מי רצח את כרמן מסטה

../images/Emo47.gif מי רצח את כרמן מסטה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

פרקים אמריקאיים
זהו, בשבוע הבא זה קורה בפברואר סוויפס.... אחרי כמעט חצי שנה של ייסורים ותהיות נגלה מי רצח את כרמן! אני ממש לא מתכוון לקרוא את הספוילרים כי אני רוצה להיות מופתע... לטעמי עלילת הרצח היתה אחת הטובות שנכתבו בשנים האחרונות. אל תצחקו, אבל אני מוצא את עצמי לפעמים חושב על זה ומנסה לשער מי יכול היה לעשות את זה... יש 8 מועמדים רציניים: 1. דרוסילה 2. ג'ק 3. בראד 4. אדריאן קורבל 5. ג'נה 6. שילה 7. קווין 8. דיוויד והיופי בעלילה הוא שלכל מועמד יש סיבה שונה לגמרי למניע של רצח... בכל מקרה שילה כבר מתה וזה יהיה קל להפיל את זה עליה, אני מקווה שזה לא יקרה. אדריאן קורבל עושה רושם של בנאדם רע פתאום... אני מקווה שיהיה טוויסט ויגלו שזה לא הוא ואולי ג'נה שברגע זה נראית כמו קורבן תהיה הרוצחת!! זה יהיה גדול! למרות שאני אוהב את ג'נה ואני לא רוצה שהיא תעזוב את התוכנית... כמתנת יומולדת בשבוע הבא אני אגלה מי הרוצח... איזה כיף!!

../images/Emo47.gif אגב... יכול להיות ../images/Emo58.gif

שזו תהיה דרו כי השחקנית החליטה לעזוב את התוכנית וב-1 באפריל זה הפרק האחרון שלה....
דיוויד אגב לא נראה לי כ"כ, מה גם שהשחקן מאריך את החוזה ועושה רושם שהוא משתלב בעלילות שונות אז זה לא יהיה הוא... הימור שלי: פרופסור קורבל או ג'נה....

../images/Emo58.gif

זאת ג'אנה המניאקית.היא גנבה מויקטוריה את התיק עם המסמכים של הרלקוורי וכרמן ראתה אותה מסתכלת בהם אז ג'אנה היתה צריכה להשתיק אותה. היא ואבא שלה מחפשים את הקוד לרלקוורי שבעזרתו מגיעים לאוצר ששוה בליונים בקטקומבות ברפובליקה הצכית. זה כל כך מופרך שלא ידעתי אם לבחוק או לצכות .. מה שכן ניק מתחיל לחזר אחרי שרון שוב ומביא לה מתנה יפה ליום הנישואים שלהם מלפני 11 שנים.הלואי והם יחזרו יש בינהם כימיה יפה . אני לא אהבתי את פיליס שנדבקה אליו ולמעשה גנבה אותו משרון ונראית הרבה יותר מבוגרת ממנו שזה ממש פתאט..

../images/Emo47.gif דהה אני יודע שזו ג'נה

גם אני ראיתי את הפרק מה את חושבת
גרג ריקארט (קווין) משחק פשוט מעולה. אני מת עליו. אני משוכנע שיום יבוא ויהיה לו רומן עם... קולין! לחזר - זו קצת הגזמה... ניק עדיין אוהב את פיליס, אבל אכן הוא עשה מחווה לשרון ובאמת היה מרגש (זה גם לווה ב"מוזיקת קאסי" אז בכלל...)

למעלה