בוקר טוב

Cגלית

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב../images/Emo42.gif

איך הבוקר שלכם? האם ניצלתם אביזר מסויים לבוקר יום חמישי? שיהיה לכולם יום מחוייך ומענג.

Tיפוס

New member
../images/Emo120.gifבוקר

השתמשתי בפטיש גדול ( מי המציא שעון מעורר מי ?)

Cגלית

New member
יופי

עכשיו אדע מה להביא לך ליומולדת. שעון נודניק מברזל !

הולמס 30

New member
את הטלפון של המקלחת

אני השתמשתי בו על מנת להתקלח (סליחה על הטריוויאליות) אבל הוא נחשב לאביזר מין אצל רבות ממכרותיי/ חברותיי - אז אפשר לומר שהתשובה חיובית.

Cגלית

New member
שמעתי

על ההנאה שיש לנשים מזרימת המים באמבטיה. מישומה אותי מעולם לא הדליק, אולי כי הזרם אצלי חלש מידי?!?

אז ככה..

אם הזרם אכן חלש.. תצמידי את האפרכסת כמה שיותר לדגדגן - ואפילו תלחצי באמצעותה כלפי מעלה אל איזור "הגבעה" (עצם הפוביס). ואם גם זה לא עוזר - דחוף להזמין אינסטלטור (רצוי כזה שכשיורדות לו המכנסיים כשהוא מתכופף הישבן שנחשף חטוב ולא שעיר!) כי ההנאה מובטחת. חוץ מרטט נעים על הדגדגן אפשר לשחק עם שינויי טמפרטורה של המים, לשכשך בקצף אמבט.. במקרה הכי גרוע - אם האינסטלטור ממש היה שעיר והוציא לך את החשק.. תבואי לחנות. יש מגוון צעצועים שמיועדים לאמבטיה - החל מספוג רוטט בצורת תות או בננה או (כמובן) ברווז... וכלה בויברטורים עמידים במים. הכי חמוד - דג רוטט שגם צף על המים, גם מגיע במעמד מדליק שנדבק לקיר של האמבטיה.. וגם עושה נעים...

Cגלית

New member
ובכן

הזרמים החלשים כמו החזקים, האפרכסת והרוק פוקט שיש לי, פשוט לא מלבבים לי. אוהבת חדירה יחד עם העונג החיצוני. אבל הדג נשמע לי חביב

כל אחת ואהבותיה

אם זה מה שאת אוהבת - טיפ מגניב לי אליך יש לך שפן עם ביצת רטט נשלפת, נכון? בפעם הבאה שאת דוחפת את הראש של בן זוגך אל בין רגלייך תציידי אותו בביצת הרטט (רק אם אותה ביצה מחוברת לשלט - שלא תיעלם לך אי שם..) שיחדיר אותה לנרתיקך הרוטט תוך כדי שהוא מענג אותך אוראלית. איך נשמע ???

Cגלית

New member
קודם צריך למצוא

בנזוג !!! הזוג היחיד שיש לי הוא דילדו מדהים. חבל שאינלי תמונה שלו, לך אולי יש?

את מי לצלם לך

את זה שנראה כמו זין של כושי ענק? או זה שנראה כמו תולעת תכלכלה עם עיניים פוזלות?

Cגלית

New member
זה שקניתי לא מזמן

אהובי הנוכחי
יש לו מגע אמיתי, אשכים סקסים ופולסים מהממים.

למעלה