סגירת הפורום

../images/Emo43.gif סגירת הפורום ../images/Emo43.gif

עקב רמת פעילות נמוכה, הוחלט על סגירת הפורום החל מיום א' הקרוב. אנו מודים למנהלי הפורום הקודמים ולכם, הגולשים, ומזמינים אתכם לגלוש ביתר הפורומים ב
. המשך גלישה נעימה

אלפי9

New member
פגשתי את הפורום הזה במקרה....לפניי כמעט

שבועיים.ודרך חיפושים בפורום.התוודעתי ל E.F.T שיטה מדהימה אני משתמש בה רצוף.במהלך השבוע האחרון ואני ממש מרוצה
בקיצור בזמן הקצר הזה בפורום הבנתי. כמה דברים חשובים...וגם אני מרגיש חזק מאוד שהחיים שלי עומדים לעבור שינויי מדהים..

Galel

New member
יאללה כולם, עוברים לפורום דוגמנות...

תארזו את הפקלאות, קחו איתכם את הצ'אקרות, הפרסום הזול לעיתים שהיה אצלנו (הכל בחיבה, כן?), האנרגיות החיוביות של כולם (חוץ ממדען חלל, כי אצלו אין באמת אנרגיות, ולכולנו אין באמת בחירה על כלום ולכן צריכים ללמוד לספוג הכל בשקט :)) והיידה לפורום דוגמנות! מה לא? אני יודע שאני אתאים לשם, אז למה לא אתם? איזה מבאסים... ובנימה רצינית יותר, היה לי מאוד כיף להיות כותב בפורום, באמת שמאוד נהניתי ופגשתי אחלה חבר'ה, החכמתי מהמון דברים, למדתי המון מה לעשות ומה לא לעשות (לא לנסות להתווכח עם עורכי תוכן של תפוז, זה פשוט מיותר ומייגע... :)), ובכללי שימחתם את ליבי עד מאוד. אז שיהיה לכולנו המשך שמח ופורה, וכוווווווולכם מוזמנים ליצור איתי קשר במסרים או איך שלא תרצו. תשמרו על קשר. גלאל.

naty3

New member
נסיון החייאה....

נתתי בזמנו כמה הצעות לפעולה, אולי הפעם מישהוא יתייחס.... http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1804&MessageId=130027801

למעלה