שאלון קצר להתחלה
..

גיאספס

New member
Ok

שם: גיא גיל: 17 בקרוב :) איך התחלת לראות CSI: התחלתי עם לאס וגאס פה ושם, עד שראיתי שמשדרים את מיאמי קבוע. CSI אהוב: מיאמי, מן הסתם :) דמות אהובה: הורישיו קיין. כי גם אני קצת ג'ינג'י משהו על עצמך: אוהב כושר וספורט. בעלים גאה של תעודת מאמן כושר

YARDENIS11

New member
עונה ../images/Emo13.gif

שם:ירדן גיל:14 וחצי איך התחלת לראות CSI: סתם פתחתי טלוזיה וראיתי.. CSI אהוב: לא יודעת מיאמי אולי.. דמות אהובה: קלי (מCSI מיאמי) משהו על עצמך: אמ.. אין משהו מיוחד

אני עונה =)

שם: אלונה. גיל: 16. איך התחלתי לראות CSI? דרך אחותי הגדולה.. כל הזמן אני קלטתי אותה שקועה באיזו סידרה כל פעם מחדש.. אז רציתי להכיר את הסידרה הזו, והתמכרתי.. זה לא היה כ"כ קשה. CSI אהוב: מיאמי. דמות אהוב: אין. משהו על עצמי: אני בנאדם מצחיק.

Nina Myers

New member
התשובות שלי...

קודם כל, מזל טוב על פתיחת הפורום! באמת הגיע הזמן שיהיה פורום לסדרה הכי טובה בטלוויזיה, CSI. שם: מיכל גיל: 21 איך התחלת לראות CSI: את האמת, אני כנראה התחלתי לראות את CSI בהפוכה. קודם ראיתי CSI Miami כששודרה לראשונה בערוץ 11. אחר כך גיליתי שיש משהו שנקרא CSI ושמיאמי היא נגזרת שלה, אז אמרתי לעצמי, למה לא ננסה לראות את המקור? זה מה שעשיתי. נפלתי על מה שהיה סוף עונה 3 בערוץ 11 ומה זה התמכרתי לסדרה! CSI אהוב: CSI LV - רק המקור, נחמד לראות את השאר מדי פעם, אבל לא משתוות למקור. דמות אהובה: Nick Stokes משהו על עצמך: רשימת סדרות אחרות שאני אוהבת - 24, Without a Trace, The Shield.

מיכל...../images/Emo13.gif

את לא משרשרת נכון, וזה מאוד חשוב לשמור על שרשור טוב כדי שלא יווצר בעיה. תסתכלי בקובץ המצורף כדי לדעת איך לשרשר.

M KO

New member
../images/Emo15.gif ../images/Emo26.gif עונה ../images/Emo36.gif

שם: מאור
יום אחד אני וידידה שלי יושבים ביום ו' מול ה
ומזפזפים... פתאום נתקלו ב csi, בזמנו זה היה בערוץ 1, די התחברתי לסדרה ומאז אני צופה
csi מיאמי
הורישיו יחד עם האמר שלו חח

paperdoll16

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo54.gif

שם: יעלי גיל: 17 וחצי. איך התחלת לראות CSI: הטעות.. זיפזפתי וזה בדיוק שודר באקסטרה הוט. CSI אהוב: מיאמי
דמות אהובה: כולם..
משהו על עצמך: אממ.. פוף?

talba3

New member
אני עונה :]

שם: טל גיל: 16 וחצי איך התחלת לראות CSI: אחות שלי וההורים שלי הגניבו אותי לזה CSI אהוב: מיאמי דמות אהובה: הורישיו, הוא המלך שלי הוא שחקן מעולההה משהו על עצמך: יהודי לא מפריע ליהודי לראות CSI :]

סוף סוף פורום ל- CSI, הגיע הזמן!

שם: נתי גיל: 27 (זקנת המשתתפים
) איך התחלתי לראות CSI: התחלתי לראות מהפרק הראשון ששודר בערוץ 1 CSI אהוב: רק לאס וגאס המקורי! ראיתי מיאמי וממש לא התחברתי, ניו יורק לא ראיתי (עברנו ליס) דמות אהובה: 1. גריסום 2. קתרין 3.גרג/שרה

קוקו 28

New member
מזל טוב, הגיע הזמן לפורום כזה../images/Emo65.gif

ישר כוח למנהלת ולכותבים, על ההשקעה והתמונות (בעיקר התמונות...) שם - ג.(אני אמסור טביעת אצבע, תגלו לבד?) גיל - 29 (נתי, לקחתי לך ת'תואר...) איך התחלתי לראות CSI - עוד את CSI לאס וגאס מההתחלה בערוץ ראשון, והמשכתי לשלוחות, נ"י ומיאמי. CSI אהוב - לאס וגאס לוקח בגדול! גם נ"י לא רע, אבל המרחק גדול... מיאמי עלוב ודרמטי , חובבני לעומת השניים האחרים, בעיקר הורשיו, שלא נדע. דמות אהובה - שרה, גריסום, ווריק; דני, שלדון(הרופא), וזה שהיה טאג
; במיאמי - וולף וקיילי.

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifאני שם: הפעם נלך על הגרסה הארוכה../images/Emo9.gif... סופר דפי סונדרה ../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif כוח ה../images/Emo39.gif שלגיה../images/Emo113.gif מקבימבו../images/Emo68.gif../images/Emo9.gif גיל: 17.5 איך התחלת לראות CSI: מתישהו בהיותי בת 14 בערך ראיתי וכבר אז העניין שלי בביולוגייה ובכימיה הורגש כשבהיתי מהופנטת בניתוחים של הגופות שהם עשו שם../images/Emo6.gif. רק כמה חודשים אחרי זה שמו את ההגבלה מ-18../images/Emo6.gif CSI אהוב: LV../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif וגם NY לא רע../images/Emo99.gif... מיאמי לא אוהבת. הוריישיו../images/Emo5.gif דמות אהובה: גרג../images/Emo99.gif משהו על עצמך: נמנמנמ אני שונאת היסטוריה../images/Emo35.gif../images/Emo5.gif

../images/Emo9.gif

שם: זיו
איך התחלת לראות CSI: ניסיתי לראות את זה פעם אחת ואהבתי
CSI אהוב: מיאמי
דמות אהובה: אממ.. אלכס ממיאמי
משהו על עצמך: אממ.. אני לא נושך

למעלה