מחירים לתספורת נשים !

קארין29

New member
../images/Emo46.gifמחירים לתספורת נשים !../images/Emo68.gif

שאלה חשובה ! כמה צריכה לעלות תספורת נשים + צבע , מחיר נורמלי ?? האם יש הבדל בין שיער קצר לשיער ארוך ? הספר שלי גבה ממני בפעם האחרונה 550 ש"ח עבור תספורת + צבע (לשיער קצר). נראה לי מחיר מופרז , מה דעתכם ??

קארין29

New member
אני בעיצומם של השיפוצים

אבל מגיע הרגע הזה אצל כל אישה (וגם אצל כל גבר אני מניחה) בו השיער אומר את מילתו ולא מוכן להמשיך כך למרות האילוצים מסביב...

קארין29

New member
יש לך המלצה על ספר טוב ?

אני מאוד אשמח !!
ספר שהוא הוגן במחירים וגם יודע את המקצוע יש כזה דבר ??

kalah

New member
אבל רק תספורת זה 130 במודיעין...

בדקתי ב 3 מקומות וזה המחיר לתספורת. המחיר שלקחו לך נורא תל אביב ואם אכן שם הסתפרת אז ככה זה שם.גם לי לקחו.

קארין29

New member
לא בתל אביב , במודיעין בסלומון סנטר

תכל'ס , יש המלצה על מישהו טוב ?

א י ו ש י

New member
גם אני הייתי בסולומון סנטר../images/Emo10.gif../images/Emo13.gif

כי יצא מדהים וקובי ספר נפלא
כי זה ממש ממש יקר ולהוציא שוב 500 ש"ח לא בא לי. אני אלך לסייעת של הבן שלי בגן מסתברת שהיא ספרית כבר 30 שנה תיקח גוונים+תספורת רק 200 שווה לבדוק אני מאמינה שהיא טובה ושוב רק בגלל המחיר היקר לא טיב התספורת אני אעשה במקום אחר

א 1 א

New member
הייתי השבוע אצל קובי בינזרי

הוא נמצא בשושן צחור ומפרסם את עצמו בעיתון דף שלם ציבעוני ולמי שמסתפרת בבקר יש הנחה של 25% (גם ביום שישי).וקיבלתי הרבה מחמאות. היה בסדר גמור .עשיתי צבע ,גוונים בשני צבעים תספורת לי ולילדה.גבות שפם ויצאתי יחד עם טיפ לעוזרת 500 ש"ח

א י ו ש י

New member
../images/Emo45.gifבכיף אני עוברת מספר לספר../images/Emo8.gif

ולא בגלל שאני לא מרוצה נהפוך הוא אבל אני אוהבת לשנות את השיער לעיתים קרובות ולכן גם ספר אחר מוציא את השיער אחרת שגעון שלי
לכן יש כמה ספרים שאני ממליצה ולא רק אחד שמחה שיצא לך אחלה תתחדשי

ואני בדיוק להיפך,פוחדת משינויים../images/Emo5.gif

ומכיוון שהספר שלי מכיר אותי ויודע בדיוק מה אני אוהבת ומה לא
יהיה לי מאוד קשה להחליף אותו...

א י ו ש י

New member
יודעת מה מצחיק שבכל תחום אחר

אני בדיוק כמוך תמיד מזמינה אותו דבר במסעדה לא לוקחת סיכון לא משנה נרתעת משינויים אבל כשזה נוגע לשיער שלי חחחחחחחח מה הוא לא עבר

ע מ י ת 7

New member
מצטרפת להמלצה על קובי בניזרי

התספורות שלו תמיד טובות ומחזיקות מעמד, המחירים מצחיקים (60 ש"ח בבוקר), לא מחכים שעות. מישהו השתמש בשירותיו של רונן, מפרסם בעיתון שמגיע לבית הלקוח?

SYI

New member
מה עם דניאל ויוסי בקייזר

מישהו היה אצלם??? מה המלצאתכם???

yaet1

New member
תספורת

קודם כל מצטערת שאני מגיבה רק עכשיו, אני עדיין ב-ה-ל-ם מהמחיר ששילמת. שנית, ממליצה על רמי ממרכז שרבט (קומה 2). אני מסתפרת אצלו כבר חצי שנה, וכל פעם מרוצה

למעלה