סיכום סופ"ש

איזה שבוע!!!

שיר השבוע של חמי- אימפריות נופלות לאט שיר השבוע לא של חמי- שלומי שבן-אני שוקעת...תפוס אותי משהו שעשה את השבוע- היו המון דברים נחמדים לאורך כל השבוע, אבל יותר מכל-היום הולדת שלי. משהו שהרס את השבוע- מפגש שלילי עם חברה בילוי השבוע- מסיבת סוף קורס של חברה בלכת סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אבודים(סיימתי לראות את העונה השנייה) מה קניתם השבוע? חולצה של טופ שופ משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- הופעה של התפוחים בזאפה וצניחה חופשית תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכל החברים בפורום.

לאיור

New member
"אולי בכל זאת סאליי..."

שיר השבוע שלחמי - סאלי,יום יום, זוהי סדום, חדרים שבלב שיר השבוע לא של חמי - כל מיני של דנה ברגר, אהוד בנאי, שוטי הנבואה,Led Zeppelin - heartbreaker Bob Marley - Could You Be Loved משהו שעשה את השבוע-ההופעה של חמי בשישי
משהו שהרס את השבוע-שלא הלכתי להופעה של משינה ואהוד בנאי בילוי השבוע-ההופעה, ירדתי אצל חברה, בית קפה עם חברות סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-דרייק וג'וש מה קניתם השבוע?- ג'ינס,סוודר, סגריות ובריזר משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לא יודעת תמונה שבא לשים- אין לי כוח =\ שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- דנע את כזאת מיקו קטנה וגורה... גרר...
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכל מי שהיה איתי בהופעה בשישי

ליעתע

New member
../images/Emo13.gif יאיי

שיר השבוע של חמי- מכונת השירים הגדולה שיר השבוע לא של חמי- יעלי שלי - קרח 9
משהו שעשה את השבוע- ערב כיתה לחניכים, הלך כזה טוב! משהו שהרס את השבוע- ריב עם ההורים, אבל עבר.. בילוי השבוע- אממ.. חג מעלות הוד השרון
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אין מה קניתם השבוע?- כלום משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- סמינר מועצת מחוז תמונה שבא לשים- אין לי כוח-_- המחשב שלי יתמוטט שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- כלוםD: תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- מורמור

למעלה