סגירת הפורום

../images/Emo43.gif סגירת הפורום ../images/Emo43.gif

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה. בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לשלומיתת שניהלה את הפורום בצורה מוצלחת ומסורה, ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה. המשך גלישה נעימה ב
אנשים

שלומיתת

New member
יקירי.

לפורום הזה היו תקופות מאוד טובות, הוא היה פורום פעיל מאוד וחברותי. אני אישית הכרתי כאן כמה חברים טובים ואני שמחה על זה. הפורום הזה לא פעיל יותר, אין בו צורך יותר ולכן החלטנו לסגור אותו. היה נחמד והיה נעים

menori

New member
וואי עצוב

אז ככה אני פה מ2.06.07 כמעט שנתיים חודש לאחר ההופעה הראשונה, שרשרתי בתפוז (כי הייתי בפורום אחר) סינרגיה, והגעתי לפה, ומשם..טוב, היסטוריה
הפורום הזה היה לי כ'כ חשוב, נהנתי פה כ'כ, והכרתי אנשים באמת מדהימים, אני אוהבת אתכם אני שמחה מאוד שהכרתי אותם, והם מהווים עד היום חלק ענקי ממני ומהלב שלי, באמת, יש לי מפה חברים יותר טובים מהחברים שהיו לי לפני,וגם הפורום הזה. עצוב לי שהוא נסגר, זה כמו לאבד חבר חחחחחחחחח הוא היה באמת המקום שיכולתי לחזור ולחפור בו:) כמה שהוא...תקע תמחשב, הכניס לי וירוסים, עצבן את אבא על הוירוסים חחח ושרשר לי הודעות לאיזה חור בהונוללו, אני אוהבת את תפוזבל:) שמחתי להיות פה, ואני שמחה להכיר אתכם! תודה לכם שהייתם כאלה נפלאים שאני הגעתי ועד היום:)
נתראה הא?!
-ספיר

../images/Emo4.gif

מבאס.. אבל ממשיכים לרוץ!
אני פה מאז ה2.4.07.. שנתיים וכמה ימים. היה לי מאוד כיף להכיר פה את האנשים הטובים שהיו פה, ואני שמח שהיה לי את הכבוד להיות חלק מהמשפחה הזאת, וגם אם הפורום נסגר, יש את הפורום הרשמי וכמובן האנשים מפה שאני עוד בקשר איתם
נתראה בפורום שם, ובעז"ה רק בשמחות
אור ושלומית, תודה!

XxXSynergitXxX

New member
אז.. לסכם?

הפורום הזה היווה לא מעט מהחיים שלי בשלוש שנים האחרונות. קראתי,כתבתי,הגבתי,שרשרתי,התחברתי לאנשים, וזה היה סוג של תרפיה אחרי ימים לא קלים בלימודים.
הוא היה הפורום הראשון שבאמת הרשתי לעצמי לכתוב, ואני כ"כ לא מתחרטת על זה.
אני בהחלט אוהבת את הפורום הזה. תפוז מאז ומתמיד היה אחד האתרים שאהבתי, עם כל הדברים שבו.
גם שתפוז היה איטי ושרשר לי הודעות לקיביני,עדיין אהבתי אותו.
ומודה,הזנחתי את הפורום הזה לטובת הרשמי. אני לא כ"כ מצטערת כי בדוגרי כולנו יודעים שהדברים כבר קורים שם, ולא כמו שהיה פעם - פה ובהייד. בכ"א היה כייף.
תודה לכל האנשים שהכרתי פה מזמן ושאני בקשר איתם עד היום,וכאלו שלא.
ותודה לאור ולשלומית על הניהול. ואני לא נעלמת מתפוז, אני בפורום נועם פנחסוב (כמה צפוי...
) (
ושאלה למי שיודע: הארכיון ישאר איפשהוא? יש פה לא מעט הודעות מקסימות..) זוכרת, אורפזיק.

XxXSynergitXxX

New member
יאפ, ויש לי ורוד ../images/Emo13.gif

זה מתאים לפורום נועם, אז זו ההעדפה שלי

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifעצוב../images/Emo10.gif

זה היה פורום מדהים..הכרתי פה הרבה אנשים שאני נורא אוהבת ושתמיד אני אזכור ואמשיך לדבר איתם.. תודה לאור ושלומית על הניהול
היה כיף פה.. אבל עכשיו יש פורום רישמי. זהר:)

menori

New member
וכל זה, ושרשרתי למקום הלא נכון חחחחחחחחח

אהבלהD:

חחח תהיי בריאה

בקשר למה שרשמת עם הוירוסים, אני לא מסכים
זה המחשב שלך שעושה בעיות
.. למרות שבאמת לפעמים תפוז היה איטי מאוד

menori

New member
../images/Emo9.gif

הוא דפק לאבא תמחשבOס ואצלי הוא לא נכנס
אני אתגעגע נוP:

galitixd

New member
מהה??????????????????????????????

זה כאילו אומר שאין שאלונים יותר הא? ;( סתם,נו- באמת חבל התחלתי להיות פה הכרתי את טל אמיר עומר ועוד כמה, ואז הרשמי נפתח אז הייתי פחות פה. אבל עדיין הייתי (ועניתי על שאלונים :p) באמת פורום מדהים שלומית ואור אחלה ניהול, ושלומית תודה על השאלונים! בהחלט העבירו את הזמן

עצוב מאוד, אחד הפורומים הכיפיים שהייתי בו

הכרתי כאן אחלה אנשים והיה כיף להיכנס תמיד ולדבר כאן עם האנשים על הנושא אולי אחד המרכזי ואהוב עליי והפך להיות בית שני... כל הכבוד לאור שניהלה כאן אני חושב המון שנים, ולשלומית שתיחזקה את הפורום גם כשלא היה כאן כמעט אף אחד.. !!!!

ספידי123

New member
כמו שסינרגיה הולכת ונעלמת וכן הפורום ניסגר

להקת היהודים שלטים ברוק האשראלי

שלומיתת

New member
טוב אחי.

השגיאות כתיב שלך הופכות אותך למשכנע במיוחד!
אתה מוזמן לפורום הרשמי, נראה אם אחרי שתראה כמה שוקק חיים שם תמשיך לטעון את טענותיך החכמות.

מירוש 18

New member
לאאאאאאאא

קצת עצוב לי שהפורם נסגר, הכרתי פה המון אנשים. הייתה תקופה שהפורום שימש לי כקבוצת תמיכה ברגעים קשים, ואני באמת אתגעגע. לאחרונה הזנחתי פה קצת, וגם לרישמי אני בקושי ניכנסת. אז תודה על תקופה ניפלאה. ותודה לאור ושלומית על הניהול. אוהבת

למעלה