סגירת הפורום

../images/Emo43.gif סגירת הפורום ../images/Emo43.gif

גולשים וגולשות יקרים ויקרות, לנוכח מיעוט הפעילות בתקופה האחרונה, הוחלט על סגירת פורום משפחות חד הוריות. אנו רוצים לנצל את ההזדמנות ולהודות לפחתולית פראית על ניהולה המוצלח והמסור, על הנכונות ועל ההשקעה בפורום ומאחלים לה בהצלחה בהמשך. כמו כן, אנו רוצים להודות לכם, הגולשים והגולשות, על ששיתפתם בהתלבטויות, חלקתם מנסיונכם והפכתם את הפורום לבית חם ומזמין. אנו מקווים לראות את כולכם ממשיכים לגלוש במגוון הפורומים שלנו. המשך גלישה נעימה
ב
אנשים!

וואו , אמנם אני מהפורטל השכן

אבל חושבת שחבל לסגור את הפורום . הפורום נותן מענה , מידע ותמיכה להורים . חבל . ורוצה להודות גם למיכלי וגם לפחתואלית פראית על שיתוף הפעולה .

../images/Emo45.gifממש לא לענין ואשמח להגיש מועמדות לניהול

הפורום כבר נמצא וקיים שנים ויש כאן מגוון רחב של גולשות שמכירות רק את הפורום הזה ורגילות אליוווווווווווווכמוני למשל, חבל ביותר,

בנות יקרות ../images/Emo24.gif

רציתי להודות לכל אחת ואחת מכן על העזרה בניהול. לומר לכן כי נהניתי להיות כאן. הפורום עוד לפני תחילת ניהולי הייתה מעט פעילות וללא הכוונה מסויימת. ניסינו למצוא מכנה משותף לכל הכותבות שיוכל גבש גרעין קשה ומוביל ובעיקר קבוע בפורום, אך ללא הצלחה. עקב היותו של הפרדס התפוזי גדול כלכך ומגוון כל כך היה קשה לבצע את המטלה. שכן נפתחו פורומים רבים אשר יושבים תחת מעטה משפחות חד הוריות (כגון: גרושים גרושות, אלמנים אלמנות, אמהות חד הוריות מבחירה וכו'). פורום צריך לאגד בתוכו אנשים עם מכנה משותף קרוב יותר. לצערי לא הצלחנו למצוא מכנה משותף עקב גילאי הילדים השונים, נסיבות חד ההוריות השונות, והמצב האישי השונה. מאחלת לכולכן המון המון הצלחה ושמחה בעתיד. אני תמיד כאן בפרדס לכל עזרה או אוזן קשבת למי שתרצה או יצטרך. נהניתי לנהל אתכן ולכתוב אתכן חני

../images/Emo140.gifולך תודה שהחלפת את מיכלי וניסית באמת

לא פשוט לנהל פורום,,אך יחד עם זאת אני לא מסכימה עם מה שכתבת כי יש פה המון חד הוריות ששנים בפורום הזה וכותבות,,הנכון לומר שיש מהצפון והמרכז,,,לא יודעת אם נפגשנו כאן נשים וכאלה אבל היה טוב לדעת שיש כאן בית חם ואוזן קשבת, בהצלחה חני, אילנה,

מיוחדת תודה רבה

והאוזן הקשבת לא נעלמת. היא פשוט נחלקת לפורומים יותר ייעודיים. שיהיה בהצלחה

1hakim

New member
לי נראה שהפורום לא סגור-עובדה שממשיכים לכתוב

Jen74

New member
../images/Emo10.gif זה עניין טכני בלבד.

נותנים כמה שעות לפרידה ואז הפורום נסגר. וחבל שכך. לא מצאתי את עצמי בפורום גרושים-גרושות. אני לא אלמנה חס וחלילה ולא בחרתי להיות חד-הורית לפי ההגדרה של "חד הוריות מבחירה" של רווקות שבוחרות להביא לבד ילדים. הפורום הזה היה לי למקום ייעוץ ותמיכה בכל הקשור להיותי חד הורית ומצאתי כאן שיח משותף עם גולשות הפורום.

אני מבינה אתכן בנות

אבל זו ההחלטה שהתקלה. אני מאחלת לכולנו רק טוב ואושר שמחה וגידול ילדים מוצלח ג'ן - יש גרושים גרושות צעירים וכו' יש הרבה פורומים - חבלי קליטה הם לא קלים באף פורום אבל בסופו של דבר משתלבים בהצלחה

Jen74

New member
כן, מכירה את רוב הפורומים באשכול משפחה

ניהלתי את פורום משפחות ברוכות ילדים במשך כחמש שנים עד שגם הוא נסגר בגלל מיעוט משתתפים ופעילויות בו.
אני תמיד הייתי טיפוס של קבוצות קטנות וכך גם בתפוז, אני מתחברת לפורומים הקטנים יותר והאיכותיים יותר.

לי יש קומונה אחרת אומנם לא באותו הנושא אבל ,,

זה מצריך זמן ,,אבל למי שרוצה זה נהדר,עם יכולת ניהול,

למעלה