או
- ??? עידכונים....

kushkulina

New member
../images/Emo45.gif או ../images/Emo31.gif - ??? עידכונים....

אז ככה- למי שאינה זוכרת/ יודעת אני באיחור של שבוע היום. זה אומר יום 35 למחזור הקודם. ביום ה 28 בדיקה ביתית יצאה שלילית . ביום שישי - היום ה33- בדיקה ביתית שוב יצאה שלילית... מיותר להוסיף שהמחזור עדיין ממאן להגיע או להראות את אותותיו. יש לי מליון וחצי תופעות קדם וסתיות או בעצם הריוניות..... בקיצור היום אני אלך לרופא שלי לקבל הפניה לבדיקת דם ומחר אבצע אותה. עידכונים סופיים כאמור יהיו ביום שני בערב... סליחה שלא עידכנתי עד כה, פשוט ישתלט לי שד
על המחשב. בינתיים- יום טוב לכולם... אולי אני עוד אהיה הזוכה בשני הפסים- מי יודע????

bubamara

New member
קושקולינה, אני עדיין מחזיקה לך

אצבעות, מואד מקווה שאת אכן הזוכה
!!!! המון המון המון המון

פּוֹנְג

New member
עד כמה שאני יודעת לבדיקה להריון

אין צורך בהפנייה מהרופא, אבל אולי זה לא בכל הקופות כך. חבל, הייתי יכולה לחסוך לעצמך עוד יום אחד של מתח. מה שכן, זה קורה שהבדיקות הביתיות אינן מזהות הריון בעוד שלמעשה יש הריון. אני באמת מקווה שמחר בערב כבר תדעי ונוכל להעביר אותך עם שטיח אדום לפורום הריון ולידה. בהצלחה רבה.

Gill Gallad

New member
המון ב ה צ ל ח ה !!! ../images/Emo57.gif

מחזיקה לך אצבעות (וואו, אני מחזיקה כבר כל כך הרבה אצבעות, אני מקווה שאזכור איזו אצבע מוחזקת למי). בהצלחה!!!! עוד
מה שבטוח...

ענתש

New member
רק רוצה לחזק אותך - לי היו שבועיים

וחצי איחור ו-4 בדיקות ביתיות שליליות (לא סופרת את אלו שעשיתי בקופ"ח בלי לעשות בדיקת דם). והנה - מחר נגה בת שנה. כך שלא להתייאש, יכול להיות שזה זה...

למעלה