פרישת מנהלת הפורום

Markup

New member
מנהל טוב הוא מנהל שיודע להתמודד עם

שאלות שמטילות ספק בעמדה שלו, ולא בדרך של מחיקות וחסימות. מנהל טוב הוא מנהל שאין סתירות פנימיות בטקסטים שלו. מנהל טוב הוא מנהל שלא מקלל את המשתמשים שלו מנהל טוב הוא מנהל שיודע לעמוד מאחורי דבריו מנהל טוב הוא מנהל שלא מנסה כל הזמן לקדם את עסקיו הפרטיים בצורה גסה בפורום מנהל טוב הוא כל מה שגלי לא היתה.

Li G

New member
פורום תקשור עם חוצנים

שלום לכולם, שמי לי ואני האחאית על הפורומים בנושא רוחניות ב
. קראתי את התגובות וחשוב לי להתייחס לדברים שהועלו כאן. ראשית, אני רוצה לציין כי אנו מעריכים את גלי, את מקצועיותה ואת עזרתה הרבה לגולשים בפורום. עם זאת, ישנם מספר עקרונות ניהוליים אליהם נדרש כל מנהל פורום בתפוז ולצערי בנקודות מסויימות לא ראינו גלי ואנחנו את הדברים הללו עין בעין. כפי שנכתב כאן קודם, מפאת כבודה של גלי לא נכנס לפרטי המקרה. בימים אלו אנו עושים מאמצים לאתר מנהל חדש לפורום על מנת לאפשר לכם, הגולשים, להמשיך ולקבל מענה וטיפול איכותי. אשמח להמשיך לשמוע את תחושותיכם ודיעותיכם במסרים האישיים או במייל [email protected]. תודה, לי

אור 173

New member
אבל סליחה,

כמעט וכל מנהלי הפורומים(ועוד משתמשים שעוסקים בזה) בנושאים הרוחניים מפרסמים את עצמם והסדנאות שלכם. אז היא כתבה הודעה שבה היא מפרסמת את עצמה ומישהו הלשין,אז מה?? נא להחזיר את גלי,בבקשה

levincor

New member
המילה הראשונה שלך היא "מנהלת אשכולות"

מה שמראה על מה באמת חשוב לך...לא רוחניות לא מדע לא בע"ח ....מה שבאמת חשוב לך זה התואר מ נ ה ל ת... אולי תתחילי קצת יותר מלמטה ותהיי אחראית לפורום תקשור. אולי תגלי שהחיים שונים כאן מאשר במרומי "ההנהלה"... תביני קצת אם כמה טיפוסים וסגנונות צריכה היתה גלי להסתדר ולתקשר. הקטע הזה של עקרונות די מצחיק במיוחד אחרי מה שאני נתקל אצלכם בפורומים וסגנון ותגובות של גולשים. הכי מזעזע זה לראות את סגנון ההודעה שלכם וכנראה שלך (הגברת המנהלת..) שכל אחד מעל גיל 16 יכול להגיש מועמדות. טוב ,זה כבר תת רמה של ניהול. זה תת רמה של רצינות ובטח חוסר אחריות. לראות מה כותבים כאן אנשים ואיזה בעיות עולות כאן ולהבין שאתם מוכנים לתת את פורומים לאחריותם של נערים בני 16????? למה לא 14 ולמה לא 12 סה"כ אנשים שואלים כאן על בעיות של חיים בני זוג פרנסה ועוד כמה נושאים לא רציניים...אפשר להעמיד בראש הפורום גם תינוקות מהגן. זאת ההתיחסות שלכם לקהל הגולשים? ככה וזה מה שאתם חושבים עלינו ? שנערים בני 16 יענו ויטפלו בדברים הכי כמוסים או אינטימיים שעולים כאן. זה לעג לאינטליגנציה וכנראה שבאמת בראש תפוז עומד/ת ילדון/נת בעיתית בגיל הטפש עשרה . אתך/כם הסליחה אבל ה"תפוז" הזה רקוב!

Li G

New member
תפקידי הוא אכן מנהלת אשכולות

אינני מתקשרת בהכשרתי ועל כן גם איני חושבת שנכון שאנהל את הפורום. מתפקידי לאתר את המועמד/ת הטוב/ה והמתאימ/ה ביותר לכל פורום הנמצא תחת אחריותי, תוך התחשבות בקריטריונים רבים ומגוונים. ההבהרה לגבי הגיל נובעת מטעמים אחרים הנכונים לכל מערך הפורומים ואין זה מצביע על מגמה בבחירת המנהל/ת העתידי/ת של הפורום. מבחינתי (שהיא כמובן מבחינת תפוז) הנהלת הפורום הבאה תהיה המתאימה והטובה ביותר, הן מבחינת רמה אישית והן מבחינה מקצועית, באופן שיתאים לאופי הפורום וגם יעמוד בקריטריונים שלנו. כפי שאמרתי, אשמח בהחלט לפניות אישית בנושא, בדרכים שציינתי.

levincor

New member
בקיצור זה גדול עליך!

