פרישת מנהלת הפורום

מלי11

New member
לגלי המקסימה, הצלחה וכל טוב../images/Emo24.gif

לא להיתייאש. כשדלת אחת ניסגרת, אחרת טובה יותר ניפתחת. כל טוב לך חמודה ותודה עבור כל העזרה. מלי

katia15

New member
תודה!

גלי תודה רבה על העזרה שלך! בזכותך קראתי את ה ספר שיחות עם אלוהים וממש שינית את חיי בעקיפין! אני חושבת שזו החלטה שגויה מצד הנהלת תפוז לסלק אותך כי את העזרה כאן בפורום את נותנת מכל הלב, על גבי הזמן החופשי שלך ובלי לבקש תמורה! גלי, כל הכבוד לך על המאמץ- בהצלחה :)

העין3

New member
גלי יקרה.

את הפורום הזה אני מכיר זמן רב אבל לא ממש כתבתי בו אם בכלל... לדעתי לעזור ולתקשר אפשר גם ללא תפקיד מנהל... קבלי הכל בהבנה ובאהבה ... וכך רק תצליחי בחיים. אני בטוח שתמצאי את מקומך כאן גם ללא ההגדרה של מנהלת פורום ואולי אפילו תבצעי את תפקידך טוב יותר .. תפקידנו בעולם הוא להעביר את המתנה שקיבלנו לקמה שיותר בני אדם ולעזור לכל מי שרק אפשר וללא הבדלי דת גזע ומין. בהצלחה לך בכל אשר תפני... ערן

sweet148

New member
צר לי לשמוע ../images/Emo2.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo24.gif

גלי,אני בשוק ,
לך על העזרה שעזרת פה לכולם... אני התעניינתי וקראתי פה איזה תקופה מידי פעם...
בכתיבת הספר ובהמשך דרכך

עקב חילוקי דיעות שאינם ניתנים לגישור

אכן נתקבלה החלטה להפרד ממנהלת הפורום. מתוך רצון לשמירה על פרטיותה, איננו מתכוונים להכנס כאן לפרטי המקרה.

limmon1

New member
אבל לא חבל?

לבנות לוקח זמן,להרוס ניתן בן רגע! אולי תחשבו על זה שנית?

leikin

New member
וואי אני בהלם!

על הודעה אחת מעיפים ישר מנהלת?! אתם רוצים שאני אתן לכם 15 דוגמאות של פורומים עם בעיות לקויות שמגיעות מהמנהלות?!! אני בהלם. בנאדם השקיע, נכנס כל יום על מנת לתת מענה לכל כך הרבה אנשים וככה אתם גומלים לו?

לא נורא. אתם יודעים איפה למצוא אותי ../images/Emo36.gif

חברים יקרים אם זה היחס (של זלזול וחוסר הערכה) והחלטה תמוהה של בחורה אחת!!!! צעירה בתפוז (בשם לי)- אז מה אני עושה פה?: שהסברתי לה - כל מה שאת עושה= חוזר אליך חזרה. הרי אני תמיד אומרת לכם- אם מראים לכם את הדלת- לכו ..אלוהים יראה לכם דרך אחרת- טובה יותר. . הבנתי שתפקידי כאן הסתיים. בקשתי מסר ופתחתי את ספרו של דונאלד וולש. הנחתי אצבע בלי לראות ויצא: "כתיבת ספר" אז בסדר... יש לי אתר משלי ברוך השם. ויכולות עצומות של חוכמה ותקשור- את אלה לא יכולים לקחת ממני. זה רק לטובה ואתם יודעים איפה למצוא אותי גולשים מקסימים נשתמע. גלי

DEANDEAN1

New member
צודקת , גם שם יש פורום , יאללה נעוף מהתפוז

המעפן הזה. תפוז רקוב

esperansa

New member
גלי את מקסימה, אוהבים אותך ../images/Emo140.gif ../images/Emo24.gif |

אני מאוד נהנתי להכנס לאתר וללמוד מהחוכמה שלך. מחזקת את ידייך ומאמינה שבמידה ותחליטי להוציא ספר, יהיה לספר הנ"ל ביקוש גדול, אני בכל אופן ממתינה. חבל ועצוב לנו שמאלצים אותך לעזוב. תודה על הכל. באהבה. esperansa

randy1982

New member
גועל נפש! הנהלת פורומים - תתביישו!!

