סופ"ש

A t z a

New member
../images/Emo42.gifסופ"ש../images/Emo70.gif../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

A m 0 s

New member
יהיה בסדר...

שיר השבוע של איגי- תישא אותי לאישה שיר השבוע לא של איגי- אהה.. משהו שעשה את השבוע- היה שבוע נחמד מאוד. עבר דיי מהר! משהו שהרס את השבוע- ממש לפני כמה דקות קרה משהו. לא נעים. לא נעים בכלל. ב"ה יהיה בסדר
בילוי השבוע- בילוי?! סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- "החיים זה לא הכל" מה קניתם השבוע?- אני חושב שכלום. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- אהה?! תמונה שבא לשים- לא בא
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- להאמין
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- אני נותן פרח לכוווווולם

Oyster Girl

New member
תמונה מאממת ../images/Emo54.gif

במציאות הרבה יותר
שיר השבוע של איגי- עוד קצת שיר השבוע לא של איגי- יזהר אשדות - בכל פעם שאני מתאהב משהו שעשה את השבוע- ההופעה של איפה הילד אתמול ובגדול
משהו שהרס את השבוע- לעמוד שעות במחסומים ולקפוא מקור ופחד בירושלים
בילוי השבוע- ה - הופעה
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אין לי הרבה חיים אז...לא יצא לי מה קניתם השבוע?- כלום, אין לי זמן או כסף
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לצערי הרב אין שום דבר כזה
רק צבא
תמונה שבא לשים- הלוואי והוא היה שלי
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לרוני

A t z a

New member
יואו איזה יפה../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי-ממממ...שאלה קשה נכון להשבוע! שיר השבוע לא של איגי-smile, בכל פעם שאני מתאהב בך מחדש, ומלא איפה הילד משהו שעשה את השבוע-הופעה של איפה הילד!!!!
משהו שהרס את השבוע-מה שקרה לפני 5 דקות ועוד דברים בקטנות. בילוי השבוע-איפה הילדדדדדדדדד ועוד הרבה כיף השבוע סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-אם יש גן עדן מה קניתם השבוע?-כל מיני משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-שבוע קל וחמוד
תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-עדיצקי

למעלה