לאור מערכת סינון המועמדים המפורטת שרשמת אני חייב לציין שלבטח גם גלי בזמנו נבחרה על בסיס אותם קריטריונים. ואם כבר טעיתם עם גלי ...מי יתננו שלא תטעו שוב? נושא הגיל הוא שולי ..אבל....אם את מכניסה הודעה לקונית על חיפוש מנהל לפורום ללא בדיקה על צרכים מיוחדים בפורום שכזה ,זה משליך על כל התנהלותך וניהולך ( כמנהלת פורומים כמובן) את הפורומים. טעית בגישתך לגלי! היית יכולה לפתור זאת עם קצת יותר מעוף והקשבה...(והייתי מוסיף גם גיל.). בנית אמון בפורום שכזה אורכת זמן וגלי הצליחה ליצור מערכת יציבה של גולשים קבועים והרבה מאד אקראיים. איני יודע מי בחש בקלחת ומי שאל ,בחש,לחש, היטה, תמך ודרש את עריפת הראש המהירה הזאת. אבל די ברור שאם תרדי לעומק הענין תזהי מהר מאד מה קרה. השאלה היחידה האם את/ם מספיק חזקים ובוגרים לראות את המציאות נכוכה ולדעת לתקן טעויות. הנהלה אמיתית יודעת מתי להפסיק ללחוץ ולשנות כיוון. הנהלה אמיתית יודעת להודות בפעולה פזיזה ולתקנה לטובת כל הצדדים. מנהל/ת אשכולות פורומים טוב/ה תמיד רוצה שאת הפורומים שלה ינהלו אנשים טובים ומיוחדים. בטח לא להדיח אותם. התיקון כרגע בידיים שלך לי. אף אחד אינו אומר שעליך לותר על עקרונות האתר .עליך לדעת המנהלת כיצד לישמם בצורה הטובה ביותר .

Li G

New member
מחירת מנהל פורום

בחירת מנהל פורום אינה מסתיימת בפרסום הודעה לקונית בפורום, אלא בהיכרות מעמיקה יותר עם המועמד. מעבר לזה, כפי שכתבתי, אשמח לשמוע במסר את הצעותייך לשיפור.

randy1982

New member
אופס, טעות פרוידיאנית. התכוונת כנראה למכירת

מנהל. זה בדיוק משקף את היחס שלכם לגלי וגם אלינו.

Markup

New member
אם היתה מערכת סינון כלשהי בתפוז....

הרבה פורומים לא היו נפתחים, והרבה אחרים כן היו נפתחים... הסינון היחיד לפורום חדש הוא 500 הודעות בחודש ורמת ביקוש.

Markup

New member
התפוז לא רקוב, אבל הוא גם לא

מנוצל כהלכה. במקום לפתוח פורומים שמקדמים את הבורות וחוסר יכולתו של האדם לשלוט בחייו, במקום לקדם אמונות שהכל כתוב מראש ואין לאדם שליטה על חייו, שיפתחו יותר פורומי מדע (יש רק 2 !!!) שיקדמו את החינוך והקידמה ושיקחו אחריות חברתית. אבל מה, תפוז מעדיפים להתחבא מאחורי "נותנים מה שהציבור רוצה" וסיסמאות דומות. חבל. חוסר אחריות חברתית.

randy1982

New member
תדחפו ת'פורום הזה לת_ת שלכם. אנחנו עוברים

לפורום הפרטי של גלי.

franse

New member
לי שלום! בואי ננסה לברר כמה דברים ביחד.

