סגירת הפורום

../images/Emo43.gif סגירת הפורום ../images/Emo43.gif

נוכח סיום העונה, הוחלט לסגור את הפורום. אנו מודים ל 4hilla4 על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל. המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

aשרון

New member
אז הגיע הזמן לומר שלום....

10 שנים עברו עליי עם הפורום הנהדר הזה, נהנתי לדבר על הסדרות השונות שיקום סטארגייט הציע לנו . נהנתי לקרא, לכתוב ולשתף, ובעיקר לצפות בסטארגייט האהובה עליי. התחלתי עם הסדרה ( SG 1) עוד כששודרה בערוץ הראשון, והתמכרתי אליה לחלוטין. אני זוכר עוד בשנת 1994 את ההקרנה של סרט הקולנוע של סטארגייט, בו התחיל היקום שלנו לקרום עור וגידים. אני אומר תודה לכל צוות הכותבים המעולים של סטארגייט שהביאו לנו כל שבוע סיפורים מדהימים במשך 14 שנים, ושלוש סדרות שונות. אני מאחל לכל חברי הפורום הצלחה בהמשך הדרך, ולא לשכוח את סטארגייט לעולם. שרון

4hilla4

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo7.gif

טוב אז כולכם יודעים כמה אני אוהבת את הפורום הזה, וחבל לי שהוא נסגר. היו לנו בסך הכול 17 עונות מדהימות של סטאגייט, אחת ההתמכרויות החזקות שלי, וסדרה שלימדה אותי כל כך הרבה והביאה לי כל כך הרבה אושר... בשלוש שנים שאני חלק מהפורום התאהבתי בו ובאנשים שהיו פה, היה לי העונג להיות מנהלת של הפורום הזה ואני מקווה שיום אחד כל העולם יתמכר לסדרה הזאת ונפתח את הפורום מחדש...

"נוכח סיום העונה"?

סיום איזו עונה? אל תתביישו להגיד - כי הפורום פשוט מת לבד..
להתראות לכולכם, מקווה שעוד יהיו סיבות להיפגש.

למעלה