"כלב לזאב" - כל מה שיש לכם לומר-לכאן!

geminigum

New member
../images/Emo47.gif "כלב לזאב" - כל מה שיש לכם לומר-לכאן!

פרקים 1-2! כל מה שעולה בראש שלכם, \ה המקום וזה הזמן! "זמן בין כלב לזאב" (סורי, אני יכולה להקרוא לה אך ורק בשמה המקורי)...
....

geminigum

New member
החלום שלך התגשם? הא?

עכשיו כולנו יודעים שיש לך פלזמה
. חחחחחחחחחחחחחח

LILIN1

New member
אוף עלית עלי:\

סכונת סמויה שכמותך(למדת יפה מגונ'קיבייבי) איך הצלחת לעלות על זה שרציתי שכולם ידעו שיש לי פלזמה?! איך?! איך?!*ממואה אה אה אה אה* אומנם לא ראיתי את 2 הפרקים כי כבר רכאיתי במחשב בפעם הראשונה ואין לי כוח לראות את זה פעם 2=\כלומר צפיתי בחלקים מהפרק הראשון וחלקים מהשני(בויוה)

Sivan 85

New member
כל מה שיש לי לומר?../images/Emo99.gif

הפרק השני עוד בעיצומו אבל אני חוששת שאני פשוט אצלול שוב למתקפת ג'ונקיאדה שלא אוכל להגיב.. אני לא ארחיב כי כבר הרחבתי בפעם הראשונה, שנייה והשלישית שראיתי את זה.. אז בפעם הרביעית אני רק אומר... כל כך יפפפהההההההה!!!
ואני כל כך מקנאה באנשים שרואים את זה בפעם הראשונה!!!!! מדהים,מדהימה, מדהימים... |דגש| זמן בין כלב לזאב.. בהחלט דרמת מופת...!

Doe7

New member
זמן בין כלב לזאב - מעולה.. פשוט מעולה

ועדיין מצויינת בשידור שני. ג'ני המליצה עליה בפורום אחר, לינה ראתה והמליצה גם ואני פשוט הייתי חייבת!! וזה היה לפני ארבעה חודשים וכמה נהניתי גאששש... וכמה חיכיתי וחפרתי עליה לחברים ומשפחה.. אני ארחיב יותר מאוחר... אני עדיין בצמרמורות עונג מתוקות כמאמר השיר חחחחחח

yaelsn

New member
יאאא איזה כיף זה היה!!

אז קודם כל, ג'ונקי כזה מדהים
סורי ג'ני, אבל באמת שקשה להתעלם מהעובדה שכולם מדברים וזזים על המסך אבל ברגע שהוא מגיע לאיזור ופותח את הפה פתאום יותר מתחשק לשמוע מה יש לו לומר מאשר לראות מה קורה עם שאר הדמויות... הוא אדיר. יש לו השפעה מהפנטת כזו.. רק מה? גם אני וגם אחי שמנו לב שהוא רץ נורא מצחיק.. יש לו מין פיסוק כזה ברגליים תוך כדי ריצה (וזה קורה גם כשהוא הולך חחח) ויש את ארי המדהימה
היא כל כך יפה.. אני זוכרת שעוד בסרט שלה עם גונגי וסונה התלהבתי מהמראה שלה ופה היא הרבה יותר יפה וגם מפגינה יכולת משחק הרבה יותר טובה. היא גם נראית לי כמו שילוב ממש טוב יחד עם ג'ונקי. יש ביניהם אחלה של כימיה. מין גי (ככה קוראים לאח?) ממש מצחיק וחמוד. אהבתי את הדמות הזו. באסה שלקראת סוף הפרק הוא מתחיל לכעוס קצת על סו היון... אני מקווה שזה יעבור לו חחח ואהבתי שהוא היה זה שהביא את הדו"ח המודיעיני על תאילנד. זה מראה שהוא לא כזה טיפש אחרי הכל חחח עוד משהו שאהבתי היה בפרק הראשון כשהאבא הביא את הילד הבייתה האמא בהתחלה סירבה להכניס אותו ואח"כ הגנה עליו מפני המכות.. ואהבתי שהוא אמר לו: "מעכשיו אתה בן במשפחה הזו". זו הייתה סצינה ממש מרגשת... בסופו של דבר הצלחתי לגרור את אחי לצפייה משותפת (את אבא ואמא לא הצלחתי לשכנע
) ונראה לי שהוא אפילו די נהנה... בינתיים לא היה הרבה אקשן וחבל כי דווקא הבטחתי לאחי שיהיה אקשן מטורף חחח אבל נראה לי שהוא אהב בכל זאת... הוא אפילו זרק איזה משפט בסגנון: "שבוע הבא יותר נוח לי לראות בהקלטה ולא בלייב.." שזה מעיד על כך שהוא רוצה לראות שוב חחח אני מחכה כבר לשבוע הבא

