"כלב לזאב" - כל מה שיש לכם לומר-לכאן!

mishi 1

New member
אוי זה באמת היה יפה

תכלס אני חושבת שהשקיעו בתרגום אולי זו רק אני אבל אני מודה לויוה שלא עיוותו שמות... ברור שהתרגום של ג'ן הכי מדויק, אין ספק בכלל
וכן, הרצינות התהומית שסו היון הראה בתרגיל... כל מי שרואה לראשונה בטוח שזה אמיתי ! זה היה כל כך יפה.. ולדעתי הילד ששיחק את סו היון הקטן כל כך דומה לג'ונקי.. באמת לא יודעת איך הם עשו את זה! הם כל כך דומים.. והוא גם שיחק מעולה, וגם הילדה

geminigum

New member
אוי לינה, כל כך נהניתי...

שלא היה לי איכפת בכלל מהתרגום. ריגש אותי הכל. מותה של אמא שלו, המעבר שלו למשפחה החדשה... התרגשתי לראות את אג'ושי.... אג'ושי האהוב עלי... אני מקווה שכולם יאהבו אותו כמוני. רק שפה לא קרואים לו אג'ושי.פה הוא נהג מונית מתאילנד, שהיה פעם סוכן סמוי והפך בפרק השני לבעל מסעדה תאילנדית. אז, כשאנחנו אומרים אג'ושי, מתייחסים אליו.

mishi 1

New member
איי זה היה כל כך יפהה!!!

איך התרגשתי לראות את זה בטלוייזיה ישבתי כולי מרותקת
זהו. התחלנו לרוץ! הסדרה הכי אחי הגיעה גם אלינו.
כמה התרגשות! כמה שיחות טלפון של ``ג`ני! הינה יי ג`ון גי בטלויזיה!!`` היו לנו
כמה ``אג`ושיייייי
`` חחחח מי שצופה לראשונה עדיין לא מכיר את אג`ושי אבל הוא גבר גבר
כמה יפה היה הילדות שלהם, והפגישה במסעדה. איך הבעת הפנים שלו השתנתה ברגע שגילה מיהי, איך היא היתה מופתעת ומדושנת עונג כשהיא גילתה.. כמה יפה! ישר על הפרק השני הם כבר נפגשו שוב וכבר גילו מי זה מי, כאשר בסדרות אחרות יכול לקחת להם חצי סדרה להגיע לזה... כל קטעי האקשן היו עשויים כל כך טוב! ממש כמו סרט אמריקאי חדש ועתיר תקציב (ואגב, גם כלב זאב היא בהחלט עתירת תקציב.|$|.) כמה נחמד זה שאפילו בצפייה חוזרת זה מעניין ומהנה! ואני כבר מחכה בקוצר רוח לשבוע הבא, לעליית שלב עם פרקים 3-4
היה טוב!

geminigum

New member
זה היה ממש כמו לראות חברים וותיקים

ממש ככה. אני וקרנית כל הזמן בטלפון... עם סיוון במסן.... היה מצחיק כל כך... נהניתי, התרגשתי. היה טוב...

Gaunt

New member
וואו!

אני מרגישה ממש כאילו שצפיתי בסרט פעולה איכותי... העלילה כל כך טובה, אין רגע דל... אני לא יכולה לחכות כבר לשבוע הבא!!
זאת פעם ראשונה שאני רואה דרמה בלי לקרוא קודם את התקציר ובלי שכל הפרקים בהישג יד חח אני ממש מתאפקת לא להוריד הסצנה של הרצח של האמא היתה כל כך מצמררת..
וכשסו היון בכה שם והפגישה המחודשת של ארי וסו היון היתה כל כך יפה והאמת שלא ציפיתי שזה יקרה כל כך מהר... צפיתי ב-2 הפרקים האלה עם אחותי... אחרי הרבה מאודדד שכנועים היא ישבה מהופנטת.. העיקר שסוף סוף זה כבר לא "הסינים האלה"

geminigum

New member
אני עונה לך, אבל הכוונה לכולם../images/Emo24.gif

זה פשוט נהדר לשמוע שאהבתם. ועוד משהו, אני מתמוגגת מזה שויוה השאירו את השמות כמו שהם, בלי לקלקל אותם. כי זה ממש נהדר לקרוא את השמות האמיתיים שלהם.
תהנו.

mishi 1

New member
זה ממש כמו סרט פעולה

אחד טוב! עם תקציב טוב וטובי הוליווד רק בלי להיות הוליווד מגעיל ומסחרי ועם להיות פשוט טוב!

