בוקר טוב ליום שבת

לולי מ

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב ליום שבת

אז מה יש לנו קיוי עושה כרגע שירשור זליגת מוח מהאף יפני שכזה שירשור שאלון קורע של ג'ן ושושקה עם עזרתה האדיבה של נועמ יש לנו שירשור אוף טופיק כל מה שלא קשור לשום דבר שרשרו לשם שירשור מפגש מדהים ביותר ג'ן פתחה תגובות לכלב זאב מאחר ואני אראה רק היום בלילה אז יש למה לחכות אבל מי שראה מוזמן להוסיף השירשור של מצעד המשניים של גברת מאנצ'י אתם מוזמנים להגיב גם לשישור של נועמ-צ'אן הגברת והציפורניים עדיין יש את משחק הציטוטים שלא הכל פתור שם אתן מוזמנות וכמובן שעת סיפור עם בודהה שושקה
אני עפתי ליום ההולדת של אחותי אז נתראה מתישהו נשיקות אוהבת אתכם
שבת שלום לכולכם

Sivan 85

New member
../images/Emo9.gif בוקר טוב עולם!!!

ותודה ללולוש על הסיכום הנהדר... עבודה טובה!
אני עדיין ברמת גן אצל אחותי... היא לקחה את התינוקי לטיול אז אני ניצלתי את הזמן לשרשור יפנים קצרצר והתעדכנות פה עם כולם... היה לי אחלה סופש והשבוע אני מתכננת נסיעה נחמדה לירושלים ואני חושבת שאני אחזור לשיגרה ביום רביעי ככה... שיהיה לכם אחלה שבת! תהנו מהשמש..(למרות שלטעמי עדיף להשאר צמודים למזגן עד שהטמפרטורות בחוץ יהיו ראויות לבני אדם)... שרשרו,פטפטו, תהנו... יום טוב!
נ.ב לולוש! תכיני לי בנטו חמוד כזה גם!!!

Don Nirtin

New member
בוקר טוב../images/Emo87.gif

לולי- קחי אותה בשאפה!! אחלה סיכום שבועי
... המשימות שלי יצאו לחופשה. ישובו מחר

LILIN1

New member
קוווונצייווואהה אנשים../images/Emo13.gif

מה שלומכם? לולי אחלה סיכוים שבועי קבלי צל"ש=] איך הייתה ארוחת הערב של יום שישי? אני רואה סדרות ועושה כיף=] בכל זאת עוד מעט נגמר החופש
ולכן צריכים לנצל כל דקה חופשית(שבה אני לא לומדת-אם יש דבר כזה=\\\) אז שתיהיה לכם את השבת הכי מגניבה בעולם
ואנשים אני אמשיך לחפור על זה- לכן לראות METEOR GARDEN!!!!!! מואה אה אה אה אה
טוב תעשו חיים ויום מגניב

mishi 1

New member
ערב טוב ../images/Emo23.gif

אייש לולי את מהממת
אני עוד חולה.. מחר הקורס
יהיה מעניין להשתעל על כולם
נקווה שזה לא יקרה... מתקדמת בצעדי ענק עם טטה! ואממ.. מחכה ל9 זנבות שיגיע
שבוע טוב לכולם!

MaNcHi 135

New member
אז ככה:

התחלתי להעלות תמונות של שין מין אה, חדשות לחברת טיפוח כלשהי בשרשור של "שאלות בקשות ועדכונים" אבל זה לא מקפיץ ולכן אולי תפספסו אז אני ממשיכה להעלות אותן כאן.

MaNcHi 135

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

אח...שין מין אה סרנגה...

MaNcHi 135

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

MaNcHi 135

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

אחרונה :)

למעלה