|כמה דברים לחברי הפורום ולממליצים בהיט

Tali1912

New member
../images/Emo43.gif|כמה דברים לחברי הפורום ולממליצים בהיט

סה"כ מאז שההיט נולד נראה שהוא מקבל תנופה ואתם אוהבים את הפלטפורמה וגם להמליץ על תכנים. אבל......... כן יש אבל כמו בכל דבר, אתם כבר יודעים על מה אני הולכת לזמר לכם: כמנהלת הפורום וכגולשת שמעלה תכנים מומלצים להיט,שמתי לב שיש גולשים שאווירת החופש וחג החירות נותנים דרור להעלות תכנים לא ראויים ומסתבר שבפניה במסרים העברית שפה קשה ולא מובנת להם, הממליצים בשלהם שמים קצוץ על בקשות חוזרות לא להעלות תכנים למבוגרים. ולכן החלטתי בסוף השבוע החגיגי הזה לשבת רגל על רגל ולספור את הדקות לפתיחת חגיגות המימונה. בחמשוש הזה אני לא הולכת לשלוח מסרי התראות לגולשים שמנצלים את הפוטנציאל של פלטפורמת היט, חלק כבר קיבלו מסרים אישיים במהלך השבוע עם התראה ואפילו התראה שניה,התראות שחוזרות על עצמן נשלחות גם למנהלת פורום היט טל לוין וגם להנהלת הפורומים לשיקול דעתם. אני לא אוהבת לנצל את כלי החסימה, לא נראה לי בעייתי להשתמש בכלי החסימה אם צריך כולה לחיצה קטנה אבל אני מעדיפה שמקש ה -enter ישמש אותי לדברים אחרים, אף גולש לא אוהב להרגיש חסום. תפוז הגישה לכם על מגש של כסף, כלי להעלות אליו תכני איכות ,זה המקום שלכם, אתם תחליטו אם ההיט יהיה בסגנון רובע החלונות האדומים באמסטרדם או כחלון ראווה יפה ומצוחצח בשדרת המעצבים של היט. רוב התכנים הסוררים, מקורם מבלוגים למבוגרים בלבד, כחַיַּת בלוגים
תרשו לי לומר שהמחאה העיקרית לגבי תכנים למבוגרים באה מקהל הבלוגרים הותיקים ואני בטוחה שהמחאה שלהם לא באה ממקום של מטיפי מוסר או גולשים שלא ראו אף פעם ציץ או כלי תותחים, קישור המחאה הועלה גם להיט 68 דרגו את ההיט 50 תגובות 19 ♥ אהבתי זה לא הולך ברגל, זאת המחאה שלכם וכך היא צריכה לבוא לידי ביטוי גם בהיט. כמנהלת וכגולשת אני רוצה להנות מההיט ומתכני איכות , יותר נעים לשלוף ולדוג המלצות שאולי עורכי תפוז ישקלו להעלות אותם לדף הבית של תפוז מאשר להתעסק בדברים אחרים. כשאני עוברת על התכנים שאתם מעלים יש גולשים שמנצלים נכון את מערכת ההיט וכל הכבוד להם
, עד עכשיו לא ניצלתי את היטים שלי להמלצה בפינת ההמלצות בפורום רובם הגדול הם תכנים איכותיים של גולשים מתוך תפוז ומחוצה לה,בפינת ההמלצות הבאה שאני יעלה לפורום היט אני שומרת לעצמי את הזכות להוסיף המלצות שמצאתי ברשת וגם בתפוז. בסוף השבוע הזה אתם תגלו בעצמכם לאן נושבת הרוח, זה לא אומר שאני לא אשקיף מהצד מה קורה, את שמות המשתמשים שינצלו לרעה את מערכת ההיט אני אאסוף לעצמי מה גם שחלקם כבר מצולמים לי בראש ממש כמו צילום מסך שאתם נוהגים להעלות כקבצים. אני לא אתערב, אלא במקרים חריגים אתם אלה שתדווחו על תוכן לא ראוי .
אני לא מתכוונת לספוג "זובור" למנהלים מתחילים.
אני לא מתכוונת להיות נציגה/דוברת של משמרת הצניעות.
אני לא מתכוונת להיות מו"ל של ירחון חדש בסגנון פליי בוי.
אני לא מתכוונת להיות מריה הקדושה.
אני לא מתכוונת להיות נציגה יחסי ציבור של קלאב הוטל מלונות באילת או יחצנית של דפי זהב <ספאמים של פרסומות>. לסיום המגילה הארוכה הזאת תרשו לי לאחל לכם חג שמח ותרבחו ותסעדו במימונה. טל-יה

