girl- http://www.youtube.com/watch?v=Xt0wXcBzDt0 יצאו מהמצעד Serj Tankian-Lie Lie Lie The Hoosiers-Worst Case Scenario The Wombats-Moving To New York אלי לולאי-קוד המחשבות Adele-Chasing Pavements The Duke Spirit-The Step And The Walk

העכביש2

New member
המצעד שלך מצויין ואלטרנטיבי

עם שמות כמו בריטיש סי פאוואר, ליטל וואנס, אלטר ברידג' וכמובן - אנטיל ג'ון המעולים
אני עוד אשמע דברים חדשים מכאן, אבל לעת עתה אגיד שהשיר של ג'ימי אט וורלד מעולה, מקום 14 זה קצת נמוך לדעתי.

TomTal

New member
תודה..

חח בקשר לג'ימי איט וורלד-השיר הזה גדל עליי. פשוט אחד הסינגלים היותר טובים של התקופה האחרונה, ואני חושב שכבר במצעד הבא נראה שיפור במיקום

Akay4

New member
טום!!!!

20. Cut Off Your Hands-Oh Girl לא מכיר 19. OneRepublic-Stop And Stare - לא שמעתי עדיין 18. Morrissey-That's How People Grow Up - שיר גדול, מתעלה עליי עם הזמן 17. מלכה באיה-רוחות מלחמה לא מכיר 16. Glasvegas-Daddy's Gone - שיר נחמד... 15. Joe Lean & The Jing Jang Jong-Lonely Buoy לא מכיר 14. Jimmy Eat World-Always Be לא מכיר 13. Scouting For Girls-Elvis Ain't Dead - לא מכיר 12. We Are Scientists-After Hours - לא מכיר 11. Young Knives-Up All Night - לא מכיר העשירייה הגדולה 10. Lenny Kravitz-I'll Be Waiting - שיר די טוב של לני
9. Until June-Sleepless לא מכיר 8. The Cribs-I'm A Realist לא מכיר 7. Pete And The Pirates-Mr. Understanding לא מכיר 6. Alter Bridge-Ties That Bind - שיר ענק!!! 5. These New Puritans-Elvis - לא זוכר איך זה
4. The Little Ones-Ordinary Song - לא מכיר 3. CSS-Music Is My Hot Hot Sex - לא מכיר 2. One Night Only-Just For Tonight - לא מכיר 1. British Sea Power-Waving Flags - לא מכיר חבל שאני לא מכיר כלום כמעט

galoosh33

New member
תשמע כבר את השירים ../images/Emo3.gif

יש פה כמה ממש טובים חבל..

galoosh33

New member
מגיבה... ../images/Emo8.gif

סורי שלא יצא לי עד עכשיו.. יש לי כמה ימים קצת.. לא משנה. =] 20. Cut Off Your Hands-Oh Girl לא מכירה. 19. OneRepublic-Stop And Stare - מקום אחד מצוין, נחרש אצלי.. 18. Morrissey-That's How People Grow Up - שלושה מקומות אהבתי מאוד אבל נמאס לי ממנו לגמרי כרגע. 17. מלכה באיה-רוחות מלחמה
16. Glasvegas-Daddy's Gone - שלושה מקומות שיר מעניין, לקח לי קצת זמן לעכל אותו אבל החלטתי סופית - מצ'עמם.
15. Joe Lean & The Jing Jang Jong-Lonely Buoy לא מכירה. 14. Jimmy Eat World-Always Be לא שמעתי מספיק בשביל להחליט כ"כ.. 13. Scouting For Girls-Elvis Ain't Dead - תשעה מקומות לא מכירה. 12. We Are Scientists-After Hours - שתי מקומות שיר חמוד מאוד! משירי הבריטרוק האלה שאני רואה שנחרשים ב-MTV2 ובהתחלה אני לא מייחסת להם שום חשיבות כי הם ממחזרים כאלה ולא מחדשים, אבל בסוף אני נדבקת..
11. Young Knives-Up All Night - ארבעה מקומות לא מכירה. העשירייה הגדולה 10. Lenny Kravitz-I'll Be Waiting - שתי מקומות חמוד! 9. Until June-Sleepless שכחתי איך הוא הולך חח.. 8. The Cribs-I'm A Realist מעולה! שיר החודש שלי ללא ספק
יחד עם בועז בנאי - כל השבוע מרגיש כמו שבת שנדבקתי בו קשות מסיבה כלשהי. 7. Pete And The Pirates-Mr. Understanding לא מכירה. 6. Alter Bridge-Ties That Bind - עשרה מקומות לא מכירה. 5. These New Puritans-Elvis - שלושה מקומות כנ"ל.. 4. The Little Ones-Ordinary Song - שתי מקומות כנ"ל.. 3. CSS-Music Is My Hot Hot Sex - חמישה מקומות לא מתה על זה מהכמה פעמים ששמעתי 2. One Night Only-Just For Tonight - מקום אחד ראה הערה ל-12 ^^ שיר חמוד מאוד.. 1. British Sea Power-Waving Flags - חמישה מקומות / שבוע ראשון בפסגה אחלה, מפתיע לראות שהוא בפסגה אצלך.. אחלה מצעד כרגיל.. תודה טום.

TomTal

New member
../images/Emo26.gif

אז ככה, קודם כל לא צריך להתנצל בכלל, ואם בא לך לספר על ה"ימים" בכיף
חוץ מזה..הבנתי תסמיילי המבוהל מ"מלכה באיה" אבל אני מנסה להתחיל לשמוע קצת ישראלים, והזה השיר התורן לבינתיים. אולי כדאי שאני יתמקד בלועזים
חחחח ואלה שאת לא מכירה, הייתי ממליץ לך לשמוע 20,15,7,4 שנראלי שתאהבי
השאר אולי קצת פחות הסגנון שלך אם אני לא טועה אבל תמיד אפשר לנסות... אגב, שמעתי את החדש של פאניק והוא דווקא לא רע

yrutoo

New member
לא מכירה כמעט כלום../images/Emo12.gif

השיר של לני אחלה אבל קצת נמאס [למרות שלשמוע אותו עם כל הדיסק זה נחמד], מוריסי עם אחד השירים הטובים בתקופה, וואן רפובליק נחמדים, גם לא ציפיתי מהם לקליפ כזה, שיר די בינוני :) אני צריכה לעשות קצת השלמות

TheRasmus

New member
אחלה של מצעד תום../images/Emo45.gif

הפייבוריט שלי מהחדשים זה Pete And The Pirates-Mr. Understanding, ובמצעד כולו השיר של מוריסי כמובן. המקום הראשון די חביב, אבל קצת נמאס. יצא להרכב הזה שיר חדש. שמחתי לראות גם את העלייה של CSS

למעלה