סגירת פורום מיתולוגיות

Thestral

New member
../images/Emo43.gifסגירת פורום מיתולוגיות../images/Emo43.gif../images/Emo108.gif

כמו כל טרגדיה יוונית טובה, גם המיתולוגיה המהוללת של פורום מיתולוגיות 994 בתפוז מגיעה לסופה. עקב חוסר פעילות [יחסי] ספורום בתקופה האחרונה ולאחר נסיונות שלי ושל יובל להחיות את הפורום מעט יותר, אך ללא הצלחה, התקבלה החלטה שהנהלת תפוז, לסגור את פורום מיתולוגיות. ההחלטה כמובן עברה דרכי ודרך יובלועל-אף הרצון שלי ואני בטוח גם של יובל להשאיר את לב הפורום הזה פועל, אישרנו את ההחלטה מול ההנהלה בגלל שבאמת, כרגע, הפורום אינו ברמת פעילות גבוהה מספקת להמשך פתיחתו. ברצוני להודות, לכם, הגולשים, שנתתם לפורום הזה סיבה להמשיך עד עכשיו, שהצפתם בשאלות, בתשובות ובחוכמה ושתמיד הייתם נכונים להושיט יד עוזרת למי שביקש. לטוני היקר, על הקמת והפעלת האתר המדהים של הפורום, שאני מקווה שימשיך לפעול גם לאחר סגירת הפורום, תודה על פועלך. ללי, רכזת מדור תרבות של פורומי תפוז על התמיכה, העזרה, והנסיון- כן ולאו דווקא לא. ובאחרונה והתודה הגדולה ביותר, ליובל הנהדר, מנהלי השותף. הצפת את הפורום בחוכמה אין סוף ובידע מרשים ומרתק, תודה על כל העזרה והתמיכה שהענקת לי, לפורום ולגולשים- לא היינו יכולים לעשות את זה בלעדיך! פתחתי את הפורום הזה בעצמי, וצירפתי את יובל עם גיוסי לצה"ל, אני מרגיש שהמקום הזה תמיד היה בית שני וכיפי לבוא אליו בסוף יום. תמיד אתגעגע לפורום הזה, לגולשיו ולניהולו. מכל הלב, המון תודה ולכולכם, בהצלחה. אודי.

../images/Emo43.gif סגירת הפורום ../images/Emo43.gif

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה. בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לY.Wellis ולThestral שניהלו את הפורום בצורה מוצלחת ומסורה, ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה. המשך גלישה נעימה ב
אנשים

למעלה