siv30

New member
טלי

אין לי בעיה עם תכנים למבוגרים בלבד, אבל אם זו המדיניות וקיימת החלטה אנשים צריכים לכבד אותה. ואחרי כל הנאום לא הבנתי, תחסמי אותם או לא? ואם זו ההחלטה שלא להעלות תכנים למבוגרים, צריך ללכת איתה עד הסוף. כי מדיניות שאין בצידה סנקציה מתרופפת. התראה אחת בדרך כלל אמורה להספיק לאדם מבוגר. ואם יש קשי הבנה, אנשים צריכים ללמוד בדרך הקשה. ושיהיה חג שמח ונטול אנטרים

Tali1912

New member
אז ככה

אין לי בעיה עם תכנים למבוגרים, לא עשו אותי באצבע
אבל יש גולשים שזה מפריע להם גם שמוצגים תכנים למבוגרים בשער הבלוגיה, אני לא רואה שום בעיה אם מישהו רוצה להמליץ על תוכן למבוגרים שגם בפורום שיש בהם תצוגה מקדימה של אתה נכנס ל...... למבוגרים בלבד בלה בלה בלה, הוא יכול לשלוח קישור למייל למסר לחבריו הקרובים, לא יודעת מה. בשער הבלוגיה בהתחלה יצרו אייקון אין כניסה, מעבר לכך שטל כתבה ברשומה בבלוג ההיט לגבי תכנים לא ראויים וששמות משתמשים קבועים ימשיכו הם יחסמו, כשטל תחזור ביום ראשון היא בטח תגיב מה היא חושבת ולגבי המדיניות שנכתבה בבלוג ההיט,טל גם מנהלת בפורום ההיט. והבוקר החלטתי שסוף השבוע הזה אני לא מתערבת שיופיעו תכנים סקסיים, אירוטיים,היא ***** והוא -------> והרגשתי אוי יו יו יו יו ולקינוח תהיה תמונה סקסית והפרס להיטים הכוכבים והמדורגים יהיה סוף שבוע בקלאב הוטל באילת בחדר זוגי עם פינוקים כמו ההוא שמציף מאתמול את ההיט. פייר זה מתחיל להראות פיפ -שאו חושפני בלי להדביק דולרים ירוקים על הרשומה,או הודעה מפורום למבוגרים, בקיצור ניתן לכם סוף שבוע מענג וענוג תשפטו לבד אם זה סבבה אגוזים ומתאים לכל הגולשים. לא קשור לפורום או לשרשור פה, אבל הזכיר לי 2 חניכים שלי במרכז למידה שנתנו להם צ'ופר להיות בחדר מחשבים והם פה ושם בחרו לגלוש לאתרים חמודים ביותר, פעם פעמיים של בקשה לסגור ולצאת מזה לא עזר, בסוף הם גלשו מול מסך חשוך, כי ניתקתי את הכבל הראשי וכבל העכבר , את יכולה לקרוא לזה חסימה, אבל הם הפנימו .

siv30

New member
ממש עונג שבת הא?!../images/Emo6.gif

אבל ככה זה כשנותנים אצבע אנשים בדרך כלל רוצים את כל היד. המערכת צריכה ללמוד לסנן את התכנים האלה באופן אוטומטי וואולי לא לסמוך על הגולשים.

