פרישת מנהלת הפורום

../images/Emo43.gif פרישת מנהלת הפורום ../images/Emo43.gif

אנו מודים לגלי מדיום על ניהולה המוצלח והמסור ומאחלים לה בהצלחה בהמשך. גולשים מעל גיל 16 המעוניינים להחליפה בניהול הפורום מוזמנים לפנות אלינו בקישור http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp. תשובות תינתנה לפונים תוך 10 ימי עבודה.

מאלצים אותי לעזוב - להתראות לכולם ../images/Emo24.gif

הנהלת תפוז החליטה להעזיב אותי מהפורום בגלל הודעה אחת לפי יומיםם ,שבה "פרסמתי" את עצמי בכך כשמשהו שאל שאלה ארוכה ואמרתי לו שמעבר למה שעניתי- הוא יכול להגיע לפגישה זהו ככה מסתיימת סאגת עולם....ככה בכזאת קלות העיפו אותי מהפורום...תוך שניות מה זה אומר? עלי או עליהם. טוב חברים- אין זה משנה אם זה כאן או שם או בכל מקום אחר שמחתי לעזור לכם ותמיד אעזור , באשר אהיה בטח אלוהים מכוון אותי למקומות גבוהים הרבה יותר , זמן רב יתר בכתיבת ספר ולימוד... נכון אני עצובה ומעט דומעת אבל אני יודעת שיהיה רק טוב לכולנו. נתראה בעתיד גלי. מדיום

מימי2411

New member
אוי חבל לשמוע כך,

מאחלת לך בהצלחה בדרך שלך עלי וצלחי בכל הלבי!

ינוקא1

New member
היי גלי , בהצלחה.

את אישה טובה ועזרת להרבה אנשים כולל לי. ביהדות אומרים "הכל לטובה" ויהי רצון שיהיה כך.

franse

New member
גלי תנסי לברר (בתקשור)

אם אלה שהעיפו אותך נמצאים תחת השפעה שלילית כלשהי. בזמנו היו בעיות דומות עם פורום עב"מים וחוצנים וההנהלה רצתה לסגור אותו בגלל כל מיני טענות פרוצדורליות קטנוניות. זה הסתדר לבסוף לאחר חליפת מכתבים מייגעת בין מנהלי הפורום להנהלת "תפוז", בה התברר שהנהלת "תפוז" היא לפעמים לא יותר מאשר פקיד אחד אדיש שכלום לא מעניין אותו (חוץ מהתקנות היבשות), בוודאי לא חוצנים. חוסר הסבלנות ומהירות התגובה של הנהלת הפורומים לסגור אתר מצליח ומיוחד רק בגלל משפט תמים שחזרת עליו עשרות פעמים, נראה תמוה ומעורר חשד. מה גם שכתובת אתר הבית שלך מופיעה בחתימה שלך אז מה זה כבר משנה. תגובה אימפולסיבית, הרסנית ובלתי הגיונית. כמו נחש שמכיש את עצמו. שווה בדיקה.

DUBI20

New member
גלי - זה פשוט פספוס של הפורום -איזה שטויות יש

להם שם? עזרת רבות, ותמיד מכל הלב והנשמה, מקווה שניפגש, (ניפגש ) ואני אצביע ברגליים ואהיה בפורום שלך, תצליחי גלי את מקסימה ומיוחדת. פנינה

אוי ואבוי למההההה?

כולם רוצים אותך. אז זה זכותינו לדרוש את גלי להיות מנהלת הפורום!!!!! את מקסימה ואנו מאד אוהבים אותך!

Mandy18

New member
תודה רבה על העזרה שלך גלי../images/Emo24.gif

מאוד עצוב שככה תפוז מתייחס אלייך... בהצלחה לך בהמשך!

הכוכב33

New member
גלי -את צריכה להבין

יש סיבה עליונה, לסילוק שלך. את צריכה ללמוד לקח חשוב.ואני יודע מהו ואגיד לך בפרטי-דרך מסרים

אור 173

New member
היי גלי,

אם לא מחזירים אותך,תוכלי לפתוח קומונה כאן בתפוז?

Markup

New member
איך היא יכולה לפתוח קומונה אחרי שהיא

ליגלגה עלי ועל הקומונה שאני פתחתי? זה אולי מוכר לך יותר כחטא הגאווה. בכל מקרה גם את הקומונה שלי אני כבר לא צריך. יש דברים יותר מהותיים בתהליך...

hamamin

New member
לגלי,אשה ניפלאה וחכמה--דרך צלחה.

[למרות שאני מתנגד לקשרים עם ישויות וחוצנים] גרמת לי אושר לדעת שישנה אשה חכמה כמוך וטובת לב מעולם לא הכרתי אותך ומעולם לא נעזרתי בך-- המשיכי בדרך האושר שלך הדמעות שלנו משותפות.

hamamin

New member
בקיצור נימרץ ?

לא מדברים עם זרים. ניכנסתי לפה בשביל המנהלת ולא בשביל להתווכח. עניתי לך בשביל הנימוס [לא יפה לא לענות] ואני לא ממשיך בשביל הנימוס [חוצפה,זה לבא ולהגיד דברים נגד מגמת הפורום החיובי מאד הזה] אז ביי.

למעלה