בוקר של חלום לבנג'מין ולכולם

../images/Emo26.gif../images/Emo267.gifגד אלבז וסבלימינל בשיתוף פעולה

סאבלימינל וגד אלבז הכל מלמעלה מילים לשיר: אם תדבוק באמת הדברים יסתדרו מעצמם זה הכל מלמעלה לא שואל מה ולמה כבר למדתי שהדברים הטובים לוקחים זמן והדרך למעלה ארוכה ויפה לה. ננצח קשיים בדרכי האהבה אנו לא נשברים יש לנו אמונה ונדע להעריך כל דקה ודקה שום דבר לא מובן מעליו. הו אלוהיי כמה טוב לי בחיי אני יודע זה יכל להיות אחרת תודה אלוהיי על שהשמש מעליי היא את כל גופי בחום ורוך עוטפת כן להודות זה חשוב דם שזורם לי בגוף קול שגורם לי לעוף תודה לך אבא אהוב. כל חיי הם כלום בלעדייך בורא עולמים זה מצחיק איך בשעות קשות כולם נזכרים ורק אני יודע איך תמיד נתת לי כח לפרוש כנפיים ולפרוח מעל המכשולים אני מודה על כל יום שעובר אני זוכר את תפילותיי הכמוסות ביותר וגאה לשבח ושמח לפאר ונשבע שאעשה את זה יותר. נתת לי כשרון לקחת דף עיפרון ולחדור ללב ההמון שבתוך תהום הצבת סביבי מלאכים, שומרים, הצלבת דרכיי עם אנשים טובים אני יודע שדלתות לא נפתחות מעצמן הבנתי, הכל מכוון בחיי… אמונה בליבי אלוקיי מעליי ולכן אין כל מכשול לרגליי! הו אלוהיי כמה טוב לי בחיי אני יודע זה יכל להיות אחרת תודה אלוהיי על שהשמש מעליי היא את כל גופי בחום ורוך עוטפת כן להודות זה חשוב דם שזורם לי בגוף קול שגורם לי לעוף תודה לך אבא אהוב http://www.youtube.com/watch?v=KuOe_fx05Tk

אני מאוהבתתתתתתתתתתתתתתתתתת../images/Emo99.gifת

גיא אריאליייייייייייייייייייייייייייי,תעשה לי חיוך
ואחרי שהוצאתי את זה,אני פנויה לשאר הנושאים
שיר יפה,גד אכן יפיוף בעל קול יפה. שילוב יפה בין גד לסבלימינל. בני נגע בתהילה,את נגעת בשמיים וגיא אריאלי נגע לי ב
יום קסום,מחבק ואוהב

../images/Emo26.gifרק חיוך?מסתפקת במועט את../images/Emo2.gif

גיא גיא באמת עוד יפיוף רציני. יצא לך לראות את השידור מהבית של המקסימה בנשים בריג'י? היא שרה והיה אירוח נפלא עם כל האומנים שבאו. איזו יפה היא, איזו זמרת, איזו עוצמה קולית אאאאאאאאאאאאאאא מא

ידעתי שככה תגיבי,פשוט ידעתי../images/Emo250.gif

א.המועט מגיא אריאלי זה המון. ב.אני לא ליהיא,אז אין באפשרותי לפרט מעבר
עידי כבר מזלזל בתפקידו,אז לא יצא לי לראות
עידי נתן לי איזה שידור של הדור הבא 24/7 ורצה שאחפש שם את אילנה..ממש חצפצוף
אני עובדת על קבלת אישור מיוחד מהרבנות הראשית,לדואט חלומי בין אילנה אביטל ובני אלבז,בטוח יהיה פגז

לפחות את לא בחורה XXXX לא אגיד כי מצנזרים

המבין יבין .יש כאלו שזה באופי שלהן אז הן חושבות שכולן כמוהן

../images/Emo127.gif../images/Emo59.gifפיסוסים פיסוסים.2 זמרים ענקיים

אילנה הייתה ב24/7? שיביא לנו את הביקור מיד. על מעילה בתפקיד משלמים מהר ובמזומן (כך למדתי מזיו הממי).

חחחחחחחחחחח,לא היתה שם-מהפיתום../images/Emo12.gif

נראה לי שעידי התבלבל ובטעות שם לי את הקישור הלא נכון,נראה כבר מה יהיה הקנס על כך

בוקר קסום ביוטי../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif../images/Emo99.gifת../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

