בילוי אחר צהריים עם פעוט בן 3

../images/Emo42.gif בילוי אחר צהריים עם פעוט בן 3

הבן שלי בן 3
ילד פעיל, חברותי ואוהב גירויים. מתעניין במיוחד בכלי נגינה. אני מחפשת לגוון את בילויי אחר הצהריים שלנו. גינה, קניון, ו... מה עוד? בגלל שהוא אוהב מאוד לראות אנשים מדברים, ניסיתי פעם אחת לקחת אותו לקונצרט לילדים, אבל הוא היה עסוק בעיקר בריצה על מדרגות האולם
אולי בישול? יש למישהי מתכונים מתאימים לבישול עם ילדים? כרגע הוא מתענג על טיגון חביתה ("מברברבים את הביצה ומשמנים ככהההההה..."). מאחר שאני בקושי מבשלת, ממילא חסר לנו אוכל מזין בבית. לחכן אני עומדת על כך שזה יהיה בישול, ולא אפייה. תודה.

שעת סיפור בספריה/מתנ"ס

גימבורי חוג בישול לילדים- גם אנחנו עשינו,היה מאד מאד נחמד חוג מוסיקה להיפגש עם ילדים אחרים

בוליפלג

New member
מה לגבי מפגשים עם חברים?

בלו"ז שלנו, בעיקר בגיל המדובר, אחה"צ אחד (לפחות) כולל מפגש עם חבר/ה בביתנו או בבית החבר/ה. מלבד זאת - אחהצ סבתא אחה"צ חוג - תנועה/התעמלות/מוסיקה/שעת סיפור ביקור בספריה העירונית/ציבורית, השאלת ספרים אחהצ בית ונגמר השבוע

אצלנו יש (בגיל 2.2) בדרך כלל (יש שינויים)

יום א'- חוג התעמלות יום ב'- שעת סיפור יו ג'- יום סבתא יום ד'- בד"כ מפגש עם חבר יום ה'- בבית
עכשיו (בעונה) הרבה פעמים הולכות לשדה ליד הבית לטייל. אתמול הלכנו לקניון במקום לשעת סיפור
ומפגש חבר כנראה ידחה ליום חמישי כי ברביעי מביאים לנו את המיטה החדשה, וכו'...

בּלו

New member
אצלנו בגיל 3 -

גינה (אין קניון בסביבה) חברים - מבקרים ומארחים הרבה בישולים - פשוט עזר לי במה שעשיתי - לשים בסיר, לקלף בזהירות, לחתוך מוצרים רכים עם סכין פלסטיק, לבחוש וכו'. גם אפייה יכולה להיות מהזן הבריא יותר, וזה תמיד קל יותר עם ילדים - עוגיות קמח מלא, טחינה וכו' טיולים בחוץ - עם אופניים, בלי אופניים פינת ליטוף זמן משחק בבית - משחקי קופסה, פזלים, הרכבות ומגדלים למיניהם יצירות - בצק, גזירה ממגזינים והדבקה, אני קונה כל מינים חומרים מחנויות תחביב ואנחנו מדביקים יצורים משונים, מדי פעם ערכת יצירה מוכנה, צביעה משותפת.

בהחלט זמן מטבח :)

אנחנו מכינים ארוחת ערב ביחד כמעט כל יום. אין מתכונים מיוחדים - חותכים סלט (הוא אוהב לקלף מלפפונים), מכינים פשטידות או לביבות או בלילה לפוקאצ'ה/פיצה. את יכולה להכין איתו קציצות למחר או בכלל ארוחת צהריים למחר. הבן שלי חולה מטבח ואם שלך בן 3 אז הוא ממש יכול לעזור :) שעת סיפור / הפעלה בספריה יכול להיות נחמד. מלבד זה אנחנו אוהבים עבודות יצירה למיניהן והוא אוהב לעזור לי בבית עם כביסה וריקון מדיח וכאלה.

למעלה