בוקר של חלום לבנג'מין ולכולם

אני בטוחה.אני עדיין לא כואבת,אבל בהחלט משוחדת

וחמה מאד,מלשון עצבן בלבד,על קופרמן

היכל התהילה הבא,מי הכוכבים שהייתם ממליצים??

בואו נבנה את קאסט העונה הבאה

מתחילה

אילנית,בא לי גם קרן פלס ומירי מסיקה אבל בטח זה עדיין מוקדם מדי בעונות הקרובות. יפה ירקוני,חחחח,סתאםםםםםםםםם. יהודה פוליקר,בועז שרעבי(או שעדיין יש להם מספיק הופעות). מזי כהן,אתי אנקרי,דפנה דקל(זוכרים אותן?) חנן יובל,חוה אלברשטיין,יגאל בשן,ששי קשת,צביקה פיק,שימי תבורי(?)

*ועוד..

זאב נחמה,זהבה בן,מושיק עפיה. אני אישית אוהבת את שרית חדד ואייל גולן אבל נראה לי שהם עדיין בשיאם..

גם מושיק עפיה בשיא

שימי תבורי עם כל התבוריס והויאייפי השתלט על ערוץ 24. צריך מנוחה ממנו קצת... זהבה בן גם זמרת בתקופה מאוד פוריה מבחינת הופעות והחי בלה לה לנד.

katam

New member
מזי כהן זה פספוס שלא שומעים ממנה

דורית ראובני, שולה חן, עוזי פוקס, גבי שושן גבי ברלין.

מאד אוהבת את הקול של גבי ברלין

אבל תמיד חשבתי שהוא בעיקר מופיע בשירה בציבור ולא כזמר בפני עצמו.

katam

New member
גבי ברלין התחיל את דרכו בלהקת גיסות השריון

יש לו קול מדהים

katam

New member
רעיון לעונה הבאה

ליצור הרכבים שיבצעו שרים. הכוונה עם ניקח את העונה הזאת : אדם ואריק סיני יבצעו שיר, רוחמה ומייקל, אפשר גם ליצור שלישיות באותה צורה יכול להיות מאד מענין.

../images/Emo118.gif../images/Emo105.gif../images/Emo267.gifגם הם יכולים להרכיב קאסט

שולה חן
ירדנה ארזי
שרון ליפשיץ - אחראית לשיר "גידי"
יהודית תמיר
לאה שבת
יזהר כהן
דורון מזר
אורי פניימן
ניסים סרוסי
אבנר גדסי
אביהו מדינה

ידעתי שמשהו היה חסר לי../images/Emo8.gif

אחרי שכתבתי נזכרתי גם בירדנה ארזי. לגבי נסים סרוסי זכרתי שבני אלבז בזמנו אמר את שמו,אבל שיבוא קודם לארץ,לא?? איך השיניים??יותר טוב,מקווה

סליחה?! ירדנה ארזי?!

ירדנה הוציאה תקליט חדש ומוצלח לפני שנתיים, השנה הוציאה אוסף משולש, שבעקבותיו הופיעה ומופיעה, ועובדת על אלבום שאוטוטו צפוי לצאת, אז מה יש לה לחפש שם?!!! כן ממליצה ל- שולה חן, סי היימן, ליליה ("גבר שר אצלי באמבטיה"), אורי פיינמן, , שרון ליפשיץ, ירון חדד ("זודיאק"), ג'קי מקייטן, יזהר כהן, ורדינה כהן (יכול להיות נחמד אחים בהיכל), אראלה בר ("צעד קדימה, שניים אחורה"), ענת המהממת, מוג'דה... והכי חשוב אחד משלושת הנותרים שהיו בהיי פייב וטרם לקחו חלק בריאליטי זה או אחר...

למעלה