שמח לראות את הפורום החדש

thewatcher

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifשמח לראות את הפורום החדש

ואם אנחנו כבר כאן, אני רוצה לפתוח בשאלה לגבי מוות וחיים, או שיחזור גלגולים. אני תוהה בנעיין הזה כבר די הרבה זמן - האם יש שיחזור גלגולים? אם כן - האם כל הנשמות באותו מסלול וכולם יהיו קצת מהכל, או שיש נשמות שלא יצא להם להיות כלב, למשל? והאם אני יכול ליצור קשר עם מישהו שהיה חי לפני 1000 שנים? אפילו אם הוא כבר התגלגל והוא נמצא בתוך יישות אחרת? אז איך הוא יענה לי?

חתיכת קושייה על ההתחלה... ../images/Emo140.gif

1. בטח ובטח שיש שיחזור גלגולים. כמובן שזה עניין אישי אם אתה בוחר להאמין בזה או לא, ומה שאתה בוחר אין לי ספק שזה מוצדק, אבל אצלי זה מאוד חלק מהחיים ואין לי ספק בזה, שאכן, על פי חוק שימור האנרגיה, אנחנו לא הולכים מכאן לשומקום (או לפחות, לא הולכים לאן שחשבנו שנלך...) 2. אותו מסלול... המממ.. אני אענה לך על פי מידע שקיבלתי בתקשור, ואתה תמשיך לפקוח עין, ואם תשמע עוד מידעים - שתף. לא כל אחד עובר את אותו מסלול. כולנו פחות או יותר מתחילים באותה נקודה, אבל גם - לא בדיוק. כולנו מתחילים מדומם. כולנו היינו פעם מזמן מאוד אבן, או חלוק נחל, או גרגר חול... וכולנו למדנו שיעורים חשובים כשהיינו שם. אחר כך התחלנו להתפתח - הפכנו כולנו לצומחים (אבל לא כולנו היינו כלנית או עץ ארז. כל אחד לפי האזור שלו, השיעור שלו, אולי היה מתאים לך להיות עץ פרי, ואולי היה מתאים לך להיות עץ ברוש שאפילו צל הוא לא-מי-יודע-מה נותן..), ואחר כך התחלנו להתגלגל בתור חיות. כל אחד עשה מספר גלגולים שונה, התגלגל כחיות שונות, והיתה לו מטרה שונה בכל גלגול. בקיצור - יש נשמות שלא יצא להן להיות כלב. וחבל, זה נראה לי מגניב. 3. שתדע לך, שזו שאלה מעולה. חברה טובה שלי נוגה הסבירה לי את זה - אם אתה מתכוון לפתוח את הראש לחיים ללא סוף, אולי כדאי לבחון את האפשרות שזמן הוא בעל משמעות רק בתוך הקיום הליניארי הפיסי שלנו. למה שלא תשקול את האפשרות שאתה מתגלגל אלף גלגולים, אבל לא אחד אחרי השני, אלא פחות או יותר כולם בו זמנית? (למרות שזה לא מדוייק, כי להגיד בו זמנית מרמז על זה שיש זמן, אז לא בו זמנית, אבל גם לא אחד אחרי השני...). בקיצור, תחשוב ככה - לכולנו יש גלעין, ממש כמו אפרסק, נגיד. הגלעין הזה הוא ממש חבוי עמוק מאוד בתוכנו, והוא זה שעובר איתנו מגלגול לגלגול. הוא גם זה ש"נענה" כש"קוראים" לו ממישורים שונים. הוא בתוכך, והוא יודע מאיפה הוא בא ולאן הוא הולך. כל מה שאנחנו מנסים לעשות פה, זה להציף קצת את הגרעין האפרסקי שיש בכל אחד מאיתנו. זה גם הקול הרב-מימדי ורב-גלגולי שלנו, זה זה שיודע להתחבר לתודעה הקולקטיבית, לתקשר, לשחזר, לרפא.. בקיצור, טוב שהוא חבוי כל כך עמוק בתוכנו.. וזה למה שנפולאון בונפרטה שמבלה מת כבר פרק זמן די משמעותי יכול לדבר איתך, למרות שאנחנו יכולים להניח שהוא כבר מזמן חי שוב ואולי אפילו כבר מת שוב.כמו שאנחנו יכולים לדבר עם רבדים שונים מעצמינו, באותו האופן אנחנו יכולים להעיר את הגרעין של נפוליאון, ולדבר עם המהות שלו, הגרעין שלו, המרכז שלו לא משנה איפה או בתוך מי הוא נמצא. אני מקווה שעניתי... מה שלא - שאל שוב!

tamartamar

New member
למה שלא תלך לשיחזור גלגולים?

אני מכירה מדיטציה מעולה לשיחזור גלגולים - תפנה אליי במסרים ואני אפנה אותך, אם תירצה.

שיחזור גלגולים

באופן כללי האמונה שלי היא שכל אחד נמשך באופן אינטואיטיבי למה שהוא צריך לחוות. לדוגמה בעלי - למרות שהוא מעביר לי מדיטציות שחזור גלגולים, הוא אומר בצורה מפורשת שזה לא מתאים לו כרגע והוא לא מוכן לחוות את זה. אני מאמינה ששיחזור גלגולים זה אחד הכלים הכי עוצמתיים, מלמדים, ומתוך כל אלה גם קשים, שיש לעולם הרפואה המשלימה להציע. החוויות והשיעורים שאתה חווה בתוך שיחזור גלגולים נינוח ומוצלח הן "לפנים" - בלי התייפייפויות. צריך להיות מוכנים. ובכלל, לכל סוג של טיפול, צריך להיות מוכנים, לרצות, ולקחת אחריות על הטיפול, כדי שהוא יהיה אקטיבי, ולא פסיבי. זו דעתי.

שיחזור גלגולים

אני עשיתי כזה טיפול. האמת - התאכזבתי. לא עלה כלום. היו כל מיני דמיונות, אבל לא משהו שהרגשתי אליו מאוד חזק או משהו כזה. פשוט כמה דמיונות קטנים, כמו במדיטציה.

שיחזור גלגולים - המשך

האמת - אם הייתי יודע אז מה שאני יודע היום, הייתי מתעקש על היפנותרפיסט ולא על משחזר גלגולים "רגיל".

היפנוזה ושיחזור גלגולים

קינמון, תתפלא אבל גם בהיפנוזה חווים משהו שהוא דומה למה שאתה חווית. הכל שאלה של כמה המודע שלך שולט במה שאתה אומר. אנשים חושבים שבהיפנוזה אתה נהייה כמו זומבי ואחר כך לא זוכר מה שאמרת, וזה לא נכון. היפנוזה זה כמו מדיטציה מאוד עמוקה, ומי שמתאמן במדיטציה בקביעות חווה פה ושם מצבים היפנוטיים. חוצמזה, אני בעד שכל אחד יעשה את מה שטוב לו. אני חוויתי שחזורי גלגולים במדיטציה ודווקא מאוד נהניתי. לא למדתי הרבה בינתיים, אבל אני בטוחה שיש לי הרבהמה ללמוד משם. לא הרגשתי הבדל משמעותי בין טיפול שחזור גלגולים בהיפנוזה ושלא בהיפנוזה, חוץ מזה שבהיפנוזה היה לי יותר קשה להיזכר מה חוויתי. אז - כל אחד ומה שמתאים לו. כמו שנדמ לי שכבר אמרתי כבר, לא כל אחד בנוי לשיחזור גלגולים, ולא כל אחד בנוי להיפנוזה.

למעלה