Sivan 85

New member
תגידי לו שיש ים אקשן בהמשך!

לפי דעתי זאת יותר דרמת אקשן מרומנטיקה.. מה שלא גורע מהאיכות שלה... שמחה לשמוע שנהניתם! לצפות ביחד זה הרבה יותר כיף... למרות שגם לבד לא נורא.. אני יודעת.. ניסיתי את שניהם
מין גי מקסים.. אני גם נורא אוהבת אותו כי הוא הצד הקומי יותר.. אבל אל תזלזלו בו, הוא גבר גבר!
בעניין הכימיה.. בהחלט.. אבל לג'ונקי יש כימיה עם כל בת זוג (או בן זוג) איתו הוא חולק את המסך.. זה עניין של קסם אישי ולבחור הזה לא חסר ממנו!...

yaelsn

New member
חחח אמרתי לו שהרומנטיקה זה עניין שולי בסידרה

דיקלמתי את כל מה שאתן אמרתן חחחח אבל הייתה המון רומנטיקה בפרקים האלה וזה לא תרם לעניין שכל שנייה אני מתלהבת: "יוו תראה איך הם מסתכלים אחד בשני" ו"בטח לא תהיה לה מטריה והוא ייקח אותה איתו" וכל מיני שטויות כאלה
אני נוטה לדבר אל המסך/אל האנשים שרואים איתי בזמן הצפייה חחחחחחח אני בכל מקרה מקליטה את כל הפרקים אז לא יהיה לו תירוץ להתחמק מזה שבוע הבא

mishi 1

New member
גם אני! אני דיברתי אליהם כל הפרק

והכי הרבה אמרתי אג'ושי אג'ושי... יי ג'ון גי יי ג'ון גי... ארי... אני כולי כמו מטורפת

mishi 1

New member
אוהו יעלוש

שבוע הבא עולים שלב פרק 3 ממש טוב ופרק 4 אפילו יותר. הוא ממש כמו סרט אמריקאי הפרק הזה
איזה יופי ששכנעת את אחיך והסדרה הזו פשוט מהפנטת וכן אי אפשר להכחיש או אפילו לא להזכיר שג'ונקי פשוט עושה את הסדרה עם העלילה המעולה והקאסט המעולה והכל היא לא היתה כל כך חזקה כמו שהיא אילמלא הוא... יאיי איזה כיף לראות לראשונה את זה! מרגש! היום בחיי שגוועתי ברעב אבל לא הלכתי להביא אוכל באמצע הפרק ואני עוד בצפייה שניה!