izmeral1

New member
||גיטרה../images/Emo140.gifbonjour cher amis

בוקר מנעים לך BEAUTYהאחת ואילנוש רומיו יוליה ה בלה קאלן ולעוד כמובן עידמון היקר. בבקשה עדקנו אותי מה קורה ואלן מתקדמים? ואיפה אתם רוצה לשתף גם את החמימות שלי בחיבוק כמובן ולתת דעה משלי? קצת הייתי עייפה מעבודה והימים של היכל התהילה? בקרוב יהיה למי שואהב את אייל גולן. אני צופה קצת בדור הבא חדש לא מבינה. קצת צוחקת. מהשוק" הפרוע של הבנות היפות שלנו. נקשרתי לאתי רק בקטע של הצחוקים ולא יותר. עדר יש לה תמיד . נו מה עוד אפשר לסבול. כוכב נולד אני אוהבת את השלישיה? דוד קצת כבד אבל הקול שלו ענקי. חגית מתוקה. מגיע לה גם סוף סוף משהו למען הקהילה והעדה האטיופית החמודה ..... תורמת גם היא למדינה הקטנה שלנו. על הזמר החדש בקול של הזמר המזרחי ויודיע לתת עוד סיסולים. והוא לירון חמודי גם לו מגיע. באמת דעת הקהל יודיע.. ? מה לבחור. נאחל הצלחה לכולם. יום טוב והכי מתוקי לכולם.
(כמה מילים לרומאו יוליה..? כאשר כתבתי על בני אלבז . איך הוא סוף סוף ריגש את קובי אושרת. עד כדי כך שהוא מביא אותו לזכור חזק את האימא שלו. בטעות כתבתי אימי. הכוונה אימו של קובי אושרת. היה זה בגמר וכמובן בשיר אם יש גן עדן של אייל גולן שלי. עכשיו אני יכולה להגיד שלי. ומקורב לי מאוד אפילו............)

צהריים טובים אזמרלדה וסופ"ש נעים../images/Emo140.gif

אז אייל גולן אח שלך ולא סיפרת לנו?!

izmeral1

New member
../images/Emo24.gifאילנוש כנסי רק לדקה יקרה לי לנו את=

אז כך לא הסברתי מדוייק איך אייל גולן שלי מקורב לי= א לא כתבתי האח שלי אבל זה מאוד קרוב. הוא האחיין שלי. האבבא שלו בן הדוד שלי זל ועליו השלום מצד האבא שלי גם זל ועליו השלום. היה הוא פייטן של בית הכנסת........... והרבה דברים טובים תמיד נזכור אותם לעד. וכך זה המשותף. אני בכלל כהן מצד הבעלול.. שהיה ואם את זוכרת קצת מהסיפור שלי.? טוב אם יהיה לך זמן עדכני? אותי איפה אתם? והפסדתי את האירוח של משפחת אלבז. מקווה שיש שדור חוזר. ערב הכי מתוקי לך על הלב מתוקה אילנה55555. אשלונאק.
זה מה שלומך בשפת האם שלך המתוקה.

בעירקית אולי זה קללות,בהונגרית=שלום,להתראות

שמת לב שהפורום שבק חיים כשאת לא באיזור?!
כל הכבוד ללירי שלך ששיחק אותה והגיע למעמד מאד מכובד, סומכת עליו שינצל את המתנה שהעניק לו האל ויגיע לשחקים אינסופיים של מימוש הכשרון.

izmeral1

New member
ערב טוב עמירו ואילנות לכולם היכאן אתם?

מה קורה מה שלומכם היום הערב. נשיקות למנהלת לכול החברות לחברים שלי................ וכמובן אני מחפשת אותכם . קצת עפה לי מהחום מהתוכנית המרגיזה של הדור הבא" 24-7 או איך שזה נקרא חחח ועוד חחח. יש להם שם מרוקאית עושה להם בית ספר" פעם חיבבתי אותנ מיד הכול השתנה. זו אתי חזן היא עזה את העיר שלי בגלל שמה מחרההההההההההההההההה. לטבריה. הבנתי שאין יותר נחשנונה ממנה. מצחיקונת.לפעמים בגלל הפלפל שיש בא. והשר הכול אסטרטגי. מוכרת את עצמה למען השם שלה הטוב" מנשקת את הרגליים של הנבות האם זו לא מכירה פומבית חחח..................... ועוד חחחח עליהההההההההההההההההההה. חשבתי שרק עציץ מהאח הגדול..? אוכלת עם הטצבעות ומה שנותר בציפורניים. היום אני מבינה שזה להיט. גם אתי מהדור הקיי וכמובן איתן אורבך ועוד כמה שם מלקקות את האצבעות וממשיכות לאכול מה שנותר בציפורון. כול כך מזוהם כול כך מגעיל וזה דוחה. רק דרך האוכל ניתן להבין מי מנומס. כמובן נקי וכמובן גם אינטלכנטי. אז כול אלה שאוכלים בצורה הזו לעני המצלמות הם פשוט דוחים וחוסר תרבות . זיהום בטוח יש שם. ועוד החום שיש לנו היום. כידוע נוגעים בכול דבר ואז עושים את הבלתי נסבל.......מספיק נגיעה אחת בפריט מחומר פלסטיק ויש מקרופים. וזה תמיד מצוי במטבח בשולחן. נכון זכוכית ניתן לנקות הכוונה זה לעשות סטרילי. פלסטיק קשה. ושלא נדע כול הזיעה של האדם.רעלים בכול מקום. צריך להיות נקי.. מבער חד? לך אילנוש יש לך כן קירבה עירקית אם לא מצד האם היקרה.אז מצד האב היקרץ כך הכרתי אותך. -ואולי אני טועה. ומי שהם ההורים המוצא שלך תבורכי
. יש להם על מה ומה להיות גאים . מדיהימה את תמיד.
תכתבו לי איפה אמצא אתכם? ערב טוב לכולם.

../images/Emo263.gif../images/Emo97.gif../images/Emo21.gifצהריים טובטובים

מה אתן אוכלות לצהריים? שתפו אני אורז בטעם בצל ותפו"א קטנטנים עם כורכום ושום וסלט ירקות בצד. טעים ביותר

למעלה