פינה חדשה - מה עושים בשבת ?

רותי ע

New member
../images/Emo42.gif פינה חדשה - מה עושים בשבת ?

סוף השבוע מתקרב, אז מה התוכניות לשבת שצפויה להיות אביבית וחמימה ?

SIKU

New member
אנחנו נשארים במרחק הליכה מהבית

מה שבטוח יהיו מים

אנחנו רוצים לטייל, אבל עדיין לא

החלטנו לאן. חשבנו על טיול לבורות לוץ, כי יש סיכוי שהפריחה שם בעיצומה עכשיו. גם מבצר אנטיפטרוס על הפרק. מה כדאי?

אמברון

New member
אם השמשונים פורחים - אז בורות לוץ

אבל אני חושבת שעדין מוקדם לפריחה שלהם. חכי עם התכניות. אני מחפשת מסלול מגניב לשבת. אולי תצטרפו?

רותי ע

New member
השבת אני מקורקעת

חמותי שומרת השבת מגיעה לביקור. אז נלך לראות פרחים בסביבתנו ויש הרבה. אבל שבת אחרי אנחנו בטיול לצפון. ומבצר אנטיפטרוס ברשימת היעדים בהמשך.

תאירU4

New member
חסר לך שאת לא שומרת לי עוגיות!

השבת אנחנו בבית.
לפחות הוא נקי ומסודר. נראה לי שנעבוד בגינה בשבת שימשית זו.

הפריחה בהר הנגב מועטה. נסי שפלה

גם נגב צפוני ומערבי טובים עכשיו, וכמוהם כרמל, רמת מנשה. לא הייתי נוסע להר הנגב. מיעוט הגשמים לא עשה טוב לפרחי העונה.

אמברון

New member
משה, אפשר להתייעץ איתך?

אני חושבת לנסוע לנחל חווה. לא יודעת מה מצב המים בגבים שם, אבל מניחה שאחרי הגשמים לא חסרים מים (גם אם עכורים או מעטים). ממליץ? מה אורך המסלול? באיזו מפת סימון שבילים הוא מופיע? תודות

אסף י 1

New member
מפה 17

הגישה היא רק ברכב שטח. בעיה להשאיר את הרכב ללא השגחה.

אמברון

New member
ואם שוכרים בדואי לשמירה?

מה המרחק בין חניון הרכבים לכניסה לנחל? מרחק הליכה סביר? קוראת את ההודעות שלך ב"טיולים בארץ" ולומדת המון. תודה!

אסף י 1

New member
המרחק קצר

החניון ממש קרוב לנחל, אם אני זוכר נכון. בפעם האחרונה הייתי שם ב-1991, והלכנו ברגל מכביש מצפה רמון. אם יש רכב שטח אז המסלול אפשרי. אני אשתדל לפתוח מפה בערב ולראות.

d a l i a l

New member
נחל תבור במיטבו

היינו שם בשבת שעברה והפריחה משגעת. כלניות בשלל צבעים (כן...לא רק אדומות), המון המון ירוק... ולמי שרוצה מסלול - צירפתי קישור

למעלה