סגירת הפורום

mikilk

Active member
../images/Emo20.gif סגירת הפורום ../images/Emo20.gif

חברים יקרים שלי. זו לא הפתעה, ידענו שהפורום עומד לסגירה. השיקולים של תפוז לסגירת פורום נמדדים לפי רמת הפעילויות - ואנחנו, כידוע, לא עמדנו ביעד מינימום בתקופה האחרונה. לגיטימי לחלוטין
. אני סוגרת איתכם כאן תקופה נפלאה, שבה, הן ככותבת מן המנין, והן כמנהלת הפורום, השכלתי, למדתי, הבנתי וניסיתי לעזור. אני חשה כי הועשרתי במידע ובעזרה רבה, ועל כל התודה. תודה לאדומים היקרים שלי - נטלי וגור, שעשו ככל יכולתם לענות, לעזור, ללמד, לפתוח שרשורים - תודה חברים - מקווה שניפגש בהמשך דרכינו!! להתראות מיקי

../images/Emo43.gif סגירת הפורום ../images/Emo43.gif

גולשים יקרים, עקב פעילות ירודה אנו מודיעים על סגירת הפורום. אנו מודים ל mikilk על ניהול הפורום. לאורך שנה ניהלה מיקי את הפורום ועשתה זאת תוך נתינה גדולה, השקעה, חום, איכפתיות והמון רצון טוב. בעינינו לא ניתן לכמת את תרומתה ופועלה שניתנו בזכותה ועל ידה לגולשי הפורום, תוך כדי הפיכתו לבית חם לקהילה. אין ספק כי חסרונה יורגש. אנו מאחלים לה המון בהצלחה בהמשך דרכה בתפוז ובכלל.

nataly36

New member
רגע? זו פרידה?? לא רוצה!!!

טוב, לגבי הפורום, חבל - אך מה לעשות. זה לא הכללים שלנו. אך לגבייך ולגבינו - לא מוותרת.!!!! אני מעוניינת להמשיך ללמוד, לחלוק וכו'..... מה דעתך? יש הרי את הקומונה שפתח גור. ....

nataly36

New member
הקישור לקומונה

http://www.tapuz.co.il/communa/jointheCommuna.asp?Communaid=31692

mikilk

Active member
תודה יקירתי...../images/Emo23.gif

ניסיתי להיכנס לקומונה - אין ל אישור לכך

למעלה