מה קרה בסך הכל? גלי אמרה למישהו שהשאלה שלו ארוכה מדי ואם הוא רוצה תשובה מפורטת עליו להגיע לפגישה. זוהי תשובה מקובלת ונפוצה ביותר בתחום של ייעוץ בעזרת תקשור. הסיבה: אנשים מגיעים למתקשר עם בעיותיהם האישיות והאינטימיות ביותר, לרוב לאחר שמאמציהם לקבל עזרה באמצעים אחרים נכשלו. לפעמים המידע שהמתקשר מעביר למטופל, או הטיפול שנותנים החוצנים, עושה את ההבדל בין חיים למוות וזו לא הגזמה. אנשים באים למדיום-הילרים עם בעיות קשות ומסובכות וכמות המידע שהם מקבלים רבה ביותר. טיפול אחד לרוב אינו מספיק ובוודאי שמספר שורות לאקוניות באינטרנט אינן מספיקות. צריך לפגוש את המטופל פנים אל פנים. מטרת הפורום אינה לטפל באנשים אלא לתת להם טעימה ראשונית מהתופעה שנקראת תקשור וטיפול בעזרת חוצנים. משם הם ימשיכו על פי ראות עיניהם. הפורום הזה הוא פורום אישי שגלי בנתה בזכות אישיותה וחוכמתה, והיא הצליחה לקבץ סביבו קהל קוראים נאמן. הפורום יושב אמנם טכנית על הפלטפורמה של "תפוז", אולם מעבר לכך הנהלת "תפוז" לא תרמה דבר להצלחתו. ההאשמה כלפי גלי שהיא עושה בפורום שימוש לקידום עסקיה היא כמעט בדיחה בהתחשב בעובדה שגלי מאפשרת למטופליה לקבוע את תעריף הטיפול בעצמם. קטנוניות מכוערת ותו לא. בהגדרתו זהו פורום שבו מדיום-הילר נותן ייעוץ ועזרה לאנשים. האנשים שהודעותיהם נמחקו היו בחלקם טרולים ובחלקם באו לכאן בשביל להתווכח על עצם תקפותו של התקשור. מקומם לא כאן והם נמחקו בצדק. פורום זה נועד עבור אלה שקיבלו כבר את התקשור ככלי תקף ורוצים להנות מפירותיו. מי שרוצה לדון על הבסיס התיאורטי של התקשור שיעשה זאת בפורום המתאים לכך ולא על חשבון זמנם של אחרים. עם צבירת ניסיון ואמון מצד המשתתפים, גלי הרשתה לעצמה להשתחרר קצת ולהגיב בצורה קצת יותר ספונטאנית מתוך תקווה שהקוראים יבינו שדבריה נאמרים בהומור ומתוך רצון לעזור. למשתתפים הקבועים זה היה ברור. כמה אורחים לרגע נעלבו. לא נורא, הם יתאוששו. הניסיון למנות לפורום מנהל/ת אחר מעיד על חוסר הבנה בסיסי: גלי איננה מנהלת הפורום, גלי היא הפורום. משמעות סילוקה הוא סגירת הפורום. זהו מעשה שרירותי ומרושע שאין לו כל קשר לחומרת התלונה כלפי גלי. לי- עצתי לך: לפני שאת מחסלת פורום מיוחד במינו, חישבי אם לא הגזמת בתגובתך, והאם הגיעה השעה להודות בטעות, לסובב את ההחלטה לאחור ולהמשיך כאילו לא היו הדברים מעולם. בברכה, franse

franse ריגשת - אגב לכולם ../images/Emo153.gif../images/Emo22.gif

נכנסתי מתוך סקרנות לקרוא מה כותבים הגולשים ונתקלתי בהודעה שלך שמנוסחת וכתובה כ"כ יפה. כל מה שכתבת- רגיש אותי . כ"כ נכון. . תאמיני לי ריגשת אותי...במיוחד במילים שאני הוא הפורום... אגב מצחיק
שאסור לפרסם - אבל תפוז כולו חי ומשתכר מ..פרסומות. כי בעצם לי בקשה שאפרסם אצלם בתשלום באתר ולא "לפרסם את עצמי דרך הפורום"...למה . למה לעזאזל רק כסף? וכסף? וכסף? מה זה נותן? אושר, חיים ארוכים..? אבל אני מדיום ויודעת שלכל דבר יש סיבה אין מקריות ושאותה בחורה ש"זרקה" אותי - היא בעצם שליחה ואני צריכה להודות לה כי כבר התחלתי לעבוד על הספר שאלוהים מבקש ממני כבר הרבה זמן שאכתוב ואוציא לאור וכעת יש לי יותר זמן פנוי , כי הפורום הזה צרך ממני זמן ומשאבים. כי לענות לכל שאלה - אני נכנסת לתקשור. רבותיי זה רק פורום...מה קרה...יש לי אתר בית משלי עם פורום נחמד. לשאלות פנו לשם. אני רק מקווה שזה לא פרסום..חח

franse

New member
אני עדיין מחכה לתגובתה של לי אשת האשכולות.

גלי תודה על תגובתך. (רציתי שהפנייה ל-לי תהיה בכותרת.)

Li G

New member
בואי ../images/Emo13.gif

מה קרה בסך הכל? כפי שכתבתי, אני לא מתכוונת להכנס לפרטים. אני חושבת שדיון פומבי ב"מה קרה בסך הכל?" לא מכבד לא את הפורום ולא את גלי. צריך לפגוש את המטופל פנים אל פנים מסכימה ולא מסכימה. ברור לי שאיש מקצוע אחראי לא יכול להעניק תשובה או טיפול מלאים ע"ג האינטרנט. השאלה היא אם אותם אנשי מקצוע עושים את המירב על מנת לתת מענה גם במסגרת המגבלות הקיימות, או משתמשים במגבלות האלה כתירוץ להתנהגות שאינה מקובלת עלינו. הפורום הזה הוא פורום אישי עם כל הכבוד לאישיותה וחוכמתה של גלי ולתרומתה הרבה לפורום, הפורום לא רק "יושב על הפלטפורמה של תפוז", הפורום (ומנהלו) מחוייבים לעקרונות מסויימים אותם אנחנו מבהירים למנהלים בדומה לכל פורום אחר בתפוז. מעבר לזה, אשמח להמשיך את הדיון איתך במסרים. כפי שאולי ראית באחת התגובות, גולשים שפנו אלינו במסרים קיבלו מענה לשאלותיהם.

למעלה