פרישת מנהלת הפורום

../images/Emo43.gif פרישת מנהלת הפורום ../images/Emo43.gif

אנו מודים ל fire snake על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל. כמו כן, פורום אמנות המאגיה מחפש מנהל, אם אתה מעוניין לנהל את הפורום, הינך מוזמן לשלוח לנו מסר אישי לכינוי "הנהלת הפורומים" או למלא את הטוספ הבא http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp ** ההצעה פונה לגברים ונשים כאחד. ** פניות יענו תוך 10 ימי עבודה. המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

תודה לך FIRE SNAKE

למרות הזמן הקצר , למדתי ממך משהוא בתור מנהלת , ואני מקווה שגם את למדת משהוא לגבי איך המערכת של תפוז והחוקים זה ניסיון וזה חשוב לרזומה , ואני מקווה שתמשיכי להשתתף בפורום , עזרת לי מאוד ולפורום , וחבל שזה היה כה קצר . מקווה לפגוש אותך על גבי דפי הפורום ושהפורום ימשיך לתפקד . אני מסתכל על כל עניין התחלפות מנהלי הפורום בקצב , בראיה סוביקטיבית , שקשורה לרמת החומר שאני מנסה להעביר , ויש התנגדות רוחנית . ושוב תודה לך על הסבלנות כלפי וההבנה ... דוד

RainBird

New member
אני לא יודע את הסיבות לפרישה אבל אני מאחל לך רק מזל והצלחה בהמשך הדרך, ואפילו אושר ../images/Emo13.gif ארדן.

גל סופר

New member
בהצלחה בהמשך הדרך

בתקווה למנהל בעל גישה שונה. גישת הפתיחות המוגזמת ששלטה כאן בתקופה האחרונה לא הוכיחה את עצמה כיעילה ביותר. פתיחות בסגנון הזה לעולם לא תוכיח את עצמה בדיון, שהרי לדיון צריך להיות בסיס משותף כלשהו. fire snake, את ראויה להערכה לא בגלל הגישה שלך (שהייתה מוטעת, והסברתי כמה וכמה פעמים מדוע), אלא בגלל הנאמנות שלך לדרכך. גם אם בעיניי זו הייתה שטות גמורה שרק הורידה את רמת הפורום, הרי ההיצמדות לעקרונות הללו ראויה לשבח. כל שנותר הוא מנהל עם אופי כזה, אבל גישה אחרת. קצת יותר מבוססת. כל טוב.

גל, למה שלא תקח על עצמך את ניהול הפורום?

אני חושבת שתוכל להתאים מאוד לתפקיד.

גל סופר

New member
תודה, דודה אדמה, אך יש מתאימים ממני

שמתחבאים להם בין הכלים. בתקווה שיצאו...

צלמגור

New member
חשבת על האפשרות שימנו מישהו מתאים פחות ?

יש יותר מועמדים פחות מתאימים ממך מאשר יותר מתאימים ממך.

למעלה