geminigum

New member
יעלוש ../images/Emo24.gif

טוב. נתחיל מזה שאני יודעת על מה את מדברת בנוגע לריצה של ג'ונקי ואפילו חקרתי את הנושא בזמנו. אז ככה, יש לי הסבר הגיוי לכל הסיפור של הריצה הברווזית שלו... ראיתי באיזה ראיון איתו (אם אני אמצא, אני מבטיחה לתת לך לינק), שהייתה להם בעיה בשדה התעופה עם הרצפה החלקה. דבר שני, ג'ונקי הוא בחור שבחיי היום יום שלו לא הולך עם כאלה נעליים (או לא ממש הלך בזמנו, עכשיו הוא כבר התרגל).... הוה החליק על הרצפה החלקה של שדה התעופה. היה לו נורא קשה לרוץ, הוא היה מחליק ונופל בצילומים, אז שמו לו מן בד מיוחד שמונע החלקה על הסוליות של הנעליים. הוא לא החליק יותר, אבל נהייתה לו ריצה של ברווז.... מה שכן, תראי איך הוא רץ יפה בנעלי ספורט. http://www.youtube.com/watch?v=qxDlzMt6oIo אוי,אני מתה על הבחור הזה....

Don Nirtin

New member
שועממתי למוות.../images/Emo4.gif../images/Emo87.gif

כולם פה כותבים שהיה מעולה אבל ת'כלס. 1. מרדף מכוניות בפרק הראשון ואז צניחה לא הגיונית אל תוך המים ואז... 2. ילדים. הילד משחק גרוע. הילדה בסדר. שמישהו יהרוג אותם כבר. 3. האמא של הילד כל כך ילדה קטנה בעצמה. מה היא צריכה שהילד שלה יעזור לה...לאכול?! גאד דאמט. בכל הדרמות אני רואה או אמא מסוממת/משוגעת/לא מתפקדת/צעקנית/ילדותית. אין דבר כזה אמא נורמלית וכזו שמתפקדת. גם האבות ממש לא קיבלו פידבק חיובי. זה נעלם. זה מת. זה אונס ילדות קטנות. זה ככה וככה. זה כבר משגע אותי שבכל הדרמות האלה תמיד יהיה צד הורי לא מתפקד. 4. מה העלילה?... השתעממתי למוות ונרדמתי ב20 דקות האחרונות של הפרק הראשון. התעוררתי לתוך פרק 2 ההתחלה כשהם שוב במרדף ויש אישה עם שמלה כחולה מזעזעת. זה לא עניין אותי אז הלכתי לעשות דברים אחרים. פייר? משעמם. וג'ונקי בסדר אבל זה שרואים אותו חצי מת במים שם. מאוד הגיוני. בכל מקרה- מחר בערב השלמה של ה20 דקות האחרונות+פרק 2 ואז הגורל של הסידרה הזו תיחרץ. מראש אני אומר- לא נהניתי.

yaelsn

New member
לפעמים לוקח זמן להתחבר לדרמות

יש דרמות שמתחברים אליהן אפילו אחרי 4 או 5 פרקים. אני התחלתי להתלהב ברגע שהוא ראה את השם שלה על היומן בפרק השני. עד אז זה סתם היה: "יו, איזה חתיך ג'ונקי"
ואני דווקא חשבתי שני הילדים שיחקו ממש טוב אבל אולי אני סתם משוחדת כי הם היו גם נורא חמודים חחח
בכל מקרה, אני מניחה שיש סיבה לזה שהיא כל כך מומלצת ע"י כולן אז גם אם לא תאהב אותה אחרי שני הפרקים האלה, תן צ'אנס גם בשבוע הבא:)

Don Nirtin

New member
טוב, יש סיבה טובה למה לא הייתי בדיוק../images/Emo87.gif

סבלני כלפי הסידרה הזו. סוגיית הפרק הראשון הארוך מדי והמייגע מדי. זה משגע אותי. אני שונא פרקים לא אחידים מבחינת זמנים. 40 דקות זה אידיאלי. שעה וחצי כשהם יכלו להוריד כל מיני דברים מיותרים כמו האמא והילד במסעדה... לא פלא שנרדמתי.

