סגירת הפורום

../images/Emo43.gif סגירת הפורום ../images/Emo43.gif

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה. בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לgellerj שניהל את הפורום בצורה מוצלחת ומסורה, ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה. שימו
: הפורום ייסגר בפועל ביום א', ובמקומו תיפתח קומונה בנושא ערן צור, כאשר הקישור לקומונה יינתן בפורום עד מועד סגירתו. המשך גלישה נעימה, צוות הנהלת הפורומים

osn

New member
חבל שבסוף זה הגיע לכדי כך../images/Emo10.gif

עוד יש מה לעשות?

osn

New member
תודה לgellerj

והערכה רבה על הנסיון לקיים את הפורום. נמשיך בקומונה, ומי יודע, אולי עם האלבום החדש... ואיך את מוצאת את כל הקישורים האלה, ולמה אף אחד מהם לא בחיפה?!

הופעה עם דג'יברי מאד מרגשת אותי

השילוב בינהם יותר מנפלא. בזכות ערן הכרתי את דג'יברי וואני מאד נהנית מדיסק שקניתי בהופעה שלו. הלוואי והיה דיסק מהופעה משותפת שלהם, כל כך אוהבת את הקסם שהוא מוסיף לשירים של ערן אם תהייה הופעה בחיפה, אני מכירה עוד שישמחו כל כך. נחזיק אצבעות. ובכלל, מה יהיה? למה אין כלום בצפון? מה, אנחנו לא צריכים לחייך? לנשום? מתגעגעת מאד להופעה. מאד. ואותך לא ראיתי מאז מרתף 10 ביוני, נכון? מקווה שנתראה בקרוב... :))

osn

New member
נכון

יוני...:) סביר להניח שגם הפעם לא אמצא את דרכי להופעה עם דג'יברי ברעננה, אבל אם תהיה אחת בחיפה זה יהיה יותר ממעולה, בתקוה שהיא לא תהיה באיזור מבחנים. גם אני מאוד אוהבת את דג'יברי ואת הופעה שלהם יחד, היא מאוד מיוחדת ומרעננת.

gellerj

New member
תודה לכולם

למשתמשים, לתפוז ולערן צור שתמכו בפורום לאורך זמן. במהלך הסופ"ש תיפתח הקומונה ויפורסם לינק פה בשרשור הזה ממש. כמובן שנמשיך בפעילויות גם בקומונה
מקווה לראות אתכם שם.

gellerj

New member
קומונת ערן צור ../images/Emo91.gif

ובכן, לאור המצב נפתחה בשעה טובה קומונת ערן צור (שנקראת דווקא ערן צור2, מכיוון שהשם כבר תפוס). אתם מוזמנים להצטרף לקומונה, להשאיר את חותמכם בהודעת הפתיחה ונמשיך משם כרגיל. בשלב זה עדיין חסר תוכן סטטי (אלבומים, אירועים וכו'), אני מקווה להשלים את זה עם הזמן.

osn

New member
תודה ובהצלחה

אפשר להעביר את התוכן מהפורום לקומונה, לא?

gellerj

New member
לצערי, מסתבר שלא ../images/Emo10.gif

אבל ממה שהבנתי הפורום יישאר נגיש בכתובת הנוכחית שלו, פשוט לא ניתן יהיה לכתוב עוד.

osn

New member
טוב,ראיתי

שאין הרבה מה להעביר, למעט התוכן עצמו. אבל אם הוא ישאר זמין אז אין בעיה.

למעלה