משהו חשוב

מוצרלה

New member
../images/Emo43.gif משהו חשוב ../images/Emo36.gif

אומנם הפורום ממש צעיר, ועדיין לא הגיע לידיעת כל הגולשים,ואומנם מה שרואים עד עכשיו הן "שיחות חולין" אבל כמובן שזו לא מטרת הפורום. אולי ישנם קוראים שחוששים מלכתוב פה, אבל אז אנחנו מפספסים את מטרת הפורום, כדאי ואפילו רצוי לשאול ולתהות ולהעלות נושאים הקשורים לפורום. רק ככה נוכל להעזר בפורום,וחבל שלא ננצל אותו. אם לא רוצים לכתוב בניקים המקוריים אז לגיטימי להכנס בניק אחר, העיקר שתרגישו בנוח פה,תרגישו בבית! תודה מוצרלה

בני ברק

New member
בהצלחה לפורום

ת'אמת לא יודע איך מאחלים הצלחה לפורום שעוסק בנושא זה, אולי האי הצלחה של המעשים היא ההצלחה של הפורום, בכל מקרה, נכנסתי די במקרה לפורום כאן, ואני רוצה לאחל לכל מי שקורא את ההודעה שלי, שלא יחווה לעולם דברים מהסוגים שהפורום עוסק בו, יחד עם זה כולנו יודעים שאם נעצום עיניים הבעיה לא תיפטר, וכדי לצמצם את הקושי חשוב שאחד יעזור לשני, ועזרה יכולה להיתבטא גם בעצה טובה, ודברי חיזוק במקרה הצורך. כאן זה המקום לברך את מנהלת הפורום (כן,כן,אני חנפן...) בהצלחה בכל מעשי ידיה בכלל, ובפורום בפרט. יש לי שאלה למנהלת הפורום, האם לא רצוי שיהיה אפשר לכתוב הודעה ללא השם של הכותב בפורום, ראיתי חלק מהפורומים שיש אפשרות לכתוב גם בשם זמני ללא תהליך ורישום.

מוצרלה

New member
בני ברק ../images/Emo24.gif

קודם כל ברוך הבא. וכמו שקראתי במסרים, כתבת דברים יפים שרצוי ששאר החברים פה יוכלו להנות מהם. כל האיחולים שהפורום הזה קיבל,הוא שלא יהיו בו הרבה הודעות, וזה רק כדי לייחל שלא יהיו פגיעות מיניות בילדים. כולי תקווה שנוכל לתת עצות טובות, חיזוקים ועוד לכל מי שיצטרך, כולי תקווה שהפורום הזה, ישנה את הגישה והדיעה על פגיעות מיניות בילדים. כאמא לילדה שחוותה פגיעה מינית, יכולה לספר שזה לא קל לחשוף ולספר,כי הזכרון מכה בך שוב, ולא תמיד רוצים לכאוב בפעם השניה וגם אם זה רק בזכרון. לגבי הניק, לדעתי זה אפשרי להכנס בתור "אורח" ואז מופיעה כוכבית ליד הניק "אורח", מעבר לזה אין לי מושג. ותודה על האיחולים. תשאר איתנו

בני ברק

New member
תודה

תודה על קבלת הפנים הנהדרת, בתור מכניסי אורחים הפורום במקום הראשון. ושוב לגבי הניק, אין אפשרות בפורום כאן להיכנס בתור "אורח", כניראה שאת כמנהלת הפורום צריכה לבקש זאת מהממונים באתר,

מוצרלה

New member
ביקשת - קיבלת

הנושא בטיפול, מקווה שבקרוב האופציה הזאת תכנס לפורום.

מוצרלה

New member
ועוד משהו ........

אולי תוכל לשתף אותנו בדרכי הטיפול במקרים של פגיעות מיניות בקטינים במגזר החרדי? בתור אחת שלא מכירה את החוקים ההלכתיים, אשמח לדעת ולהחכים.

