הפרק הקנדי

Obi Dan Kenobi

New member
../images/Emo44.gif הפרק הקנדי ../images/Emo136.gif

מכיוון שלא קיבלתי תשובה מהמנהלת בעניין, ומהסיבה שבקרוב העניין יהיה מאוחר יותר, פתחתי את השרשור. אני מקווה לקבל תשובה ממעיין בקרוב. ובכן, מטרת השרשור הזה היא הצגת הפרקים ששודרו בקנדה מדי שבוע. בקנדה, בערוץ CTV, במשך כל שבוע, משודרות שלושת סדרות CSI. ביום שני - מיאמי ביום רביעי - NY ביום חמישי - LV מדי שבוע, אני אסקר סדרה אחרת. בשרשור הזה, אני אפרט אודות הפרק ששודר אתמול ב-NY. ייתכן שהפרק עוד לא שודר בישראל, יכול להיות שכן. מה שאני יודע, זה שפרק זה שודר אתמול בשידור חוזר בקנדה, כי זהו הפרק הראשון שראיתי בקנדה [לפני כמה חודשיים. ליתר הביטחון, אסמן בספויילר.

Obi Dan Kenobi

New member
"Corporate Warriors" ../images/Emo58.gif

"לוחמים מאוגדים" חקירות: - מוות בפסטיבל סן ג'נרו, בו הקורבן נמצא עם שבב עץ בליבו. [דני וסטלה] - מוות של ילד בן 10, אלוף שח, בעת שריפה. [שלדון ודון] - מוות של מנהל כספים ראשי, בסנטרל פארק, כשראשו חתוך [מאק ולינדזי] תוצאות - מסתבר שאותו קורבן נאבק רגע לפני במועדון ביליארד, שם נלחם בעזרת מקלות הביליארד. במהלך הקרב, נתקע שבב עץ בליבו, ולכן התנהג באופן מוזר במהלך הפסטיבל, וחיפש משהו לאחוז בו. למרבה הצער, הוא נאחז בפסל מסויים האוסף תרומות, ואנשים רבים חשבו כי הוא מנסה לשדוד את אותו הפסל. בתגובה, הם הרגו אותו.

Obi Dan Kenobi

New member
המ, נמחקו התוצאות האחרות. ../images/Emo58.gif

- הקורבן בפארק נרצח על ידי חרב קנטה, של סמוראים. מסתבר כי הנרצח בדיוק עמד להתמנות להיות עוזרו של מנהל החברה, ועובד אחר בחברה, הקינא בו, פיתה אותו לבוא לפארק בשעה מוקדמת בבוקר, ורצח אותו. חרב הקנטה הנה חרב מדוייקת במדויק, לכך החתך בראשו של הקורבן ישר עד מאוד. - מצית הדירה של הילד הינו הבן זוג של אמו של הקורבן. בן הזוג הצית את הדירה בהצתה קטנה, במטרה שהדירה תשרף, והילד ואמו יעברו לגור עמו ועם בתו, במטרה שארבעתם יהיו משפחה אחת גדולה. האב חשב כי הדירה הייתה ריקה בעת השריפה, אך גילה כי הילד שהה שם, בזכות בתו, אשר שחקה בדיוק שח במחשב, כנגד הילד.

למעלה