סגירת הפורום

../images/Emo43.gif סגירת הפורום../images/Emo43.gif

עקב רמת פעילות נמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב זה. אנו מודים ל פראזניק על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

פראזניק

New member
לאחר פרפורי גסיסה ארוכים - הגיע הזמן...

הפורום הזה נפתח, לפני כ-8 שנים (אם איני טועה), על מנת להוות בית לחסידי ברסלב ברשת האינטרנט. כאשר פתחנו אותו, הוא היה הפורום היחיד כמעט באינטרנט שעסק בברסלב מתוך איזון, יצוג ויחס מכובד לכל הזרמים בברסלב. דיונים ערים התנהלו בו, אשכולות על גבי אשכולות, ויכוחים עזים, סיפורים מרגשים ועוד כהנה וכהנה. אלא שמאז עברו קצת מים בנהר הירדן, בכינרת ובקישון, אתרים נוספים נפתחו, פורומים נוספים מצאו להם בית, והפורום הפך להיות למעין בית קברות וירטואלי. אחרי 8 שנים, ואחרי תקופה ארוכה שבה הפורום מדשדש את דרכו מאשכול לאשכול, אכן, הגיע, כמדומה, הזמן לסגור את הפורום. אני מודה לידידיי הטובים הרב עופר גיסין ול'זיסער', שיחד יזמנו את הרעיון, והובלנו את הפורום בימיו היפים, ולאתר תפוז על הבית שהיו לנו. בהצלחה לכולנו:)

doritpoli

New member
../images/Emo7.gif

ב"ה זה ממש עצוב חבל כמו פינה אחת אולי קטנה של רבנו שנסגרת... חבל...

בלב הים

New member
ממשיכים להאמין שלא יסגר

דבר ראשון אנחנו ממש בצער שכך פתאום הפורום שלנו נסגר. האם זה הגיע ממערכת תפוז, או שמא פראזניק זה הגיע ממך? באמת אני מבין שממש קשה כך להיות בפורום שאין הרבה אנשים וכו', וניזכרים בתקופות יפות יותר שהיו דיונים מענינים ומחזקים וכו'... אבל עם כל זה למה לוותר? גם אצל ר' נתן היה תקופה שבה היו רק חמישה תלמידים... האמת שכמה פעמים הבטתי בפורומים אחרים שנפתחו (לרוב) אבל באמת מה אני יגיד לכם אצלנו בפורום נישאר רמה, נידבקנו למסורת ברסלב ובד בבד הזכרנו מהמשפיעים הקימים... לעומת זאת בפורומים אחרים ראינו הרבה "העתק הדבק" וחדשים מקרוב באו שרואים שהרמה קצת פחות.. אשריהם ואשרי חלקם, ונתפלל שאדרבה יפתחו עוד הרבה פורמוים ואתרים להפיץ את דברי רבנו הקדוש... אבל עד שכבר יש לנו מקום קטן וחם לא כדאי לסגור אותו... אפילו אם מחודש שלם רק מישהו אחד יקבל הרהור תשובה זה כבר שווה... ובפרט שאני מאמין שיש הרבה שבאים מציצים קוראים, אבל לא כותבים.. ולכן גם ניראה שאין הרבה תזוזה בפורום שלנו... אבל יש קוראים אף שלא כותבים... אולי ניקח מעכשיו על עצמנו להתחיל לכתוב יותר, להשתתף יותר.. ולדבק עצמנו בשיחות החברים.. העיקר נזכור שאין שום יאוש בעולם כלל... גם אם הפורום קצת ישן.. וסימני גסיסה (כלשון פראזניק) אל ימנע עצמו מן הרחמים... חבל, חבל שהפורמים הראשונים שנפתחו באינטרנט על שם רבנו הקדוש יסגרו... אדרבה בגלל הוותק צריך להישאר.. כי לך תדע מה ילד יום והפורומים החדשים יעלמו? אדרבה נתחזק אנחנו לכתוב כמה שיותר... בכל אופן שמחנו להיות בפורום עד עכשיו ולהיות שופתים בתקווה ותפילה שלא יסגר

למעלה