כאילו דה?

תומילי

New member
עיזבי

אם תקראי טוב תראי שהתאורים מגמתיים ולא באמת מתארים את המצב שלנו. יש לחד הוריוּת שם צבע מאד ברור. כתבות כאלה עושות יותר נזק כי הכותרת היא למעשה המאמר. מה שכתוב בפנים מזמן לא חדש.

למה כל כך מפתיע? איזה % מהמשפחות

החד הוריות בישראל, מורכב ממשפחות של אימ"ב? למרות הגידול האקספוננציאלי, האחוז שואף לאפס. מרבית המשפחות החד הוריות בישראל מורכבות מסוגים אחרים של הורים שהחוק מכנה "חד הוריים", כולל, למשל, משפחות עם הורה אחד שההורה האחר בהן נשאר במדינות חבר העמים (נדמה לי שקראתי פעם שהם ממש הכפילו את אחוז המשפ' החד הוריות בארץ) ומשפחות חד הוריות שלא מבחירה, מכל הסוגים שאת מעלה בדעתך. שימי לב לכמה קריטריונים שמופיעים כפקטורים משפיעים בכתבה: נושא התיקים הפליליים של האבות באותן משפחות והקורלציה שלו לתיקי הילדים, האלמנט הכלכלי שמודגש בסוף הכתבה, שמשפיע גם הוא, ארץ המוצא וכיו"ב.

ליביתי

New member
מציעה בחום שלא להשתמש באייקון ../images/Emo46.gif

ראשית, כי הוא גורם לקמטים
. ולגופו של ענין - אנחנו לא חד הוריות, אלא יחידניות, וגם בהקשר הזה זו לא סמנטיקה בלבד. הנתונים הללו משקפים מציאות מסויימת, שאיננה בלתי סבירה או בלתי מבוססת, והיא קשורה קשר מאד ישיר הן למצב סוציו-אקונומי של המשפחה, והן ליכולת של ההורה המשמעותי להתפנות לגידול הילדים באמת ובתמים, לאור קשיי הפרנסה. דומני כי במקום שבו יש נוכחות אמיתית ומשמעותית של הורה, על כל מרכיביה ובכללם גם סמכותיות ויכולת הצבת גבולות, שיעור הפשיעה נמוך בהרבה....

catנוע

New member
בדיוק!

גזר, אחר כך רק בוטוקס יעזור לך ליישר את הקמטים

gezers

New member
אני מבינה שהאיום מאתמול

כבר נשכח.. מה, כאילו אני צריכה גם לעשות שיניים..? או להחזיר לך בזה
וגם בזה
ואז לקינוח כדי שלא יכעסו..

למעלה