זה היה פורום מדהים בהנהלה של אשה רוחנית וטובת לב. חבל שבגלל כמה טרולים גוזלים מאיתנו את הפורום.

levincor

New member
אתם בטח צוחקים

הדרך בא ביצעתם משפט שדה למנהלת הפורום ...מתאימה לגוף לא רציני לא מיומן וקצת ילדותי. ההצעה שלכם לאנשים לנהל את הפורום שבאה בנשימה אחת עם הודעת ה"חיסול" של המנהל הקודם מזכירה כמה מהמשטרים הפחות אהובים בעולמנו. מאיפה אתם בכלל חושבים שמישהו ירצה לעבוד אצל "בוס" כמוכם????? בכלל ההסתתרות שלכם מאחורי המושג המפוצץ "הנהלת הפורומים" דומה לימי ה"פוליטבירו" והועדות המסדרות ...שאף פעם אי אפשר היה להגיע ולראות אותן, אבל הן היו קיימות ומאימות כל הזמן.אולי אתם סתם איש אחד בן 20 הפועל מתוך מרתף בשכונת מאה שערים??? לאלוהים הפתרונות. זה שאינכם מוכנים בכלל להראות את פרצופכם מעיד כאלף מילים על כך שכנראה יש לכם מה להסתיר. היתה לכם מנהלת פורום טובה , שעשתה ימים כלילות ונתנה מעצמה לכל מי שנכנס ושאל שאלות. וברוך השם אנשים נכנסו ושאלו ללא בושה. מיום ליום שאלו יותר ויותר על בסיס "מגיע לי". כנראה שמישהו בתחום התקשור התחיל לחוש לחץ ויזם מה שיזם כדי לסלק את גלי , כי היא פשוא הפריעה לו /לה . מנהלת נפורום שהדחתם היא יחידה ומיוחדת. ההפסד כולו שלכם. האתר שלכם תפוז הוא לא בדיוק משהו משהו וללא הפורומים בטח שאין מה לחפש בו. רק מי שרוצה לרוקן את טיפת ה I.Q. האחרונה שלו משוטט בו. ועכשיו במו ידכם והחלטותיכם הורדתם גם את רמת הפורומים. היית אומר שאתם פשוט יריתם לכם כדור ברגל. מישהו אצלכם נכנס לפניקה, כתוצאה מאיזה לחץ או דרישה. מישהו שחק איתכם ואתם נכנעתם ודי באווילות. היו הרבה דרכים לסיים את הפרשה המוזרה הזאת לטובת כולם וללא "הרוגים ופצועים" אבל זה כנראה כפי שאמרתי מעל הרמה שלכם.

franse

New member
גלי כבר ציינה שמדובר בבחורה אחת בשם לי.

כך שהפנייה ברבים קצת מוגזמת. מעליה ישנו מנהל/ת כלשהו שניתן לדבר גם איתו. החוכמה היא להתעקש ולדרוש הסברים מה לא מצא חן בעיני המנהל ולרדת איתו למשא ומתן על כל פרט ופרט, לא משנה כמה אימיילים זה מצריך, עד שיתרצה. בפורום עב"מים וחוצנים היה מי שעשה את זה. אני מקווה שגם כאן יהיה.

a l m o g 5 5

New member
כולם להחרים את תפוז!!!!

הם גרמו לאחת המנהלות הטובות ביותר לעזוב את אחד הפורומים הטובים ביותר שקיימים בתפוז אם כך אני מחרים את כל האתר שלכם וכולם תצטרפו גם אתם פשוט חוצפה אין לכם בושה בעצם,גלי טובה מדי כדי להיות מנהלת כאן,מגיע לה לנהל פורום במקום הרבה יותר טוב מתפוז אתם תצטערו על זה תפוז!

למעלה