שלחתי מסר אישי לטל מנהלת הבלוגיה וההיט ונתתי לה שתי דוגמאות מלוות בקבצים על תכנים סקסיים +תמונה בעמוד הראשי של ההיט ושל הבלוגיה .וזה צורם את העין .טל ענתה לי שזה יטופל בהמשך.מי שרוצה להכנס לתכנים מסוג זה שיכנס ,אך בסופו של דבר אני לא אמורה לשזוף עיניי בתמונות שאינן ראויות לעמוד הראשי .ברור לי שסקס ופורנו יהיו תמיד .אך תפוז יכולים בהחלט לא לאפשר להם קידום יתר בעמוד הראשי . גם כך יש הצפות של בלוגים שמעלים לעיתים באותו זמן אפילו 10 רשומות בבת אחת ,ולא ברור לי למה תפוז לא עורכים בדיקה לכל מי שפותח בלוג . כך שאני מקווה שבהחלט יפנימו את שכתבת פה . מועדים לשמחה ושיהיה לך סופשבוע קליל ../images/Emo39.gif

LOOKINGFORALICE

New member
והמספר ממשיך לעלות

75 הצטרפו למחאה הועלה על ידי VASANA לפני 10 ימים | www.tapuz.co.il שבענו מהצגת רשומות ותמונות פורנוגרפיות בעמוד הראשי. מספיק עם זה! וזה ממש לא עניין של גיל - אלא עניין של מדיניות שמצטרפי הבלוגיה מודעים לה עם הכנסם לבלוגיה

Tali1912

New member
את רוצה שאגיד לך משהו?

אני לא מגדת עתידות... אבל התחושה שלי ביני לבין עצמי היתה שהרשומות והתמונות יעלו כיתה וגם יצביעו ברגליים מהבקשות לא להעלות תכנים למבוגרים, אפשר לראות את זה בhit ההצבעות להמלצות שלהם,הלוואי ככה כל אזרחי ישראל יצביעו בבחירות, כלומר לא בהצבעות של 50 קולות גג, אבל הנחישות שלהם לשים קצוץ עלתה. יש מצב שהם יותר נהנים ובאים לסיפוק שהרייטינג שלהם צובר היטים וגם נהנים להראות ולפרוק בצורת טקסט (הרשומות +התמונות) ובצורת פיזית (אני מקוה שתחסכי ממני פירוט לעומק ,"מצנעת הפרט
" אני מנסה/משתדלת להביא לכם רעיונות ואתגרים שעולים לי בראש, כדי שכן יהיה תכנים של איכות
,אבל אם אין לי שיתוף פעולה והרעיונות שלי לא מעניינים אז כנראה שסקס מוכר יותר.
אולי כל אלה שהביעו מחאה על הצגת רשומות ותמונות פורנוגרפיות גם יתחילו לפרסם רשומות ותמונות למבוגרים בלבד, הא איך הרעיון?

siv30

New member
את יודעת מה

חשבתי על זה וכל המחאה הזו וכל האיסורים האלה בדיוק גורמים להפך באמת כמו שכתבת, שהשיטות ישתכללו.

siv30

New member
אז מה זה אומר?

שיש 75 אנשים (או פחות, כי בואי נהיה ראליות, יתכן שכמה הצביעו בכמה ניקים שלהם) שנמאס להם לראות תמונות ורשומות בעלות תכנים מיניים /פורנוגרפיים בעמודי הבלוגיה השונים. 75 לעומת כמה מאות אחרים שכנראה כן רוצים ומבקשים את התכנים האלה ובגלל זה הם עולים וממריאים התכנים האלה. תפוז עושים מה שמוכר, ואם הביקוש לא יפסק, את תראי שיכלול של הפטנטים האלה להעלות ולקדם תכנים כאלה.

למעלה