רשמו את בני לגן חובה שעדין לא בנוי...

mommy4two

New member
../images/Emo46.gif רשמו את בני לגן חובה שעדין לא בנוי...

שלום לכולם, בני עולה בשנה הבאה לגן חובה, אני רשמתי אותו בזמן הרישום וציינתי שתי אופציות לבחירה ולבסוף קיבלתי רישום לגן אחר ללא כל קשר לבחירות שביקתי. כעיקרון לא היתה לי בעיה שזה גן אחר היה לי חשוב שזה יהיה באזור מגוריי, אך לפני מס' ימים נודע לי כי הגן כלל לא בנוי ולאחר שהלכתי לשם באמת גיליתי שאין גן בכלל חוץ מבית גנרטורים של חשמל. אפילו צילמתי מס' תמונות כהוכחה כעת בעיריה בעיר שבו אני גרה(באר שבע) אמרו לי שאין צורך לדאוג והגן יהיה בנוי עד ה 1 לספטמבר, אבל אני יודעת שהרי אין סיכוי ש"ירימו" גן תוך חודשיים כאשר אפילו אין יסודות לגן. עוד הוסיפו שאין מקום פנוי באף גן אחר באזור מגוריי, ומקסימום ילך לגן אחר בחלק אחר של העיר. אני פונה אליכם בשאלה ועזרה אם אפשר, הרי אני רשמתי את בני בזמן וציינתי את הגן בו אני מעוניינת שיהיה בו , והוא אפילו סמוך לבית שלי, אני ממש חוששת שהפיתרון הסופי יהיה גן באזור מאוד מרוחק ומכיוון שהורי מגיעים לקחת את בני מהגן זו תהיה ממש בעיה. מה לדעתכםאני עוד יכולה לעשות? הגעתי עד למנהל מדור רישום והוא לא יכל לעזור לי אנא, כל תשובה תתקבל בברכה תודה מראש

yocmm

New member
היי שירי,

עם כל הצער שבעניין, לא נראה לי שיש לך הרבה מה לעשות. לפחות לא בשלב הנוכחי. תראי, העיריה חייבת לספק לך מסגרת חינוכית עבור בנך. אני לא כל כך חושב שיש הגבלה על המרחק. את יכולה לנסות ולהמשיך "לנדנד", ואולי בסוף זה גם יועיל. יוסי

למעלה