Don Nirtin

New member
25 דק'+ פרק 2../images/Emo87.gif

אחרי התחלה צולעת ומשעממת החלטתי להיות מרוכז. על מנת לבצע את המשימה כמו שצריך ובצד הטוב ביותר הצטיידתי בתמונה של גברבר עירום (מזוייף.
) והצטיידתי באוכל. וכך- ישבתי מול הטלוויזיה בסלון. במעבר לפרק השני אצתי כקשת מאולף באולמפיאדה (לנכים...) אל מיטתי ועברתי לתנוחה עוברית (שלא על מנת לבצע אקט שינה.... פשוט כי ככה נוח לי
). אני חייב לכתוב כאן על כמה דברים. הראשון והדחוף שבעתיים הוא נושא הזמן בסידרה. שמתי לב שאיש לא הזכיר את השעון שנתנה האמא לסו היון כמה דקות לפני מותה הטראגי (ד"א. לא חראם על הבגדים היפים שלה להתלכלך בדם מזוייף?). השעון מסמל מן סתם זמן. בזמן יש דקות, שניות, שעות, ויש דיוק מאוד גבוה. לדעתי השעון גרם לסו היון להיות כה מדוייק, ישר כסרגל (
) ולהצליח קצת יותר מהאח ה"מאמץ" שלו. הסצינה שהוא מטיח בהורים המאמצים שלו שהם לא המשפחה שלו הייתה בצורה קשה כי האבא הרביץ לו ברגליים. עוד אפקט חשוב בסידרה הזו היא הריצות המרובות שיש בסידרה הזו. שימו לב- זמן הוא גורם עיקרי ואין שנייה אחת מיותרת. תמיד יש מה לעשות בשניות האלה. נושא שני זה מין גי. הוא מאופיין בהיותו האח הפחות מוצלח במשפחה וזה שתמיד איכשהו מפשל. הוא לא כל כך מתחרה עם אחיו אבל ברגע שצצה לה ארי (ארי כלב הים
) הוא לא רוצה להיות יותר זה שאף אחד לא שם עליו קצוץ. אהבתי את הסצינה שהוא מגיע למודיעין לאיסוף המידע ומנסה להשתמט בכל הדרכים האפשריות. כולל ה"חשיבה" שיש בחורה כוסית שם שמתברר שהיא סתם אינה אטרקטיבית במיוחד. עוד סצינה ששיעשעה אותי זה בליעת הפוקצ'ה
בהחלט טעים... נושא שלישי- אידיוטיזם מושלם. אביה של ארי היקרה שלנו בלונדיני מחומצן וזה אפילו לא כל כך דחוף לו לחזור לצבע האוריגנל. יש אנשים שבלונד זה לא מתאים להם. הוא אחד מהם.
. אני נורא סקרן לראות מה קורה בשבוע הבא. הם הצליחו לסדר לי את השיעמום שהיה לי בפרק הראשון רובה. נהניתי מסצינת המרדף המזוייף של סון היון בזמן שמין גי עסוק בלנסות להשכיב בחורות בנמל התעופה. ד"א- הבחור העם השמלה הכחולה- לשרוף את השמלה. דחוף. גם אהבתי את הסצינה שבה מתגלה לסון היון שהבחורה שלצידו היא ארי. זו סצינה חמודה ובלי יותר מדי אובר דרמטיות. אהבתי. יאללה. שיגיע שישבת הבא.

mishi 1

New member
שיואו.. שלח ../images/Emo6.gif

אז ככה, אתה היחיד ששם לב לשעון למרות שנראה לי שקצת נסחפת איתו.. אבל בכל אופן כן יש לשעון משמעות
מין גי חביב, ודווקא אין לו בעיה להיות הילד הקצת יותר מפונק והקצת פחות מושלם.. וזה חמוד דווקא. אבל הוא עובד בסוכנות ממשלתית למען השם קצת רצינות
בכל אופן שמחה שנהנית..

Don Nirtin

New member
לא נסחפתי../images/Emo87.gif

אני פשוט מאלה שאוהבים לקחת משהו ולחפור עליו. ספרות זה המקצוע הראשי שלי אז צריך לחפור כמו שצריך
.

LILIN1

New member
גם אני ככהXD

ראיתי עם ידיד סרט בקולנוע ואני מנתחת לו את הסרט מסכן. "לדמות הזו יש משמעות.היא אמורה להאיר את הדמות הראשית ולתת לנו דעה אחרת לגביו.אחרי שהוא מת אנחנו מבינים של..." בקיצור אהבתי את הניתוח שלך=] שמחה שעוד מישהו כמוני (מעניין מי תיהייה המורה שלי לספרות שנה הבאהXP זה לא ימנע ממני לאהוב ספרות
או היסטוריה(החיים שלי=]) או שאר המקצועות ההומנים =](נו גם אנגלית=]) שעת החפירות הסתימה אני פרשתי לדוקים. תזכירו לי איך משחקים?=\

geminigum

New member
ניתוח מעמיק, נירוש, רק דבר אחד...

אני אוהבת את מאו... סורי. הוא אולי רוצח ואני לא מספיילרת כאן כלום, אבל אני מתוודה כאן ולא להרוג אותי... אני אוהבת את מאו ואני חושבת שהשיער שלו בסדר גמור. סורי......

Sivan 85

New member
../images/Emo45.gif מסכימה.. אני גם אוהבת אותו

למרות שגם אני בפעם הראשונה שראיתי את הבלונד גיחכתי לעצמי וכן החברות שלי שראו את זה יחד איתי בפעם השנייה... מלוכסן מחומצן ועוד שאמור להיות מאפיונר רציני זה קצת מצחיק.. אבל הוא נותן בהמשך הסדרה תפקיד כל כך רציני ואמיתי ששוכחים בכלל מהמראה החיצוני ופשוט מהופנטים מהעלילה... מאו הוא בהחלט אחת הדמויות החזקות בדרמה...

Gitana

New member
אני גם אוהבת את מאו!!!../images/Emo13.gif

הוא אחד הדמויות שאני הכי אוהבת בסדרה! גם את האג'ושי אני אוהבת
אבל אחרי סו-היון כמובן!

mishi 1

New member
מאו הוא אחת ה-דמויות

והצופים לראשונה יבינו בהמשך אבל אג'ושי... איך שמחתי לראות את אג'ושי!

למעלה