תחרות האיפור הגדולה: שלב ההצבעה

hilala20

New member
../images/Emo45.gifתחרות האיפור הגדולה: שלב ההצבעה../images/Emo70.gif../images/Emo31.gif

שלב חצי הגמר מתחיל עכשיו! אתן תבחרנה את 10 התמונות שיעלו לגמר הגדול, מתוכן תבחרנה שלוש הזוכות. נא לקרוא את חוקי ההצבעה - ההצבעה נפתחת עכשיו ותסגר ביום שני בשעה 14:00. - כל התמונות שעמדו בחוקי התחרות רוכזו לנוחותכן באלבום התחרות. שימו
- יש כמה דפים. - על כל גולשת להצביע ל-3 תמונות שאהבה. עליכן לפתוח הודעה אחת בלבד בה תציינו את שלוש הבחירות שלכן. לכל תמונה באלבום יש שם. עליכן לציין את שם התמונה במדויק. שימו
, לגולשת שהעלתה 2 תמונות לתחרות יש תמונה אחת עם הכינוי שלה ותמונה שלה עם הכינוי שלה + "תמונה 2". -. קריטריונים לבחירה: 1. המראה שהתבקשתן ליצור הוא מראה קייצי. יכול להיות שתתקלו באיפור מדהים אבל הוא לא עונה על ההגדרה קייצי בעיניכן. 2. האיפור הוא שמתחרה בתחרות, ולא הדוגמנית שאולי אינה לטעמכן. 3. משחקי גוונים, ניקיון, סימטריות, יצירתיות.... מס' דגשים: א. ניקים שנפתחו החל מחודש יולי 207 אינם רשאים להצביע בתחרות
ב. אסור לגולשת להצביע לעצמה. ג. מותר להצביע ל-2 תמונות של אותה גולשת. ד. מותר לגולשת שהעלתה תמונות לתחרות להצביע. ה. אין כל חובה לדרג את ההצבעה בסדר מסוים. 10 התמונות שיקבלו את מירב הקולות יעלו לגמר. עם סגירת ההצבעה, נספור את הקולות ונכריז על 10 התמונות שעלו לגמר. חבר השופטים בגמר: נציגי לנקום, נציגי תפוז, תוקית ואנוכי. שלוש התמונות שיזכו לדירוג הגבוה ביותר, יזכו את שולחיהן בפרסים הבאים:
פרס ראשון: בושם היפנוז, מסקרה סילס דיזיין פרו וגלוס ג'וסי טיובס טיונס.
פרס שני: מסקרה סילס דיזיין פרו וגלוס ג'וסי טיובס טיונס.
פרס שלישי: מסקרה סילס דיזיין פרו וגלוס ג'וסי טיובס טיונס. בהצלחה * ההודעה מנוסחת בלשון נקבה אך מיועדת לשני המינים.

noziz mum

New member
ומה אם נרשמתי לתפוז במיוחד לתחרות?

הכרטיס שלי מאוגוסט כי נרשמתי במיוחד לתחרות. עדיין לא אוכל להצביע? חבל..

hilala20

New member
נאפשר לגולשות שנרשמו בשביל התחרות

והשתתפו בה להצביע. הכוונה היא למנוע מגולשות שהשתתפו בתחרות לפתוח ניקים חדשים רק בשביל להצביע לעצמן.

הבחירה שלי../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

בבקשה אל תתייחסו לכינוי
. 1. Bateli e 2. bateli e תמונה 2 . מד-הי-מה וגם כשרונית - > כל הכבוד לך בובה. אמן ותזכי.

noziz mum

New member
שלי:

בלי סדר מסויים אלה שלושת האהובות ,והיה קשה לבחור!.. CyboriaN תמונה 2 * bateli e תמונה 2 * Simply Blonde *

hilala20

New member
../images/Emo124.gif בבקשה כשאתם מצביעים לחברים

תכניסו גם הצבעה שלישית. הודעות עם שתי הצבעות תפסלנה. נא לשרשר הודעה חדשה. הודעה זו תמחק

lady mika

New member
ההצבעה שלי

1. yaelle25 התמונה ה- 2 2. יוניקורן 1 התמונה ה - 2 3. קוקולה

למעלה