שאלון קצר להתחלה
..

Gn434

New member
יש גם נעדרים וגם פרופיילר

שתי סדרות שונותץ. בנעדרים-יש לה חזיונות. בפרופילר-היא הייתה רואה דברים בזירת הפשע, ומנחשת איך המקרה התרחש.

liavsayegh

New member
וואלה? אהה אופס התבלבלתי

בין פרופילר לבין פיירפלי. מצטערת, טעות שלי. מתי ואיפה משודרת פרופילר בבקשה?

Gn434

New member
היא שודרה בערוץ 3

עכשיו היא לא משודרת, אבל יש לפעמים שידורים חוזרים ב 3-4 בבוקר.

ol9it

New member
היא היתה בין הראשונות מסוגה...

וזה היה קרימנולוגיה פרופר... ניתוח פסיכולוגי של האדם לפי אופן בייצוע הפשע ( בד"כ נכון לעשות זאת על רוצחים סדרתיים )

Lirchu

New member
את אוהבת ורוניקה מארס?! ../images/Emo2.gif גדולה!!

בואי לפורום!
וגם אני מכורה לVM קשות..

The only Booga

New member
אני!!

רוני 18 (עוד מעט וחצי) התחלתי לראות את הסדרה בטורקיה דווקא, הייתי בחופשה משפחתית וקלטו שם בטלויזיה במלון את ערוץ 1,והיה שם סי אס אי לאס וגאס והתחלתי לראות.ומאז זה נדבק אליי. אני מתה על לאס וגאס!!! דמות אהובה?-ווריק חמודי,אבל וילוס מאמי. משהו על עצמי? ואללה,לומדת,מסיימת עוד כמה חודשים,מחכה לצבא!!!

Obi Dan Kenobi

New member
../images/Emo13.gif

שם: דן גיל: 14 איך התחלת לראות CSI: בהתחלה באקסטרה-הוט, אבל לאחר המעבר לקנדה, התחלתי לראות באופן קבוע. CSI אהוב: ניו יורק דמות אהובה: מאק, דוק. שלדון ודני משהו על עצמך: הממ.. אני דן, גר בקנדה

Gn434

New member
עונה

שם: ג'ניה גיל: 17איך התחלת לראות CSI? בימי שבת בשעה 22, נפלתי בטעות על הפרק הראשון-והתמכרתי. CSI אהוב: לאס וגאס. דמות אהובה: קת'רין ווילוס.

../images/Emo66.gifאני ../images/Emo13.gif

שם: רוני גיל:15.5 איך התחלת לראות CSI: פעם העברתי לערוצי הסינימה בהוט וזה נשמע מעניין. CSI אהוב: מיאמי דמות אהובה: אין משהו על עצמך: האממ...

Gn434

New member
מנצל"ש-שמתם לב כמה התחילו לראות

CSI רק אחרי שהיא שודרה בסינמה הוט, ולא כשהיא שודרה בערוץ הראשון-לפני שהיא שודרה בסינמה הוט.

כמו שאמרו מעליי- זה אקסטרה הוט,

ולא סינמה. וזה די ברור שזה יקרה, לא הרבה רואים ערוץ 1 ויותר נמשכים לערוצי בידור יותר. ולהבא, אל תנצל"ש שרשורים שלא נועדו לנצלוש.

../images/Emo66.gifהאממ, CSI

גם שודרה בסינמה הוט כלשהו לפני שהיא הגיעה לאקסטרה... אני חושבת שזה שודר שם עוד לפני השידורים בערוץ 1.

CSI

שודר היום עד כה בכמה מקומות: הוט אקשן(ערוץ סרטי הפעולה של הוט), ערוץ 1 ואקסטרה הוט. עכשיו, אני לא בטוחה במה בא קודם- מה ששודר בערוץ 1 או בערוץ הוט אקשן, אני אישית התחלתי בהוט אקשן ואז הגעתי לערוץ 1 ואקסטרה. נראה לי שלפי ההגיון הוא התכוון בהודעה לאקסטרה הוט..

Gn434

New member
קודם כל, סליחה על הניצל"וש

והתכוונתי לערוץ סינמה אקשן, פשוט לכל ערוצי הסרטים ביחד קוראים סינמה הוט-אז התבלבלתי. והשידור שבא קודם-הוא השידור בערוץ 1.

למעלה