יום ראשון!!!

../images/Emo42.gifיום ראשון!!!

בוקר טוב יום נפלא ושבוע מדהים לכולן!!! היום אתחיל את פינות הפורום, כפי שהבטחתי!, נראה עד כמה תאהבו כל פינה ועד כמה זה ימשוך דיונים מעניינים על נושאים מרתקים וכך נדע אילו פינות להשאיר אילו להוריד, רעיונות לפינות ולכל דבר, תמיד אפשר לשלוח לי במסר. אז?
יום ראשון
אירועי השבוע בסלון, הודעות, שאלון לשבוע, תאריכים חשובים המצויינים השבוע, וימי הולדת של חברי הפורום השבוע (שאתם מוזמנים לשרשר כדי שאוכל להכניס זאת לרשימה בפורום לידיעת חברי הפורום ולידיעתי
)
יום שני
זכויות בעלי חיים: כתבות ואירועי השבוע בנושא זכויות בעלי חיים.
יום שלישי
כתבות מהשטחים (תודות לאירגונים שונים למען זכויות אדם)
יום רביעי
חדשות השבוע: בנושאים רבים בהם עוסק הסלון: פמיניזם, תאגידים, שוויון זכויות, אירועי הופעות של להקות אנרכיה שונות, ועוד...
יום חמישי
פינה חברתית
יום שישי
סיכום השבוע:
קישורים
שאלון לסופשבוע
מתכון טבעוני לשבת שבוע מצויין!

אופסי../images/Emo9.gif

אירועי השבוע בסלון:
30/03, יום שני, 19:30 בהשראת יום האישה הבינלאומי: מסע אישי ופוליטי בשאלות של זהות, מעמד ופמיניזם במפגש נבחן את המשמעויות של המושגים בניתוח המציאות וכנקודת מוצא לפעולה, תוך בחינת המרחבים בהם מיטשטשים המושגים. נכיר את תנועת “הקשת הדמוקרטית המזרחית” והתמודדותה בשאלות אלו. מנחה: תרצה נורית חג’ג’, הקשת הדמוקרטית המזרחית. 31/03, יום שלישי, 19:30 איך היינו רוצים שהעולם ייראה? דיון פתוח מנחה: אוּרי יוּרמן תאריכי השבוע: שני 30.3 יום האדמה: 1976 במחאת יום האדמה, נגד הפקעת קרקעות ערביות באיזור סח'נין "ליהד את הגליל", מזעיקה המשטרה את צה"ל. שישה אזרחים נהרגים ועשרות נפצעים מירי שוטרים וחיילים לתוך ההפגנות. בשנים הבאות נוספו לתהלוכות יום האדמה סוגיות נוספות, כמו נושא הישובים הלא מוכרים, הריסת בתים וגטואיזציה של הבדואים.(מתוך יומן הבלאגן של סלון מזל) רביעי 1.4 אחד באפריל: מסורת יום הקונדס משויכת למקורות שונים, ביניהם שוויון האביב (21.3) בו מתעתעים אותנו חילופי העונות, פסטיבל הילאריה הרומי (25.3) פסטיבל הולי ההודי (10.3) והרפורמה הגרגוריאנית מצרפת. בשנת 1564 או 1582, תחת שארל התשיעי, הוחלט רשמית בצרפת כי שנה נספרת החל מינואר... (מתוך יומן הבלאגן של סלון מזל) שבת 4.4 חג מטאטאי המצבות: הסינים יוצאים להתבשם בליבלוב האביב ולטפח את קברי יקירהם. (מתוך יומן הבלאגן של סלון מזל). בנוסף: מחר מתקיים האירוע הגדול בבאר שבע, הגיעו בהמוניכם!!!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2131&MessageId=128160615 שאלון לתחילת השבוע: תכנונים מעניינים לשבוע: משהו שאני מאוד רוצה לעשות/להספיק השבוע: אירוע מעניין שיהיה השבוע: אדם מרתק שאפגוש השבוע: המלצת השבוע (מוזמנים להמליץ על כל דבר!): חיבוק השבוע: אירועים, הפגנות, הופעות, הודעות וכל דבר הקשור לפעילות הסלון שיתרחש השבוע אתם יותר ממוזמנים לשרשר לכאן שבוע מצויין!!!!

שפוצי

New member
שאלון לתחילת השבוע

תכנונים מעניינים לשבוע:אשה 09 , ים, חופש.. משהו שאני מאוד רוצה לעשות/להספיק השבוע:להנות אירוע מעניין שיהיה השבוע:אשה 09 אדם מרתק שאפגוש השבוע:סבתא המלצת השבוע (מוזמנים להמליץ על כל דבר!):אשה 09:).. http://www.student.co.il/?CategoryID=704&ArticleID=4223&Page=1 חיבוק השבוע: חיבוק אוהב ושמח!<-------------------------------------------O----------------------------------------------------->

tzfardea1

New member
שבוע טוב ../images/Emo13.gif

כל הכבוד לך על כל ההשקעה בפורום, הפינות נשמעות מעניינות תכנונים מעניינים לשבוע: לימודים משהו שאני מאוד רוצה לעשות/להספיק השבוע: לישון, לנגן אירוע מעניין שיהיה השבוע: אין אדם מרתק שאפגוש השבוע: לא יודע, לא נראה לי שאני אפגוש המלצת השבוע (מוזמנים להמליץ על כל דבר!): אלבום הופעה חדש של לאונרד כהן להאזנה חיבוק השבוע: אין

למעלה