מצב הדירות בת"א

nickey

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif מצב הדירות בת"א

פשוט אבל פשוט זוועתי!!!!! כבר חודש וחצי מחפשת דירות, גם לבד וגם שותפים הדירות ליחיד מצ'וקמקות ובקושי יש מקום לנשום ואלה לשותפים... בואו נגיד שהם דוחים אותי מסיבה ספציפית שלא אפרט אותה על גבי הפורום מחשש לאאוטינג עצמי. הארכתי חוזה לחודש נוסף וגם זה בקושי, בעל הבית לא מוכן שאישאר יותר, הוא טוען שאני "הורסת" לו את הדירה, כשהוא בעצם מזניח אותה ולא מתחזק אותה כמו שצריך, הקירות מתפוררים ויש טפטוף מהדירה שמעליי בדיוק על המחשב, ומאוד חם כאן. עוד 15 יום נגמר החוזה ואני לא יודעת מה לעשות הסכמתי עם אמא שתיווך זו אופציה אחרונה בהחלט, כשכבר מיצינו את כל האפשרויות הנתונות, על כל הודעת סירוב שמחזירים לי "השותפים", אמא שלי מפטירה באוויר חזירים!. לאנשים בעיר הזו אין סובלנות רבה לאנשים מסוגי וחבל. בקיצור, מיואשת מאוד מאוד ואובדת עצות, עו 15 יום איוותר מחוץ לדירה עם כל הרכוש שלי בלי קורת גג מעליי.

neko

New member
אנשים מסוגך? סוג ב'? ג'? ז'?

צאי מת"א, גם פתרון.

nickey

New member
בלתי אפשרי

ואל תסווג לפני שאתה יודע על מה אתה מדבר. אני סטודנטית באזור ת"א, לא באוניברסיטה אלא במכללה, כך שהישארותי בת"א חובה, וגם כי אני לא ממונעת.

SPnage

New member
למה מסווג?

את בעצמך רשמת שיש לך איזה בעיה מסתורית, אבל לא רשמת על מה מדובר או לפחות למה זה מפריע לך למצוא דירה. התשובה שלו לדעתי היתה בהחלט לגיטימית, ולא צריך לצעוק עליו על זה שלא קרא את המחשבות שלך שאת לומדת בת"א.

nickey

New member
אני לא מתכוונת לעשות

אאוטינג לעצמי אז לא אפרט מה יש לי אבל מה שכן, זה מאוד מרתיע אנשים. לאחרונה גם פוטרתי ממקום עבודה שהייתי בו 3 שבועות מהסיבה הזו בדיוק. אני לא גרה בתל אביב רק לכיף, אלא גם מטעמים סטודנטיאליים וחברתיים.

neko

New member
את יכולה לבדוק את רמת השרון למשל -

יש שם דירות חדר משופצות (דירות מחולקות) במחירים קצת יותר נמוכים מאשר בת"א, וזה אוטובוס ישיר ממרכז רמה"ש לאת"א (ואפשר גם באופניים ב20 דקות).

nickey

New member
עוד יותר גרוע.

רמה"ש מאוד מאוד רחוקה לי ואני לא מתכוונת לקום 3 שעות לפני תחילת הלימודים בכדי להספיק להגיע לשם "על אופניים" או לחכות לשניים וחצי מהאטובוסים שעוברים שם.

neko

New member
אה, רגע, מכללה... אם את מדברת על

המכללה האקדמית בדרום ת"א, הדירות שם ממש זולות, ואפשר גם לעבור את איילון מזרחה ולמצוא דירות במחיר אפסי. אם את מדברת על מוסד אחר, כבר אין לי מושג...

nickey

New member
לא המכללה האקדמית

נדמה לי שהיא באזור רח' סלמה, לא? וחוצמזה שגם הדירות בפלורנטין התייקרו לאחרונה בעקבות עליית המחירים במרכז, בגלל זה המצב בכלל... בכי רע.

איילון מזרחה זה לא פלורנטין

זה יד אליהו, התקווה (אאל"ט), רח' הטייסים וכו'. שווה לך לבדוק גם שם.

neko

New member
מסווג? ../images/Emo3.gif

זה היה בצחוק אם לא הבנת... ואני לא מבין איך תאור הבעיה יתן אאוטינג, אלא אם כן היא כ"כ ממוקדת שרק לאיזה 10 אנשים בארץ יש אותה. מה לעשות, אנשים מפחדים מהשונה... והאמת, יכול להיות שהבעיה שלך מרתיעה גם מסיבות פרקטיות ולא רק דעות קדומות (הייתי מצפה שאוכלוסיה סטודנטיאלית תהיה יחסית סלחנית).

nickey

New member
לא יודעת עד

כמה אתה מבין ברחבי הרשת, אבל המון אנשים גולשים באתרים ובפורומים ויכול להיות שיש כאלה שמכירים אותי אבל לא יודעים שאני כותבת בפורום זה או אחר ולכן אני לא מעוניינת לחשוף את עצמי מעל לדפי הפורום, זו זכותי המלאה, אתה לא חושב ככה? ולענייננו, אנשים נרתעים לא רק מטעמים סטדנטיאליים ופרקטיים אלא גם מטעמי נוחות וגישה. תתפלא, כבר יצא לי לראות דירות סטודנטים וגם אז הם לא ממש היו "סלחניים".

neko

New member
../images/Emo24.gif בהצלחה... תזכרי שכמה שהמצב

קשה, בסוף תמצאי את הדבר הנכון לך.

Erin21

New member
היי ניקי

הבעייה שלך נשמעת לי מעט מוכרת. אני עצמי חיפשתי עד לא מזמן דירה (לא בת"א אומנם אבל לא משנה) וגם אותי סיננו בכל מיני טענות שונות ומשונות. הבנתי שככה זה- אנשים פשוט חשדניים לגבי את מי הם מכניסים לדירה. נסי להישאר אצל חברות בינתיים או משפחה עד שתמצאי דירה.. בהצלחה איירין.

nickey

New member
אז זהו

שלפני שבוע ראיתי דירה מאוד מגניבה ליד דיזנגוף ואפילו היה לי קליק מיידי עם הבחור אבל הוא אמר שהכל תלוי בשותפה שלא ממש התלהבה כשהיא שמעה עליי.. לחברות שלי אין מקום, אחת גרה במעונות, אחת אצל הדודים שלה ועוד ארבעה ימים טסה לחודש לארה"ב ואחת גרה בחדרון פצפון ואין לי איפה לאכסן את כל הדברים שלי, יש לי ריהוט ממש בשביל למלא דירה אחת גדולה. בקיצור בעייתי

Erin21

New member
יש בת"א מקום שנקרא בית לנ"י

למען נשים... זה נמצא בקינג ג'ורג'. היהת לי חברה שהיתה גרה שם ואני חושבת שכדאי לך לברר גם שם. יש גם מלונות שמשכירי םחדרים ע לבסיס יומי/ חודשי. אל תתייאשי יהיה בסדר.

למעלה