LILIN1

New member
זהו ..גם אני ראיתי עד פרק 4 ולא אהבתי

כמובן שאני הראה את הסדרה עד הסוף. אם כ"כ הרבה אנשים אהבו אז בטח הסדרה ממש טובה. למשל בכוכה.חחח אני לא אשכח חשבתי שרועיקי ממש מעוכר כי הראו אותו בתמונה מפחידה בפרומו וגיליתי בפרק הראשון כמה שהוא חתיך. 2 פרקים ראשונים לא אהבתי אבל אחרי 2 הפרקים האלו התאהבתי. ותבינו ראיתי בטעות את ההמשך כי לא הייה לי מה לראות..ומזל שכך

mishi 1

New member
פחחחחחח

איי אין לך סבלנות הא? פרק ראשון ושני דיי בונים את הבסיס מקווה שתמשיך לראות גם שבוע הבא ושבוע אחרי
אנחנו בכל אופן עדיין בפרקי חימום
אבל אם לא תאהב.. אז לא תאהב גם זה קורה

MaNcHi 135

New member
איזה כיף שיש יס מקס!

סיימתי לעבוד בשתיים ואחרי שקניתי מהר מהר ג'קט מהמם, אני חיבת לציין, מKOOI רצתי חיש הבייתה להספיק לראות א הסדרה. אבל מה....יש לי אח קטן נאג'ס שרצה אינטרנט. אז מה עושים? מעיין יושבת כמו ילדה מפגרת מרוטת עצבים כי הסדרה צריכה להתחיל ומחכה שמישהו ירחם עליה ויראה מאת הנורה דולקת בתמיכה טכנית של האינטרנט!!! ואז כבר 3 ועשרה ואף אחד לא עונה לי!!! אה!!!! ופתאום! רגע...יש לי יס! יס מקס! לחצתי על הקלטה של כל הסדרה ויכלתי להתפנות בלב שקט לעיניין של האינטרנט שדרך אגב כפי שאתם רואים הסתדר. אח"כ הלכתי לישון כי הייתי עייפה וג'ונקי צריך את מלוא תשומת הלב המגיעה לו אז העדפתי לעשות איתו שישי רומנטי בערב...אני, הוא, יס מקס והנס קפה! אחרי שאני אשלים אתן תגובה על הפרקים :)

Gitana

New member
היה ממש כייף לצפות שוב!../images/Emo140.gif

העלילה כל כך מעולה ומהירה! אנחנו רק בפרק 2 וכבר ארי וסו היון נפגשו...
בפרק הראשון הסצינה שבה מאו רצח את אמו של סו היון הייתה ממש חזקה
...כל כך ריחמתי על לי סו היון הקטן שהיה צריך לראות במו עיניו איך רוצחים את אמו ובנוסף, האקדח היה מול פניו ואם מאו לא היה מזהה אותו כחברה של ארי הוא בטוח היה רוצח גם אותו בלי לחשוב פעמיים.
למרות שמין-גי הוא הבן הביולוגי של הסוכן קאנג, דווקא סו-היון הוא זה שמצטיין בעבודתו ולכן שובץ לתפקיד הרבה יותר מרשים...מין-גי גם הזכיר את העובדה שסו-היון טוב ממנו בכל התחומים...נראה מה יהייה עכשיו כששניהם מתעניינים באותה בחורה.
אהבתי את פעולת הדמו בשדה התעופה...הכל נראה כל כך אמיתי! סון-היון התנהג כאילו שמדובר במקרה אמיתי ואילו מין-גי הרשה לעצמו לחפף ובמקום לעשות את תפקידו הוא ניסה ללא הצלחה לכבוש את "ארי".
ממש נהניתי לצפות בשני הפרקים הראשונים! מחכה כבר לשבוע הבא
ג'ני!!! אני מתגעגעת לתרגום המעולה שלך!!!
הרגיז אותי לראות בתרגום של היום שלעיתים צצו להם מילים שאין לי מושג מאיפה לקחו אותם!

למעלה