אוף..

gezers

New member
../images/Emo46.gif אוף..

שוב כישלון והתרסקות..
וכמובן העימות הידוע הרגיל והמעצבן מול הצוות במחלקה אם ל"נוח" חודש או לא.. לטענתם עם פרוגסטרון גבוה כמו שיש לי היום אי אפשר להתחיל מחזור, לטענתי הפרוגסטרון גבוה מלאכותית בגלל התמיכה שללא ספק הייתה מחורבנת ממילא ולא ממש השפיעה אם קיבלתי וסת למרות התמיכה ביום 11 מההחזרה.
מעצבן אותי שהם מנסים לקחת שליטה על הגוף שלי!! מחר שיחה (למורת רוחם כמובן..) ואקח החלטה אם להמשיך איתם או לשנות מקום.. משנה מקום משנה מזל, לא..?

אורora

New member
../images/Emo24.gifמצטערת מאוד לשמוע

אני לא זוכרת כמה ניסיונות עברת אבל בהחלט ניראה לי באינטואיציה שהיגיע הזמן לעבור מקום. שמעתי המון המון ביקורת חיוביות על אסותא ופרופ זיידמן, אולי כדאי שתפני אליו.

catנוע

New member
../images/Emo24.gif מצטערת

ומחזיקה אצבעות לפעם הבאה
אני חושבת שאולי באמת הגיע הזמן לשנות מקום...

דש1דש

New member
../images/Emo10.gif ../images/Emo201.gif אוףףףף

את בטוחה שזה מחזור? בדקת גם בטא? כמה ימים את מההחזרה? פרוגסטרון גבוה אולי דוקא מעיד שהגוף לא ויתר עדין - אז אל תוותרי גם! בכל אופן - יש לך שם נבחרת גדולה - את יכולה לעבור מקום ועדין להשתמש בה בקלות? מחזור קפואים את יכולה לעשות בלי הורמונים ושאר איכס! בכל אופן - אנחנו כאן בשבילך, עד כמה שניתן!

gezers

New member
בודאי שנבדק..

בטא שלילי, פרוגסטרון 5.9 , ולא, אין לזה קשר לוויתור או אי-וויתור של הגוף, כי הרי שמתי קרינון אתמול בצהרים (בעצת הרופא בטלפון, כשחשבתי שהדימום נחלש ואולי עוד יש סיכוי...) אז רק הגיוני שהפרוגסטרון יהיה גבוה. וחוץ מזה אין דרך בדוקה יותר לדעת שהפרוגסטרון בירידה מאשר לקבל ווסת.. הרי בגלל זה זה קורה..

איזה ../images/Emo93.gif ../images/Emo10.gif

אולי באמת הגיע הזמן לשנות מקום...? מעצבן. מקווה שתתאוששי מזה במהירות, כהרגלך
.

אופירה10

New member
חבל../images/Emo4.gif

מקווה להמשך מוצלח יותר. אולי באמת משנה מקום-משנה מזל? שווה לנסות
. מחזיקה לך אצבעות!

הרמוניה

New member
צר לי.....

מכירה את הצורך להסתער שוב אחרי טיפול שלא מצליח אם את מרגישה שהצוות איפה שאת מטופלת לא מספיק רגיש וקשוב לך- בהחלט יש מקום לעבור לפעמים מעבדה אחרת זה כל מה שצריך.... בהצלחה הרמוניה

תומילי

New member
../images/Emo24.gifזה הגוף שלך

את תחליטי מה שטוב לך. אם את יודעת על מקומות/רופאים אחרים שנראים לך יותר, אל תתלבטי. כמו שאמרת (לעיתים) משנה מקום משנה מזל. בכל מקרה שיהיה בהצלחה בפעם הבאה.

נוRית

New member
צר לי לשמוע

מאחלת לך מכל הלב הצלחה ובקרוב... ואולי באמת תנסי את "משנה מקום משנה מזל"?? בעיקר אם את מרגישה שאת לא סומכת שם על הצוות...

gezers

New member
לא שלא סומכת..

הצוות שם מעולה, אני סומכת עליהם מאד, הרי הראיה ליכולתם ישנה עכשיו במיטה בחדר הסמוך..
אבל מוצאת שלעיתים הם "מקובעים" משהו בשיטותיהם, מעין "סוס מנצח לא מחליפים.." רק שברפואה ובביולוגיה בכלל, סוסים מזדקנים.. ולפעמים שווה להמר על "דם חדש".. והאמת שמה שאולי הכי מפריע לי זה שקשה להם לעיתים להתמודד עם הדעתנות שלי.. נו מילא, הרי אני לא מצפה מגברים להתמודד עם הנ"ל בכבוד.. אבל לי כבר קצת אין כח וחשק למשחקי אגו. וגם הזמן הולך ואוזל.. אז אולי כדאי לנו באמת להפרד כידידים.. מחר אפגש איתם ונמשיך משם.. דיווחים בהמשך.. (איפה הנגר הזה כשצריכים אותו, איפה???
)

הילה ד1

New member
צר לי - אין לי מילים

אז קבלי מלאן ת'אלפים חיבוקים משנה מקום משנה מזל - אין מה להפסיד. בהצלחה.

למעלה