בני ברק

New member
איסור יחוד

חז"ל החמירו בנושא של יחוד, זאת אומרת לגבר אסור להיות באותו דירה לבד עם בת, ועד כדי כך החמירו שהאיסור הוא מגיל 3, מכאן בעצם אנו רואים שהחכמים הכירו במציאות שיש מצב להגיע לפגיעה מינית בקטינים. אירגון שמטפל בנושא אני לא מכיר באופן אישי, כך שאני לא יודע מה נעשה בנדון מבחינה מיקצועית. מבחינה הקהילתית בציבור החרדי אני יודע שמקפידים מאוד שאפילו אב לא יגיע למצב אינטימי עם הבת שלו, לא בגלל הפגיעה אלא מצד ההלכה. מטבע הדברים, האמא נושאת את מירב התמיכה הנפשית, ובמיוחד משקיעים הרבה על אי פירסום אפילו למשפחה קרובה,כי בציבור החרדי מספיק שמועה (שלפעמים לא נכונה)כדי לגרום "לשם רע" שמתפשט מהר מאוד בעולם החרדי. מאחר שבשנים האחרונות חלק מהציבור החרדי מתחיל לקבל השפעות גם מהרחוב החילוני, מתרבים המיקרים שהשולים כמו בכל ציבור מאבד את הקו האדום,

מוצרלה

New member
מעניין הצד ההלכתי, אבל

תוכל להסביר קצת יותר על המשפט שכתבת "..... אב לא יגיע למצב אינטימי עם הבת שלו,לא בגלל הפגיעה אלא מצד ההלכה" במיוחד את המשפט על הפגיעה וההלכה. זה קצת צורם לי, אלא אם כן לא הבנתי נכון.

בני ברק

New member
מה צרם לך?

אין הרבה מצב שאבא מגיע למצב אינטימי עם הילדה שלו,לא בגלל החשש שהוא יעשה בה מעשה מגונה אלא בגלל שההלכה מסייגת את המצב הזה, עצם המצב האינטימי זה "גדר איסור" (לא אסור,אלא סייג)

מוצרלה

New member
הא בסדר,, נשמע כאילו ההלכה

מעדיפה שיקיימו את החוקים שלה וזה קודם למעשה פלילי.

shond7

New member
אם הדימיון של הנערה "פורה" בגלל סרו

שלום לך. אני עברתי סיפור שהיתחיל ע"י פניה של נערה אליי בעזרה בגלל שפיתתה מורה ושהוא פנה לה עורף הרגישה לא טוב וביקשה עזרה(אני חשבתי שזאת אחת הידידות שמנסה בכל דרך ליצור קשר מחדש)ואחר כך עברה לסיפורי אונס שחוותה.אחר כך לאונס של ידיד בוגר שלה על הריון מהקשר על ההפלה הנידוי המישפחתי והחברתי.לאחר זמן הירגשתי שהיא לא "דומה" לידידה שלי ביקשתי לשוחח איתה,שנתנה את מס הטלפון והיתקשרתי היתברר באמת שהיא לא אותה ידידה שחשבתי.היא כתבה לי המון,בקיצור זה עבר שרצתה לשוחח איתי ולא בחוץ אלא בביתי וזה הגיע למצב שהירגשתי שזה מיתדרדר.ניסיתי להפסיק בשלבים כי היא איימה להיתאבד.וגם ניסתה בביתי כי היחלטתי לגרש אותה בעקבות זה שגילתה לי שכל מה שסיפרה הוא שקר גדול.היא היתלוננה על אונס וכו'.היתברר שהיא עוד בתולה,ושהיא שקרנית פתלוגית.אבל הנזק אליי נעשה,נכון ששוחררתי לאחר ארבעה ימים,אבל הנזק נעשה.מי שמגן וגם הורס זה התקשורת והחברה.אני חושב שמכאן מתחיל הבלאגן.של דימיון חולני של הנערות מחוסר בכל.מי שמשלם זה האחד שצריך להוכיח שאין לו אחות. איך מנקים את הגברים?כמה הואשמו?כמה מהם הצליחו להוכיח?(גם השיקול הכספי,היה בעוכרם שלא יכלו לשלם וישבו בגלל זה)כמה זוכו לאחר חודשים ושנה?מי יחזיר להם?הנערות לא ניזוקות בגלל זה.אני אנקום בה בזמן שיראה לי מבלי שאצתרך ליפול שוב.זה היבטחתי לה וגם לחוקרים.כי זה לא יתכן שאדם שהיה נקי כל חייו הארוכים יהרס בגלל אוליי שיקול מוטעה אבל שהמשטרה ובמיוחד העיתונות/הטלוויזיה שלמטרת מכירת העיתון ועבור בצע כסף יחגגו על גבי החלשים(וזה כולל על תמיכתם בטרור עבור כסף).

למעלה